Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 11 lis 2015, 01:04
Że co? Że waga?
92kg przy 172cm wzrostu i 120cm w pasie. Kto przebije?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 lis 2015, 01:04
Gorzoła może być słodkawa, ale sama z siebie, a nie że cukier dodali albo glicerol.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Sigrun 11 lis 2015, 01:07
cyklopka, ja tam sie cieze ze smakuje :mrgreen:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 lis 2015, 01:16
O, jeju, jakie niedobre piwo :? A powinno być dobre, skoro ponad pół nazwy piwa to ponad pół imienia sympatii :bezradny: Czeskie gunwo. Zaraz im zadzwonię na Zákaznicką infolinkę i im powiem, co o nich myślę...

Acherontia-styx, nie jesteś dużo mniejsza ode mnie i ważysz więcej niż ja w liceum :bezradny:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Sigrun 11 lis 2015, 01:19
cyklopka, a co pijesz?
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 11 lis 2015, 01:20
cyklopka, w liceum to ja ważyłam 43 kg :lol:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 lis 2015, 01:26
Sigrun, jakieś czeskie gunwo. Nazwy nie podam, bo rebus byłby za łatwy ;)

acherontia-styx, no ja 47, potem po roku treningów japońskich sztuk walki 52, dopiero 10 lat później przy skojarzonych lekach 56, a teraz trochę tańczę i nie jem mleka/pszenicy to zbalansowało do 54. Wahania są małe i nie kontroluję ich poprzez świadome decyzje dotyczące jedzenia.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 11 lis 2015, 09:57
moja waga nadal się waha między 43-45 kg (przy wzroście 152cm) :hide:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 11 lis 2015, 10:00
Little Red Fox, drobniutka jesteś ;)

dzień dobryy :papa:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 11 lis 2015, 10:05
Zosia_89, mój brat za to jest chudy i wysoki, ale po nim tego nie widać, bo ostatnio ćwiczy siłowo i ma dietę 8)

ja od kilku lat bezskutecznie próbuję przytyć i ni huhu ... :pirate:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 lis 2015, 11:30
Little Red Fox, jakbyś chciała przybrać mięśni, to tylko trening fizyczny, a jeśli zadowoli cię masa wody i tłuszczu w organizmie, to zdecydowanie uboki od leków są najlepsze ;)

Ja bym mogła spokojnie nadać trochę masy, bo chciałabym być silniejsza i mieć jakąś kontrolę nad swoim ciałem. No tylko to jeszcze nie w tym roku :( Najbardziej przeraża mnie idea, że wcale nie trzeba wyglądać grubo, żeby mieć tłuszcz odłożony nie na ciele, tylko w środku, między narządami wewnętrznymi.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 11 lis 2015, 11:50
cyklopka, chodziłam kiedyś na siłownie regularnie, ale mam problemy z kręgosłupem, więc musiałam zrezygnować... teraz zdecydowanie bardziej pasują mi wszelkie formy mentalne: joga, pilates... a po lekach też nic nie tyłam :P
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 lis 2015, 12:13
Little Red Fox, ja tylko jak miałam skojarzone mirtę z kwetą, to tylko wtedy mnie ruszyło, ale wszyscy mówili, że nikt nie chce być puciaty, ale ja mogę być puciata, bo mnie pasuje :hide:

Mam kuzynkę mniej więcej twojej postury, je trzy typowe polskie posiłki dziennie, chodzi na wycieczki piesze, ćwiczy na ściance i nic. Nie może być dawcą i tam jeszcze paru innych rzeczy nie może, chociaż jest zdrowa.

Byłam kilka razy na jodze, jestem bardzo nierozciągliwa, ale te ćwiczenia od razu mi poprawiły krążenie w mięśniach.

Dobra, musicie mi pomóc. W domu raczej nie mogę robić ćwiczeń siłowych, ani na brzuch/plecy, bo prędzej sobie coś uszkodzę bez kontroli z zewnątrz. Ale muszę zacząć robić ćwiczenia oddechowe i rozciągające, bo inaczej będę mieć kłopoty na kursie tańca, już o uwodzeniu sportowców nie mówiąc :oops: Potrzebuję, żeby jak będę kampić na Spamowej, to mi ktoś czasem przypomni, żebym chociaż 10-20 minut dziennie poćwiczyła.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 lis 2015, 12:35
Dzien dobry Kochani:********
A ja dotarlam do domu , mam wypis , wszedzie widnieje nowotwor i rak no i w opisie jest ze mialam przeszczep skory :shock: to stad tyle szycia bylo :roll: :shock:
Te opisy jednak mnie tak zdolowaly .... Za dwa tygodnie mam wizyte u pana doktora , maja byc wyniki histo i zdjecie szwów a do tej pory mam nie robic za wielu wariacji z reka.
No i dalsze postepowanie od wynikow histo zalezy...

W nocy dostalam ataku paniki --- o 3 , obudzilam sie i taki lęk :roll: ale jakos sie uspokoilam i usnelam.

Opieke mialam dobra poza paroma wyjatkami --dokaldnie dwie pielegniarki byly okropne a reszta naprawde fajna.
Dzis nawet dostalam dwa sniadanka i to spore porcje i wczoraj spora kolacje i to jadalna bo byla taka pani salowa ktora nie byla mila ale jej powiedzialam ze ja staram se byc mila dla innych pacjentek i pelegnarek bo to szpital i czlowiek inaczej sie czuje jak ludzie sa mili i czy ona chcialaby niemile osoby w okol siebie jakby chorowala? I usmiechenlam sie do niej orz poglaskalam po rece i to zaprocentowalo bo nas obslugiwala idealnie a dzis mnie nawet usciskala. No chyba ze ten uscisk to z radosci ze juz wychodze :P :lol:

W kazdym razie przetrwalam , wczoraj czulam sie dobrze , oprocz nocnego ataku bylo jak na herezje mojego umyslu calkiem ok.

A pani z czerniakiem tez cierpiala na nerwice lękowa i miala mnostwo fobii wiec sie z jej fobii i moich razem posmialysmy! Coby mniej strasznie bylo.

Tylko ten opis mnie przeraza ... rak i rak...
Oby sie obylo bezs chemii.

I zmizernialam bo w stresie tez jem malo.

Odpoczne i zajrze pozniej :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg