Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 12 lis 2015, 10:27
platek rozy, trochę tak, chyba przejadę się sama do kina, na jakieś zakupy, pochodzę po sklepach... dla poprawy humoru...
trzeba odpocząć, jak już się ten urlop wzięło 8)
chmurka66, Aurora88 cześć ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 lis 2015, 10:32
chmurka66, witaj , jak se dzis czujesz?

Aurora88, :******** czesc !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 lis 2015, 10:33
Little Red Fox, no baaaa! dokladnie! Cos dla siebie zrobic przyjemnego :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 lis 2015, 10:36
Dzień dobry! :papa:

platek rozy, zadzwoń jeszcze raz do tego biura i poproś koleżankę pani K., żeby do niej zadzwoniła i zapytała o to skierowanie, bo nie wiesz co masz robić... czy iść w poniedziałek do pracy, czy nie. Może niech pani K. zadzwoni do Ciebie - poproś.
Nie rób jeszcze zadymy, bo możesz tylko sobie zaszkodzić bardziej. Bądź stanowcza, ale grzeczna.

Wzięłam IPP niedawno, zjadłam śniadanie i wzięłam też Opokan, bo czuję, że to bóle promieniujące od kręgosłupa, poprzez żebra. :?

Spamowa wyspa

przez chmurka66 12 lis 2015, 10:46
Płatek róży
nie wiem czy odpowiadac na Twoje pytanie bo moge innym dzień zepsuć
"Walcz, po to żyjesz
Walcz, by zachować jeszcze twarz
przecież jedną tylko masz"

Spamowa wyspa

przez JERZY62 12 lis 2015, 10:49
Witam wszystkich :papa:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez chmurka66 12 lis 2015, 10:53
Mam do Was pytanie
Czy to forum jest na tapatalku?
niby znalazłam ale nie moge sie zalogowac , może musze inaczej nazwe wpisac? pisałam nerwica.com w szukajke
"Walcz, po to żyjesz
Walcz, by zachować jeszcze twarz
przecież jedną tylko masz"

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 lis 2015, 10:56
mirunia, Czesc Slonce:******** dobrze ze ipp wziete . Teraz bedzie sie poprawialo.Mnie tak zoladek promieniowal ze myslalamz e to watroba boli i kregoslup a to bylo od zapalenia sluzowki w zoladku .Poobserwujesz sie i najwyzej do lekarza!
Wlasnie juz pytalam czy jest mozliwosc skontaktowania sie z pania K ale odpowiedziano mi ze w pon ma byc w pracy i wtedy moge zadzwonic bo innj mozliwosci nie ma.
A nie moge isc w pon do pracy bo nie dzwonili po mnie gdyz czekaja na skierowanie a jego jeszcze nie ma.
Tak bylo mowione , jak pojdzie skierowanie i UP je podpisze wtedy mam miec telefon i przychodze ustalac dni i godziny pracy :bezradny: no a UP skierowania nie otrzymalo jeszcze.

chmurka66, moze lekarza zmien . Nie wiem co doradzic ale wiem w jakich ja stanach bylam i jak mi sie wydawalo ze juz koniec mojego zycia i jak marzylam wtedy by zniknac .. Terapia mi duzo pomaga.

JERZY62, :papa: :papa:

Spamowa wyspa

przez filip133 12 lis 2015, 11:00
Hejo, witam :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez filip133 12 lis 2015, 11:06

Spamowa wyspa

przez chmurka66 12 lis 2015, 11:11
Platek w sobote minie tydzien jak wyszlam ze szpitala
tam czułam sie dobrze ale powrót do domu mnie przerósł
jutro jade sie zarejestrowac do innego lekarza niz chodziłam do tej pory ale na wizyte pewnie poczekam
terapeute tez zmieniłam na tego co był w szpitalu (bardzo mi pomogła) ale wizyta dopiero za 10 dni
po prostu jestem totalnie załamana i wsparcie mam tylko w przyjacielu na odległość

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 lis 2015, 11:26
platek rozy, to nie ma wyjścia, trzeba czekać do poniedziałku. :bezradny: Wiem, że to przykre i wnerwiające takie czekanie i w dodatku ta opieszałość urzędników. :time:
Teraz odpoczniesz sobie po stresach szpitalnych, a od nowego tygodnia zaczniesz działać.

chmurka66, to już jest jakaś nadzieja na lepsze... nowy lekarz, nowa terapeutka, która pomogła i tego się trzymaj!
To już niedługo te 10 dni, dasz radę! Nie załamuj się. Pisz tutaj i wyżalaj się, to pomaga.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 lis 2015, 11:26
Dzień dobry!!!

Ale ciemno już z rańca... :roll:
Muszę Wam się poskarżyć, że wstałam dzisiaj w okropnym stanie, aż się przestraszyłam. Nie że gorsza kondycja, czy dół, ale tak głęboka chora niechęć do życia... :( A myślałam, że ten etap mam chwilowo za sobą i sobie dziarsko powalczę tylko z lękami. A jednak ucięty łeb odrasta.
Poszłam z psem poratować się spacerem, deszcz na mnie padał, byłam cała mokra, ale było mi wszystko jedno.
Teraz jest lepiej, gdzieś tam chemia w mózgu zaczyna wracać do równowagi.

platek rozy, Kochana no zupełnie nie wiem, co Ci poradzić. Toż to cholery można dostać.

mirunia, Poszłaś Słońce do pracy?
Poobserwuj się, jak mówi Platek i najwyżej do lekarza. Faktycznie czasami dziwnie kręgosłup promieniuje. Tulam Cię Kochana, bo wiem, że ciężko funkcjonować w bólu i niepewności.

Little Red Fox, To życzę rozpieszczenia, niech ten wolny dzień Ci spokojnie i przyjemnie minie.

Aurora88, Pospałaś dzisiaj? Szłaś w takim fajnym nastroju do łóżka... :105:

chmurka66, Ciężko wrócić do rzeczywistości , na pewno jest to duże wyzwanie. Ale nie poddawaj się! Masz sprawdzonego terapeutę, to już sukces, może uda się do lekarza w miarę szybko dostać. A nie możesz spróbować tak jak my sprawić sobie jakąś przyjemność, zająć głowę, żeby przetrwać ten ciężki czas?

JERZY62, filip133, Cześć chłopaki a u Was jaki jest świat dzisiaj? ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez bonsai 12 lis 2015, 11:31
Ech, wczoraj tylko przejrzałem wyspę, ale czy dobrze zapamiętałem, że kosmostrada ma duży biust? :time: To pytanie nurtowało mnie podczas śniadania. :papa:
bonsai

Sortuj wg