Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 paź 2015, 14:40
Dziękuję Kochane, to takie łapiące za serce, że Wam się spodobało, bo przecie ja to robię dla swojej frajdy, a jak może się komuś to podobac to w ogóle ekstaza!!!

cyklopka, To chyba komplement? :D

platek rozy, Maluj Słońce, maluj, bo to frajda okrutna, zwłaszcza w te bure dni pobawic się kolorami. Cieszę się, że wychodzisz na posiadówę. Trzymam kciuki za rozmowę!

mirunia, Rozszyfrowałaś moje hasło... ;) Nakleiłam wydrukowany plan metra w Paryżu. Długa historia skąd to przyszło.
Koncepcja pokrótce jest taka, że to forma osobistego dziennika i takich kartek będzie sryliard. Trzeba też zrobic okładki, słowem jest czym się bawic . Polecam, techniki dowolne! :great:
A Ty stroik już zrobiłaś? :105:

Kalebx3, To tak refleksyjnie z okazji Zaduszek?

Musiałam na chwilkę wpaśc do biura, zajrzałam do lumpka i kupiłam sobie spódniczkę ( chyba z okazji tego dnia spódnicy, jak pisała Aurora ;) ). Dobrej firmy i faktycznie super gatunkowo (wełna), w ukochanej szarości, przed kolanko, można na elegancko ją nosic, czy właśnie z odjazdowymi rajstopami i luźniejszymi górami. Dokładnie taka, jaką chciałam na tą porę roku. :105: Ale się cieszę!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 paź 2015, 15:21
Aurora88, Dziękuję! :D No właśnie słabo widac, jeśli kiedyś będę chciała coś Wam jeszcze pokazac, to fota aparatem w odpowiednich warunkach oświetleniowych.. :bezradny:
Podoba mi się to , że jesteś uczciwa w swoim podejściu do tego święta. Tak powinno byc wg mnie - zgodnie z prawdą wewnętrzną. A nie latanie na groby, bo wypada raz do roku.
Ja akurat traktuję ten czas bardzo refleksyjnie, ale idę na grób tylko do mojej teściowej (najbliżej) i stawiam znicze za pozostałych nieobecnych w tym specjalnym miejscu na cmentarzu. Smuci mnie to, że jest ich coraz więcej i stoję tam co roku coraz dłużej, bo przecież każdemu chcę poświęcic chwilę. :(
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 30 paź 2015, 15:50
Wielkimi krokami zbliża się kolejne sprzątanie pomnika, tym razem przed 11 listopada. I publicznie informuję, że jak znowu będzie taka sytuacja, że będę tam sam jak smętny fiut z wytrzeszczem, to:
Obrazek
I to nie chodzi o to że mi się nie chce tam sprzątać, bo i tak nie mam nic innego do roboty, ale wkurza mnie że cała wiocha trąbiła że tam musi być posprzątane i jak padł pomysł żeby mieszkańcy w czynie społecznym sprzątali, to wszyscy się z wielką radością zgodzili. A jak przychodzi do sprzątania, to ja sam prawie zawsze jestem i nie ma chętnych do pomocy. Bo się /cenzura/ ponauczali że po co przychodzić, jak i tak łysy ciul w okularach przyjdzie i odwali za nich całą robotę. A jak wielkie sprzątanie lasu kilka lat temu było, co gmina kontener postawiła i cała okolica miała sprzątać, to tylko ja z bratem w gumofilcach z workami w łapie biegaliśmy.
Ostatnio edytowano 30 paź 2015, 15:52 przez Purpurowy, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 paź 2015, 15:51
kosmostrada, to Ci powiem Kosmo, że koncepcja dzieła jest pomysłowa... taka tylko Twoja. :D
A rozszyfrowałam, bo łapałam trochę j. francuski od mojej Mamy, która uczyła się w szkole. ;)

Zrobiłam stroik, skończyłam przed chwilą i siadłam odpocząć, bo pleców nie czuję. Trochę gimnastyki było, a jeszcze posprzątałam ten bałagan w kuchni po robocie.
Ja na cmentarz do grobu Rodziców chodzę/jeżdżę dość często, nie tylko we Wszystkich Świętych. Są to zawsze refleksyjne chwile... które pomagają mi przetrwać gorsze dni. Wracam silniejsza.

platek rozy, ciekawa jestem Twojej dzisiejszej wizyty u p.K., mam nadzieję, że wrócisz zadowolona... trzymam kciuki. :papa:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 paź 2015, 16:01
kosmostrada napisał(a):cyklopka, To chyba komplement? :D

Wychodzi na to :mrgreen:

kosmostrada napisał(a):Podoba mi się to , że jesteś uczciwa w swoim podejściu do tego święta. Tak powinno byc wg mnie - zgodnie z prawdą wewnętrzną. A nie latanie na groby, bo wypada raz do roku.

Ja właśnie szukam w różnych świętach takich prawd, że z jednej strony dokopać się do prawd chrześcijańskich a nawet przedchrześcijańskich (symbolika pór roku, cyklu życia), a z drugiej strony robić to na co mam ochotę.
Natomiast są różne okazje, przy których jest presja robienia czegoś "fajnego", a ja tego w ogóle nie czuję.
Jak mnie się zapytały co robię w andrzejki, to ja CZO :lol:
Albo w sylwestra. W sylwestra mam dyżur* na świetlicy :lol:
Już widziałam reklamę, żryj Activię, bo sylwester idzie, a nie można być grubem w sylwestra :lol:
A biedni amerykańscy studenci płaczą, że nie stać ich na nowe kostiumy na Halloween co roku, a trzeba iść na miasto/kampus się nap!&^dolić...

