Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez bonsai 05 lis 2015, 15:04
platek rozy, :hide: , może zaczęłabyś wydawać felietony na temat swoich perypetii codziennych! Przecież to się w żadnej pale nie mieści, żeby w jednej osobie skumulowały się te wszystkie "przyjemności". :bezradny: Na potrzebę chwili przyjmijmy jednak, że reakcje Twojego organizmu związane są z perspektywą rychłego zabiegu i przejść związanych z pracą. :angel:

Czy dziewczęta ze Spamowej mają zsynchronizowane okresy?

:papa:
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 lis 2015, 15:15
bonsai, ja mysle ze dzis swoje dorzucila tez migrena o jednak czest przy migrenie wymiotuje a dzis mialam caly Krakow do przejechania no i nie dalam rady . jak nie jade jest ok . teraz. Bol zelzal po dwoch prochach . Nie mdli jakos strasznie juz. Zjadlam zupe ic zekam co bedzie.

Herezja z omdlewaniem to juz wytwor mojej glowy , musze sie zbastowac! Jakz aczelam oddychac i sobie mowic ze to nerwy to troche bylo lepiej i zalatwilam wszystko.

Co do @ to ja juz jestem po :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 05 lis 2015, 15:25
platek rozy napisał(a):Matko co ja dzis przeszlam !Droge przez meke .
Wsiadlam po prochu na bol do samochodu , jade , jade , korki sakramenckie .. glowa boli , oczy lzawia , niedobrze mi strasznie , w koncu tak mnie zmulilo ze musialam zjechac i w krzaki biegiem --- wymiotowalam i wymiotowalam . Oddycham , toche lepiej mysle to jade dalej.
Jade , jade tuz przed Gup em jak mnie znow zlapalo :shock: :shock: :shock: i centralnie pod urzedem pod drzewkiem ... Weszlam do Up juz na slabych nogach , spocona ... jakiej histerii dostalam , ze za chwile umieram , ze na pewno mam jakas grype i ze nie dojade do domu. Moja kolej wreszcie byla wchodze , prosze faceta za biurkiem zebysmy dzis wszystko zalatwili szybko bo ja wymiotuje a ten do mnie ze maja oferte pracy na miesny dzial w jakims sklepie :shock: podczas gdy ja wpisywalam ze szukam do biura ... I ja mu mowie ze teraz ide do szpitala i ze potrzebuje Nipu ichniejszego i oferte wezme po szpitalu a ten a to inaczej musimyz robic . I latalam po 3 pokojach zeby odnotowali ze ja ide do szpitala :shock: :shock: :shock:
Przy okazji spytalam czy moje kierowanie juz poszlo z Klubu to jeszcze go nie mieli ... pani Kasia jak widac ma czas... :?

W drodze powrotnej nie lepiej , na przystanku takie wymioty ze az wisialam na barierce :shock: ,podeszla do mnie pani jakas pytajac czy zadzwonic po karetke i dajac mi chusteczki nawilzane oraz wode .

Takze taki dzis mam dzien.

Boże co Ty przejdziesz to ja już myślę że ja mniej przechodzę :-|
To przecież nie pierwszy raz czytam podobny opis.
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 lis 2015, 15:29
JERZY62, bo ja mam pecha jakiegos :bezradny: samej mi ciezko uwierzyc jak to czytam.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 lis 2015, 15:30
cyklopka, Dołączam się do krucjaty mającej na celu wysłanie Cię na kontrolę do lekarza!

platek rozy, E tam, jak ma być lepiej... Pojutrze będzie lepiej. No ale co zrobić, przeciwbólowy i przetrwać.
Myślisz, że aż tak nerw by się ujawniał? :shock: Fakt, że ja tak reaguję na spaliny- kiedyś jak nam rura wydechowa przepuszczała i szło do samochodu,to co chwilę musiałam stawać, może smog tak bardzo Cię drażni. :bezradny:
Jesteś strasznie dzielna, że wszystko w tym stanie załatwiłaś, no szacun!

Purpurowy, Ale kicha... No koniecznie coś załatw, bo nie będziesz miał z nami kontaktu. ;) Jak tam postępy w temacie pani Żabkowej?

