Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 paź 2015, 14:11
Moi jadą w sobotę, jak zawsze, dzień przed. A ja się będę kurować.

platek rozy napisał(a):cyklopka, butki bym nosila do waskich rurek i do koszuli w kratke z czerwonymi akcentami , takie waskiej zawazanej nad pepkiem ala pin up girl.Albo do letnich kolorowych sukieneczek :105:

Rurki i koszule w kratkę posiadam, natomiast żeby zawiązać cokolwiek nad pępkiem, to jeszcze rok terapii i rok siłowni co najmniej :oops:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 paź 2015, 14:15
cyklopka, tez mialam w sobote jechac ale juz dzis byla masa ludzi i pomyslalam ze w sobote moze byc podobnie jak w niedziele wiec sie dzis wybralam., W sobote moja siostra bedzie to pozapala wklady w zniczach jakby sie juz nie palily , chociaz powkladalam do zniczy wklady olejowe ktore maja sie ponoc palic 3 dni.

A brzusia to ja tez nie mam idealne plaskiego. :roll:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez bonsai 29 paź 2015, 14:18
platek rozy, aaa :D, hehe, no to nieźle! Ostatnio widziałem takie plastiki na szpilkach, ale panie w tym chodziły! No to chyba nie były prawidła? Pogubić się można w tych Waszych wynalazkach!
bonsai

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 paź 2015, 14:25
bonsai, bywaja tez takie z plastikami owszem :P ale to nie te ;)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 paź 2015, 14:47
bonsai napisał(a):Mnie nie chodziło nawet o tę badziewną kokardkę tylko o te plastiki przezroczyste, fuj.

Chopie, to je kopytko, żeby pokazać na zdjęciu jak paski idą :lol: :lol: :lol:
To tak jakbyś odradzał sukienkę, bo głupio bym wyglądała, jakbym założyła na siebie kawałek manekina :lol: :lol: :lol:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez bonsai 29 paź 2015, 14:49
cyklopka, no wiem. :cry: Zostałem wprowadzony w błąd przez nieprawdziwy obrazek, czuję się oszukany i smutny. Teraz jeszcze dowiaduję się, że tam jakieś paski powinny być, ech.
bonsai

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 paź 2015, 14:55
bonsai, pasek to jest takie coś co idzie dookoła i się zapina. Czemu go nie widzisz? :o

platek rozy napisał(a):A brzusia to ja tez nie mam idealne plaskiego. :roll:

Nawet jak byłam młodsza i płaściejsza, to się cokolwiek krępowałam obnażać brzuch :mhm:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 paź 2015, 15:01
bonsai, O to odetchnęłam, że się czepiasz prawideł, a nie fikuśnych kobiecych sandałków... Już się przestraszyłam, że ktoś się podszywa... :D

platek rozy, Hej Kochana! Pewnie jak już będziesz wiedziała na 100% co z tą pracą, to też troszkę lepiej się poczujesz, a tak jesteś w takim zawieszeniu. No ale jesteś dzielna babeczka i mimo nastroju robisz swoje! Ściskam Cię mocno!
Aż pójdę zobaczyć, czy u mnie są te zakolanka, chociaż mam czarne. Wątpię, bo w tej mojej biedrze to nic nie ma z tych fajnych rzeczy, a przynajmniej jak ja przychodzę po południu.

mirunia, Kochana też mam nadzieję, że jakoś to będzie, byle w lęka się nie wkręcić i wszelkie jazdy przyjmować ze stoickim spokojem. Wespół damy radę, a na wiosnę odetchniemy.

cyklopka, Z tego wynika, że bardzo ładnie przeszłaś tą ospę, a w późniejszym wieku różnie bywa.

A ja mam dziś luźniejszy dzień w pracy, no i czwarteczek, to jakoś tak ciut lepiej mi...
Tylko strasznie zimno, nawet w pracy to odczuwam, znów siedzę w szalu...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 29 paź 2015, 15:01
Cześć ekipa :D Co broicie?
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez bonsai 29 paź 2015, 15:11
O, kuźwa. :hide: Ale wtopa oczna, jeeezu. Może ja przez sen pisałem czy coś. Wróciłem teraz do tych butów i rzeczywiście one mają paski! I te prawidła wyglądają jak prawidła.

O co chodzi, o chodzi. :?: Głupio tak się wycofywać ze swojej opinii, więc może doczepię się tylko do tej kokardki. :bezradny: Choć, jak są paseczki i obcas, to tak naprawdę wszystko mi się podoba, ech.
bonsai

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 paź 2015, 15:17
na_leśnik, Heloł! ja tam jestem bardzo grzeczna, oprócz tego, że siedzę na forum w pracy... :mrgreen:

bonsai, Nie byłeś sobą, ale jest znów wśród nas stary dobry bonsai i to najważniejsze... :great:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 paź 2015, 15:18
bonsai, esh mezczyzni :mrgreen: :D :P

na_leśnik, ja broje obiados :mhm: zupe pieczarkowa i gulasz z kuraka w pomidorach i z kolendra ...

kosmostrada, Slonce :********* ja to sadze ze z ta praca to jednak nic bo mieli dzwonic a nie dzwonili do dzis i wsciekla jestem tak ja pisalam na poprzedniej stronie. :bezradny:
Musisz na te chlody kupic ciepluska pashmine :105: :105: U mnie sporo w ciuszkolandach jest pashmin , moze u Ciebie tez? Bo pamietam ze mirunia ma a Ty ???

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 paź 2015, 15:20
cyklopka, to tak zeby koszula stykala sie z dzinsami ja zawiazac i nie bedze brzusia widac a bedzie stylowo :yeah:

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 29 paź 2015, 15:24
kosmostrada, ech, pomyśleś że jeszcze niedawno ja też tak mogłem! :mrgreen:
platek rozy, smacznego ;) . Ja jeszcze mam wczorajszy obiad. Zaszalałem i pstrąga pieczonego w ziołach zrobiłem.

A teraz siedzę i czekam aż mi znieczulenie po dentyście przejdzie 8) .
Ostatnio edytowano 29 paź 2015, 15:25 przez na_leśnik, łącznie edytowano 1 raz
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Sortuj wg