Pokazałam mamie buty z obcasem w paski i nie ułatwia mi wyboru.
BUTY #1 :shock: :shock: :shock: :105:
BUTY #2 :shock: :shock: :shock: :105:

*<Ćwiczy intensywne łopotanie rzęsami> "Wpadnij, maleńki, z szampanem, zamkniemy razem szkołę, if you know what I mean"
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 30 paź 2015, 16:13
cyklopka, ja bym brała te czarno beżowe co pokazywałaś (chyba drugi link) :105:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 paź 2015, 16:22
acherontia-styx, niom, bo one są śliczne, ale tak ogólnie do sukienki/spódnicy na cieplejszą część roku.
Ale te pierwsze są tak bardzo jesienne i do wszystkiego pasujące :105:

Obrazek
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 30 paź 2015, 16:28
cyklopka, kupisz, które Tobie będą odpowiadały, nie nam ;) ja jesienią preferuje ciut inne buty no i nie trawię wiązanych butów (wyjątek adidasy i trampki) dlatego napisałam o tych półbutach :P ;) do jeansów też mogą być takie ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 paź 2015, 16:35
acherontia-styx, ja jeszcze mam na jesień takie botki ze sweterkiem na podobnej wysokości obcasie, ale raczej w nich do pracy nie będę chodzić, bo trzeba trzymać równowagę i nie odbijać za bardzo wzrostem od dzieci (i nie tylko) :P

No ale problem w tym, że i jedne, i drugie mi odpowiadają :hide: Jedne i drugie są najpiękniejsze :oops:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 paź 2015, 16:55
cyklopka, Rzucaj monetą... :D
Myślę, że kup butki, w których będziesz od razu chodzic. Podobno jest taka zasada w rozsądnym kupowaniu, że jak nie włożysz świeżego zakupu w ciągu kilku dni, to to był zakupowy amok... ;) Za grosiki to można na wiosnę buty kupic "na zapas", ale za porządną kasę to bym kupiła coś na teraz. No chyba że jest to love at first sight i wtedy argumenty praktyczne nie mają racji bytu. :105:

A propos Sylwestra, jest to też dobre pytanie kontrolne, a koleżeńskie i niezobowiązujące - Co robisz na Sylwestra? Istnieje co prawda niebezpieczeństwo odpowiedzi - Idziemy z dziewczyną do znajomych :silence: , no ale wtedy sytuacja jest przynajmniej wyjaśniona.

mirunia, Oj koniecznie pochwal się stroikiem!
Też już mam dośc sprzątania, a jestem jeszcze w polu. :bezradny:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 30 paź 2015, 17:20
kosmostrada, ja też dzisiaj miałam sprzątać, ale jeszcze mnie choróbsko trzyma i czuję się jak kupa to przełożyłam na jutro :bezradny:

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 paź 2015, 17:26
kosmostrada napisał(a):A propos Sylwestra, jest to też dobre pytanie kontrolne, a koleżeńskie i niezobowiązujące - Co robisz na Sylwestra? Istnieje co prawda niebezpieczeństwo odpowiedzi - Idziemy z dziewczyną do znajomych :silence: , no ale wtedy sytuacja jest przynajmniej wyjaśniona.

Już się miałam w Dzień Nauczyciela pytać, ale się jakoś minęliśmy. O, to święto lubię. :105:

No jasne, jeśli będzie z nami pracował to będzie niejedna okazja, żeby zagadać, poza tym przecież ludzie w pracy/szkole to zawsze prędzej czy później "a mój monsz to to i to", "a moja dziewczyna to tamto siamto", a synek, a wnuczka, a ło! 8)

Ale dzięki za cierpliwość do mojej jaszczuroosoby, bo fajnie mieć przez jeden dzień tylko takie problemy które buty ładniejsze, albo czemu ta gra się tak wolno ściąga :105: A nie depresja, awantury w domu, nieodwzajemniona sympatia, próby zniszczenia polskiej gospodarki przez... no już nic nie mówię :mhm:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Aurora88 30 paź 2015, 17:36
cyklopka, ja uwielbiam te forumowe dywagacje o butach, kieckach, stroikach i żarciu. Wchodzę i wiem, że tu będzie bezpiecznie. Nawet w dzień wyborów nie było tu żadnej dyskusji politycznej (był tylko Twój monolog, ale to się nie liczy ;-))

Mi potrzebne jest takie niezobowiązujące rozmawianie o codzienności, to w sumie jest chyba najlepszy sposób na radzenie sobie z różnymi trudnościami, które nas trapią :)

Co do Sylwestra mam jak Ty, ale z drugiej strony wyobrażenie sobie, że miałabym Sylwestra spędzić bez chłopaka działa na mnie lękowo. Każdy dzień OK, ale nie Sylwester. Tutaj presja społeczna wygrywa :(

Purpurowy, a 11 listopada to u nas Święto Rogala, wbijaj do Poznania, otwarte cukiernie ;)

kosmostrada, a ja nie rozumiem, dlaczego akurat 1 listopada? Dlaczego to dla wszystkich takie ważne, żeby pojechać tam w ten dzień, nawet jeśli wypada w niedzielę? Zamiast wybrać inną niedzielę? Czy to nie powinno wynikać z potrzeby serca?
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 paź 2015, 17:43
kosmostrada, wymyśliłam w tym roku nieco w innej kolorystyce, taki przyszarzały róż w różnej tonacji (takie retro). ;)
Na zdjęciu z komórki oczywiście wychodzi przekłamany, zbyt barwny... ale mniej więcej.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Sortuj wg