Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 06 lis 2015, 21:57
Little Red Fox, dobry wieczór.

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 06 lis 2015, 21:59
dobrze, że w końcu weekend, później dwa dni pracy i urlop :105:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 lis 2015, 22:01
Ja wam dam weekend, ja mam jutro laborki na zaliczenie :-|
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez ego 06 lis 2015, 22:02
cyklopka napisał(a):ego, co ciekawe, do tej pory gustowałam wyłącznie w takich, co ze sportem mieli tyle wspólnego, co piwo przed telewizorem :bezradny:
No wiesz, ale w tym wypadku to chyba też atrybuty inne niż sportowe mają rozstrzygające znaczenie w zainteresowaniu się owym obiektem? XD

Ja wam dam weekend, ja mam jutro laborki na zaliczenie :-|
Wyrazy współczucia. ;)
ego

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 06 lis 2015, 22:07
ja ostatnio za dużo obowiązków sobie biorę, a później płakać się chce z brak u czasu, o ja niemądra! :roll:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 lis 2015, 22:21
Kochane podpowiedzcie mi co ze soba zabrac z jedzonka?? Myslalam o waflach ryzowych , troche owocow wezme , ze dwie bulki pelnoziarniste , pomidory , ogorki... I nie wiem co jeszcze a jutro jade na zakupy przed szpitalne.

cyklopkaKochana ja chyba zrezygnuje z tej calej przyjemnosci bo z pania K do ladu nie dojde .... :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 06 lis 2015, 22:26
ja bym pewnie jakąś mineralkę lub soki zabrała i może jakieś musli na przekąszenie z jogurtem ;)
jak ja ostatnim razem leżałam w szpitalu miałam ścisłą dietę i tylko zupy mleczne mogłam jeść :?
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 lis 2015, 22:27
Little Red Fox, tak wode biore tez ze dwie butle ... Diety nie bede miala bo wprawdzie mamz abieg ale na skorze robiony .
A musli w sumie moge wziac do chrupania.

Lepiej sie czujesz?
ja zaraz bede jadla kolacje i zmyje pazurasy .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Sigrun 06 lis 2015, 22:29
Czesc lobuzy :)

platek rozy, a ile tam bedziesz?
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 lis 2015, 22:32
Sigrun, od poniedzialku do czwartku. Jedzenie ponoc calkiem niezjadliwe z tego co wiem bo byla tam mama kolezanki i mama znajomego tez i rodzina im posilki dowozila w termosach .. Ja nie mam takiej mozliwosci.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 lis 2015, 22:32
ego, większość osób tutaj już słyszała osiem razy, ale z przyjemnością powtórzę :mrgreen:

W sumie do sportu to ja mam dużo odczuć mieszanych, bo trochę jednak w życiu się namęczyłam, żeby nie być najgorsza z WF-u, żeby mnie przestali wozić do ortopedy, żeby umieć walczyć jak na filmach, zawsze mi ciężko szło, ale coś mnie jednak kręciło w tych zmaganiach. Tak że sala gimnastyczna to takie trochę magiczne miejsce. (OK, jestem dziwna, punkt dla mnie).

No to jak zobaczyłam nowego pana od WF-u to taka, hm, niezobowiązująca fantazja :P Potem oczywiście zyskał przy bliższym poznaniu, że taki pogodny, dobry w tym co robi, inteligentny i że mu się w ogóle coś chce w życiu robić (też już prawie zapomniałam, że tacy ludzie istnieją). Natomiast po miesiącu albo więcej, gdzie go widziałam tylko w czasie zajęć w odzieży sportowej, jak akurat dopiero przyszedł w skórzanej kurtce, to mi się system zawiesił, bo ja mam w mózgu receptory reagujące na blondynów w skórzanych kurtkach. (Pewnie od oglądania MacGyvera we wczesnym dzieciństwie). :mrgreen:

I tyle. I jesteśmy dobrymi kolegami z pracy. Bo nie ogarniam czy jest dla mnie taki miły, czy dla wszystkich :bezradny: (Tak, tęsknię :P )

Little Red Fox, też jestem trochę spięta, bo wzięłam parę w gruncie rzeczy fajnych rzeczy na siebie, ale muszę pamiętać o pilniejszych obowiązkach.

platek rozy, głupio mi tak mówić, ale jakby to nie był drugi koniec miasta, to bym ci jakiś obiad przywiozła :oops:

Właśnie udaję, że się uczę ;) Jak wam mija wieczór?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Sigrun 06 lis 2015, 22:38
platek rozy, a ktory to szpital?

To sobie rzeczywiscie nakup cos...kawalek chlebka cos do nieho i moze jakies gorace kubki...zeby cos na cieplo
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 06 lis 2015, 22:38
platek rozy, mam takie huśtawki, że raz jest lepiej, raz gorzej. Grunt że w chwili obecnej jestem w wyśmienitym nastroju :pirate:

Spamowa wyspa

przez ego 06 lis 2015, 22:40
cyklopka, no rozumiem, ale Ty się jednak ucz, a nie myśl, o blondynach skórzanych kurtkach, bo Ci jutro nawet sam MacGaywer nie pomoże. :nono:
ego

Sortuj wg