Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 10 lis 2015, 20:24
platek rozy, super że jutro idziesz, mówiłem że niedługo wrócisz do domu :D :great:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 10 lis 2015, 21:10
mirunia, ja nie wiem czy spódniczka, bo wolę wzbudzać uczucia ojcowskie z racji wieku :B Ale dobrze wiedzieć zawczasu, na kiedy się trzeba przygotować.

platek rozy, no i dobrze, że już jutro, a nie dłużej :great:

Wróciłam z baru, było piwo z rokitnikiem, gorzkie bardzo. Koleżanka nie miała jakoś mega dużo czasu, takie tam babskie rozmowy o pieniądzach, seksie, polityce. Zwyzywała mnie brzydkim słowem na "p", bo przecież mi wszystko jedno ile lat może mieć student :bezradny:

Zresztą, w sumie, nie dość powiedzieć, że mnie różnica wieku nie przeszkadza, raczej mnie kręci :oops: Że też mnie ludzie w ogóle pozwalają pracować z dziećmi... :hide:

Nie będę już raczej pisać za każdym razem, że Kolega z pracy mi powiedział "Cześć", bo przecież codziennie mi mówi, za to nie pcham się już celowo w zakres jego wzroku, myślę, że nie muszę już tego robić, przecież mnie zauważa.

Obejrzę serial przy herbatce, a potem jadę dalej piwo i kreskówki w łóżku, bo mam, proszę ja was, weekendzik 8)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 10 lis 2015, 21:12
Przyszło nowe no to mamy stare ;) :hide:

Obrazek
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez filip133 10 lis 2015, 21:22
cyklopka, miłego weekendu ;D

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 10 lis 2015, 21:46
Witam wieczorkiem ;)
pogoda beznadziejna, ciśnienie chyba też nie za bardzo, bo w pracy chodziłam po ścianach :roll: dobrze, że mamy studentów to odwalają najgorszą robotę…ktoś musi :mrgreen:
w ogóle zostałam dzisiaj wyzwana od szkieletów, a z jedzenia przeze mnie śniadania zrobiono święto :lol:
wchodzi oddziałowa i mówi 'A. chodź ze mną na chwilę….a nie, jesz śniadanie to zjedź i przyjdź', na co 2 koleżanki zaczęły się śmiać, że będą na mnie studentów anatomii uczyć, bo wszystkie kości widać taka jestem chuda. Oddziałowa tylko 'widzisz, śmieją się z ciebie'. Pomijam fakt, że dostałam 2 razy wykład od dwóch różnych osób nt. tego, ze mam zacząć jeść normalnie bo tylko ludzi straszę taka jestem chuda :roll: już mam powoli dość bo wiecznie to samo.
A jedna koleżanka robiła mi dzisiaj herbatę a że się skończył cukier to postanowiła mi posłodzić ją…glukozą :roll: myślałam, że zaraz zacznę pluć tą herbatą po tym socjalnym a następnie popełnię zbrodnię na owej koleżance :twisted: tacy dowciapni u mnie w pracy :lol:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 10 lis 2015, 21:49
A no i największy hit. W pracy stwierdzili, że nie mogą słuchać mojego kaszlu i ma mnie lekarz obejrzeć, to mnie obejrzała jedna pani doktor w pracy i mam nieżytowe zapalenie gardła i do mnie czy biorę coś na to gardło. A ja że nie bo mnie gardło nie boli…. także no, mam co mam bez głównego objawu :lol:

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 10 lis 2015, 21:53
dobry wieczór kochani ;)
jakoś humor mnie się poprawia jak pomyślę, że do końca tygodnia mam wolne... :yeah:

Spamowa wyspa

przez filip133 10 lis 2015, 21:54
Może to jakiś cud medycyny? ;P

Spamowa wyspa

przez cyklopka 10 lis 2015, 22:31
acherontia-styx, z ciebie to jest jednakowoż przypadek :mrgreen:

Mnie w dzieciństwie też atakowano za rzekomą chudość, teraz czasem obrywam już totalnie bezpodstawnie, wszak ważę więcej niż worek ziemniaków. Tych tekstów z twojej pracy to nawet nie skomentuję, bo bym mogła niechcący obrazić własne uczucia religijne...

A propos cukru, musiałam dzisiaj przynieść własny, bo ubóstwo zapanowało w pokoju nauczycielskim. Kartki na cukier wróć!

GIVE ME SOME SUGAR BABY! EHEHE!
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 lis 2015, 22:56
Jestem bogaty!

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 10 lis 2015, 23:57
cyklopka napisał(a):Tych tekstów z twojej pracy to nawet nie skomentuję, bo bym mogła niechcący obrazić własne uczucia religijne...

cyklopka, do takich tekstów się przyzwyczaiłam, słyszę je ciągle od dłuższego czasu. Nawet od rodziny słyszę, że mnie lodówka musi kopnąć, żebym sobie o jedzeniu przypomniała :P Fakt faktem, że automatycznie odechciewa mi się jeść jak ktoś zaczyna tak gadać.
T. podejrzewa jakieś niespecyficzne zaburzenia odżywiania, a nie anoreksje jak wszyscy uważają. Rozkminiałam dzisiaj czy nie pogadać z oddziałową i nie powiedzieć jej, że podejrzenia odnośnie niespecyficznych zab. odżywiania są, bo sama mnie pytała czy jem normalnie, ale do żadnych wniosków na razie nie doszłam…sama nie wiem :roll: nie umiem na razie wyczuć tej kobiety tak do końca.
Z tym, że to nie ma związku z faktem, że ja się celowo odchudzam czy coś, bo tego nie robię, tylko bardziej z tego, że ośrodek głodu znajduje się w mózgu zaraz obok ośrodka stresu, a że jak to T. określiła poziom stresu jest u mnie dość wysoki na co dzień, pracę też mam stresującą (tak przeglądowo to rozkład pacjentów to: zawał, zawał, zawał, niewydolność serca, zawał, obrzęk płuc, stan przedzawałowy, migotanie przedsionków i dla odmiany zawał :P ) to te ośrodki tak na siebie oddziałują, że nie odczuwam głodu :roll: jedni w stresie wpierdzielają wszystko jak odkurzacz a ja właśnie nie :roll:
Tylko nie wiem czy z tej ewentualnej rozmowy nie wyniknie to, ze tym bardziej będą za mną łazić i mnie pilnować z jedzeniem :roll:

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Sigrun 11 lis 2015, 00:08
Jol Łouzy:)
A u nas dzisiaj taka sytuacja :mrgreen:
Obrazek
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lis 2015, 00:17
acherontia-styx, Znaczy jednak chorutka jesteś?
Jak Cyklopka powiedziała no jesteś case... ;) Dla lekarzy i dla terapeutów. Czy to możliwe, że to zaburzenie odżywiania ma jednak podłoże fizyczne, a nie psychiczne?
Nie wiem, czy pogadanie o twojej dolegliwości i wyjaśnienie sytuacji zamknie temat, mogą jak mówisz zacząć Ci liczyć kalorie. Zależy od ludzi.

cyklopka, Cudnie mieć wolne, co? Ja tak się cieszę, że aż mi słabo... :shock:

Purpurowy, A cóż się wydarzyło?

Sigrun, Na zdrowie! :D To tak z okazji rocznicy, czy wolnego dnia ?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 11 lis 2015, 00:18
kosmostrada napisał(a): Purpurowy, A cóż się wydarzyło?

Dostałem za darmo telewizor i teraz mam swój własny telewizor. Nieważne że stary, ważne że działa.

Sortuj wg