JERZY62, Heloł Jerzyku, jak tam dziś nastrój?

mirunia, Kochana, dobrze że troszkę lepiej, a jak pisze Płateczkowa, taki stukilowy ciężar na głowie to często sprawka ciśnienia. Ale już niedługo do domku to odsapniesz.

bonsai, W końcu codziennie ze sobą bywamy, więc może się synchronizujemy... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 lis 2015, 15:38
kosmostrada, tez tak mam w @ ze pierwszy , drugi dzien kijowo... takie skurcze mam.
Oby bylo lepiej juz jutro!

Kochana ja sadze ze mi migrena zrobila duzo w tym dzisiejszym samopoczuciu ale nerwica s woje dolozyla.Najgorsze ze jak siedzialam tam i czekalam na swoja kolej to juz jedna noga w grobie bylamw myslach :roll: tak sie nakrecilam tym wymiotowaniem .

Stanowczo musze sie uspokoic i nie reagowac tak na zwykle wymioty ktore miewalam z 300 razy.
A szpitalem sie tez nakrecam i to tak...

Bylam w Biedrze jeszcze jak wroclam i kupilam pafnacy pieknie plyn do garow zmywania ... Pomarancz z przyprawami :105: p[achnie jak ciasto :105: :105:

Zastanawiam sie nad ta chokolada ...

Spamowa wyspa

przez JERZY62 05 lis 2015, 15:39
platek rozy, nie uważam Cię za pechowca ;)

kosmostrada, JakoTako czyli po japońsku :smile: Ale stresuje się byle głupstwami :hide: masakra :-|
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 lis 2015, 15:43
A i zadzwonilam do pani K z zapytanem kiedy moje skierowanie pojdzie do UP bo mi daja oferty ktorych nie chce... I tym sposobem zas musze d o niej jutro jechac. Nosz boshe !

JERZY62, to masz jak ja , jak wpoadne w zaklete kolo wlasnych herezji to koniec , grob , kaplica .

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 lis 2015, 15:56
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Ale kicha... No koniecznie coś załatw, bo nie będziesz miał z nami kontaktu. ;) Jak tam postępy w temacie pani Żabkowej?

A to ja miałem coś z nią kombinować? Co Ty, żadnych szans u niej nie mam.

Spamowa wyspa

przez Aurora88 05 lis 2015, 16:10
Kurde, patrzę co tu się dzieje, co za dramaty, Płatku trzymaj się nie umieraj! :hide:

bonsai, mi się nic z nikim nie synchronizuje, mam cykl co 6 tygodni :(

Dostałam zadanie od terapeutki, mam patrzeć na ludzi. powiedziała że wychodzę z tunelu lęków :0 to chyba dobrze
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 lis 2015, 16:27
bonsai napisał(a):Czy dziewczęta ze Spamowej mają zsynchronizowane okresy?

:papa:

Bywa w rodzinie, wśród przyjaciółek czy współokatorek :mhm:

Jak pójdę dzisiaj na koncert, to w kolejne dni godność osobista nie pozwoli mi uparcie twierdzić, że jestem bardo chora :roll:
No to trzeba zdrowieć, dla Sarsy, dla technologii postaci leków, dla farmakologii, dla pierwszej pomocy, dla moich goblinów i dla pana W.

platek rozy, twoja nerwica i błędnik to jest taki c-c-c-ombo breaker, że głowa mała :hide:

Purpurowy, zapuszczaj brodę.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez bonsai 05 lis 2015, 16:43
Aurora88, rozumiem, już zapisuję sobie w moim kalendarzyku. Powolne jajeczko, opóźnione złuszczanie - nic w tym złego, ważne, żeby zdrowie było! :roll:

cyklopka, wiem, zawsze fascynował mnie ten mechanizm plastyczności menstruacyjnej. :angel: W jak Wojtas?
bonsai

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 05 lis 2015, 16:50
Siemka wyspiarze :pirate: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 lis 2015, 17:03
bonsai, he he, wiedziałam, że się zacznie zgadywanie :mhm:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg