Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 02 lis 2015, 19:11
acherontia-styx, Infinity, :papa:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 lis 2015, 19:12
acherontia-styx, o witaj , przykro mi ze tak Cie dzis zlapalo ale w takiej klitce z tyloma osobami to sie nie dziwie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 02 lis 2015, 19:12
udesz w stul a norzyce sie odezwom

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 02 lis 2015, 19:18
platek rozy, po fakcie już się sama z tego śmiałam ;) ale stwierdziłam, że jutro na raporcie stoję przy drzwiach, tak w razie czego :lol:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 02 lis 2015, 19:22
acherontia-styx, Infinity, cześć.

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 lis 2015, 19:28
acherontia-styx, trzymam kciuki, żeby Ci się to nie powtórzyło. Dobrze, że skończyło się wszystko dobrze i dałaś radę do końca pracy. Duszno, mały pokój, plus emocje z pierwszego dnia i.... pewnie byłaś na czczo. Jutro będzie lepiej, nie kitaj tam.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 02 lis 2015, 19:39
mirunia, nieee, luzik ;) nie cykam się. Do końca dnia już było dobrze :smile: a byłam po kawie i bananie ;) ja teraz przez te pierwsze 2 tygodnie mam luzik w pracy, bo jestem jako dodatkowa pielęgniarka, żeby poznać oddział także tak robię sobie wszystko i nic ;) to pójdę tu, to tam, to jakieś EKG zrobię, to krew pobiorę i tak sobie chodzę jak wolny elektron ;)
a jeszcze dzisiaj jak byłam na szkoleniu BHP przeprowadziłam inteligentną rozmowę z panem :lol: Naczelna aż dostała ataku śmiechu, bo akurat przy tym była :P
Pan od BHP: no dobrze, a co robimy w razie wybuchu pożaru na oddziale?
Ja: no jak to co?! Bierzemy torebki i uciekamy :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 lis 2015, 19:40
mirunia napisał(a):platek rozy, nie padniesz, rozmowa będzie na siedząco zapewne. :D Załóż grube rajty do kiecy. Nie pisz takich czarnych scenariuszy Płatuś, bo tylko nakręcasz jeszcze bardziej te lęki.... dostaniesz w dupsko! :time:

Jak mieliśmy zajęcia z pierwszej pomocy to akurat byłam w krótkiej sukience i grubych rajtach, i padałam :great:

platek rozy napisał(a):mirunia, kiedy ja sie spinam ze mnie nie przyjmia :cry: :cry: bo bedzie po mnie widac c horobe .

Nie żebym się chwaliła czy coś ale w depresji przeszłam TRZY etapy rekrutacji do Emiratów, gdzie oni mają tak wyrobionych rekruterów, że raz popatrzą i wiedzą, czy zatrudnią i gdzie praktycznie wszystko się rozbija o robienie dobrego wrażenia. Tak że z perspektywy czasu się sama dziwię. :bezradny:

Mam 37,6*C tak że dzisiaj nie popracuję tylko wracam do łóżka i jutro będę myśleć, co dalej...
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 lis 2015, 19:46
kosmostrada napisał(a):JERZY62, I co Jerzyku, spacerek trochę poprawił nastrój?

To nie nastrój zły lecz fizyczne złe samopoczucie :-| Ale jakoś ciągne z dnia na dzień ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 02 lis 2015, 21:19
jasna cholera teraz mi dużo bliżej do połykania spermy w klatce i picia denaturatu na wolności niż do jedzenia hot dogów,kapusty,kabanosów .większośc wypluwam bo tak boli przy nagryzaniu
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Davin 02 lis 2015, 21:21
nieboszczyk, już się nauczyłeś połykać sperme swojego kochasia? To miałem rację że ty ciota jesteś. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 02 lis 2015, 21:22
Davin napisał(a):nieboszczyk, już się nauczyłeś połykać sperme swojego kochasia? To miałem rację że ty ciota jesteś. :mrgreen:

kochasia będe miał jak mnie kiedyś zamkną i to nie jednego czy będe tego chciał czy nie.a bez zębów sie najlepiej obciąga :cry:jak myślisz jakie są "korzyści" z bezzębia?ja oczywiście wole gryzć może ty wolisz nie mieć zębów?

Spamowa wyspa

przez ala1983 02 lis 2015, 22:44
acherontia-styx napisał(a):platek rozy, po fakcie już się sama z tego śmiałam ;) ale stwierdziłam, że jutro na raporcie stoję przy drzwiach, tak w razie czego :lol:

No skoro cie to bawi.. :roll: ja jestem bardzo uczulona na takie nieprzestrzeganie przepisow bhp. I po co robia te szkolenia? Durnie.. od razu przypomniala mi sie tragedia na uczelni w Bydgoszczy.....
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Spamowa wyspa

przez Davin 02 lis 2015, 22:48
ala1983, przepisy bhp to śmiech na sali a jeszcze większy szkolenie. ;)

Sortuj wg