Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 lis 2015, 11:32
kosmostrada, będę miała niewiele czasu na ułożenie pytań, do tego mam sama wymyślić jak nagrać jego odpowiedzi z telefonu :shock:

Zosia_89, nie lubię misi, widziałam bardzo dziwną poduszkę w kształcie Davida Bowie, ale można się jej było przestraszyć.

Ważne info, zeszła mi wierzchnia skórka z pęcherzyka na ręce. Wymyłam i zaraz dam nowy plaster.

Wciągam rajstopki i zaraz jadę do pracy, dzisiaj mam tylko dyżur w świetlicy, więc liczę na jakąś okazję do pogadania :105:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 lis 2015, 11:35
kosmostrada, oj , Kochana tulam , ja dzis tez mam samopoczucie duzo gorsze jak w szpitalu , ale tam sie nie denerowalam innymii sprawami a tu sprawy codzienne wracaja i tak to jest.
Dobrze ze zaczynasz lepiej sie czuc! Moze to tylko takie chwilowe. Tez tak miewam czasami.

mirunia, no wlasnie i mnie to dobija. Znow mnie lęk chwycil :(

chmurka66, to czekaj na wizyte i tak jak dziewczyny pisza zajmowac czyms glowe na sile . Nie dac sie porywac chorobie , nie plynac za nia. Wiem ze to nie latwe ale wykonalne w mniejszym lub wiekszym stopniu. Co dzień sie z tym zmagam i staram jakos pchac do przodu wozek z zyciem.A jak Ci zle to pisz . Po to jestesmy zeby wesprzec dobrym slowem no rozumiemy w czym rzecz bo wszyscy w tym samym go... siedzimy .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez filip133 12 lis 2015, 11:36
U mnie świat jest zaspany, bo musiałem wstać o 7 żeby jechać na badania krwi przed operacją barku... :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 lis 2015, 11:43
kosmostrada, tak, pracuję, niby niewiele dzisiaj roboty, ale odsiedzieć trzeba. :bezradny:
Wzięłam się za kurację z dwóch stron, kręgosłupa i żołądka. Jak nie będzie lepiej po kilku dniach, to pójdę do medyków.
W nocy był spokój, spałam... rano również nieźle. Najlepiej się czuję chodząc, siedzenie jest be.

Kosmuniu, dobrze Kochana, że jest teraz ciut lepiej. Nie myśl o powrocie depresji, takie dni teraz są podłe, depresyjne. Musimy przetrwać ten stan pogody i pory roku, wybitnie nie dla nas te wiatry i ciemność. Zapal w pracy wszystkie możliwe światła, puść muzyczkę, powinno pomóc. :D

Spamowa wyspa

przez chmurka66 12 lis 2015, 11:57
Kochani dziekuje, że jestescie
ciężko jest myśleć o czymkolwiek jak sie siedzi samemu w domu

Spamowa wyspa

przez filip133 12 lis 2015, 12:00
chmurka66 napisał(a):ciężko jest myśleć o czymkolwiek jak sie siedzi samemu w domu

Ja wtedy myślę za dużo właśnie... :P
Dlatego "uciekam" najczęściej, żeby zająć myśli graniem w coś na laptopie, muzyką, forum, książką, albo czymś logicznym typu: sudoku, obrazki logiczne. Ale mieszkam z rodziną, to tak często sam w domu nie jestem znowu, tylko rano, póki mama ze szkoły nie wróci...

Spamowa wyspa

przez chmurka66 12 lis 2015, 12:09
ja powinnam juz obiad robić i wziąc sie za sprzatanie oraz za moje forum ale mi sie nie chce
siedze i mysle jak rozwiazac nierozwiazywalne problemy
"Walcz, po to żyjesz
Walcz, by zachować jeszcze twarz
przecież jedną tylko masz"

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 12 lis 2015, 13:40
czy mamy na tym forum kacapa?widze ruskie litery w nicku.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 lis 2015, 13:40
bonsai, Nie Bonzajku, nie ekscytuj się... :lol: Żałuję, że psuje Ci tak miło rozpoczęty dzień... ;)

platek rozy, mirunia, Dziękuję Kochane za dobre słowo... :uklon: Myślę, że ten brak światła też mi coś tam zaburza w odbiorze rzeczywistości i byle nie dać się pochłonąć czarnej dziurze.

platek rozy, No nie dziwota, że humorku nie masz, znów jesteś w zawieszeniu... No byle do poniedziałku, będziesz wiedziała, jak sprawa Twojej pracy wygląda.

mirunia, To dobrze, że chociaż pospać możesz. Ciekawe, że lepiej jak chodzisz...

chmurka66, Pichcenie potrafi terapeutycznie pochłonąć... Ale nie wiem, czy lubisz gotować. Za mało Cię jeszcze znamy, żeby Cię tu zgrabnie wciągnąć w nasze sprytne plany odciągania uwagi od depry i lęków.

filip133, Kiedy idziesz na operację?

cyklopka, Myślę, że nie tylko ja ekstatycznie czekam na relacje. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 12 lis 2015, 13:43
kosmostrada, 29 listopada jadę do szpitala. Ale ortopeda kazał tak wcześniej zrobić te badania, dziś albo jutro.. :P

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 12 lis 2015, 13:44
co ruscy robią na naszym forum?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez bonsai 12 lis 2015, 13:56
kosmostrada, too late, my Friend! :> No, ale zmusiłaś mnie do przeczytania kilku stron w poszukiwaniu informacji szlachetnych... Choć ta uwaga nikomu nie jest do niczego potrzebna, to podobnie jak kolega nieustanie pragnący tulenia, zaznaczę, że nie lubię zbyt obfitych atrybutów kobiecych. :uklon:
bonsai

Spamowa wyspa

przez chmurka66 12 lis 2015, 14:05
kosmostrada tak naprawde to zna mnie tylko jedna osoba i nie jestem nia ja sama
gotuje bo musze dzieci nakarmic i nie chce awantury kolejnej w domu
"Walcz, po to żyjesz
Walcz, by zachować jeszcze twarz
przecież jedną tylko masz"

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 12 lis 2015, 14:18
cały rok spieprzony

Sortuj wg