Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 paź 2015, 16:01
kosmostrada napisał(a):cyklopka, To chyba komplement? :D

Wychodzi na to :mrgreen:

kosmostrada napisał(a):Podoba mi się to , że jesteś uczciwa w swoim podejściu do tego święta. Tak powinno byc wg mnie - zgodnie z prawdą wewnętrzną. A nie latanie na groby, bo wypada raz do roku.

Ja właśnie szukam w różnych świętach takich prawd, że z jednej strony dokopać się do prawd chrześcijańskich a nawet przedchrześcijańskich (symbolika pór roku, cyklu życia), a z drugiej strony robić to na co mam ochotę.
Natomiast są różne okazje, przy których jest presja robienia czegoś "fajnego", a ja tego w ogóle nie czuję.
Jak mnie się zapytały co robię w andrzejki, to ja CZO :lol:
Albo w sylwestra. W sylwestra mam dyżur* na świetlicy :lol:
Już widziałam reklamę, żryj Activię, bo sylwester idzie, a nie można być grubem w sylwestra :lol:
A biedni amerykańscy studenci płaczą, że nie stać ich na nowe kostiumy na Halloween co roku, a trzeba iść na miasto/kampus się nap!&^dolić...

Pokazałam mamie buty z obcasem w paski i nie ułatwia mi wyboru.
BUTY #1 :shock: :shock: :shock: :105:
BUTY #2 :shock: :shock: :shock: :105:

*<Ćwiczy intensywne łopotanie rzęsami> "Wpadnij, maleńki, z szampanem, zamkniemy razem szkołę, if you know what I mean"
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 30 paź 2015, 16:13
cyklopka, ja bym brała te czarno beżowe co pokazywałaś (chyba drugi link) :105:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 paź 2015, 16:22
acherontia-styx, niom, bo one są śliczne, ale tak ogólnie do sukienki/spódnicy na cieplejszą część roku.
Ale te pierwsze są tak bardzo jesienne i do wszystkiego pasujące :105:

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 30 paź 2015, 16:28
cyklopka, kupisz, które Tobie będą odpowiadały, nie nam ;) ja jesienią preferuje ciut inne buty no i nie trawię wiązanych butów (wyjątek adidasy i trampki) dlatego napisałam o tych półbutach :P ;) do jeansów też mogą być takie ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 paź 2015, 16:35
acherontia-styx, ja jeszcze mam na jesień takie botki ze sweterkiem na podobnej wysokości obcasie, ale raczej w nich do pracy nie będę chodzić, bo trzeba trzymać równowagę i nie odbijać za bardzo wzrostem od dzieci (i nie tylko) :P

No ale problem w tym, że i jedne, i drugie mi odpowiadają :hide: Jedne i drugie są najpiękniejsze :oops:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 paź 2015, 16:55
cyklopka, Rzucaj monetą... :D
Myślę, że kup butki, w których będziesz od razu chodzic. Podobno jest taka zasada w rozsądnym kupowaniu, że jak nie włożysz świeżego zakupu w ciągu kilku dni, to to był zakupowy amok... ;) Za grosiki to można na wiosnę buty kupic "na zapas", ale za porządną kasę to bym kupiła coś na teraz. No chyba że jest to love at first sight i wtedy argumenty praktyczne nie mają racji bytu. :105:

A propos Sylwestra, jest to też dobre pytanie kontrolne, a koleżeńskie i niezobowiązujące - Co robisz na Sylwestra? Istnieje co prawda niebezpieczeństwo odpowiedzi - Idziemy z dziewczyną do znajomych :silence: , no ale wtedy sytuacja jest przynajmniej wyjaśniona.

mirunia, Oj koniecznie pochwal się stroikiem!
Też już mam dośc sprzątania, a jestem jeszcze w polu. :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 30 paź 2015, 17:20
kosmostrada, ja też dzisiaj miałam sprzątać, ale jeszcze mnie choróbsko trzyma i czuję się jak kupa to przełożyłam na jutro :bezradny:

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 paź 2015, 17:26
kosmostrada napisał(a):A propos Sylwestra, jest to też dobre pytanie kontrolne, a koleżeńskie i niezobowiązujące - Co robisz na Sylwestra? Istnieje co prawda niebezpieczeństwo odpowiedzi - Idziemy z dziewczyną do znajomych :silence: , no ale wtedy sytuacja jest przynajmniej wyjaśniona.

Już się miałam w Dzień Nauczyciela pytać, ale się jakoś minęliśmy. O, to święto lubię. :105:

No jasne, jeśli będzie z nami pracował to będzie niejedna okazja, żeby zagadać, poza tym przecież ludzie w pracy/szkole to zawsze prędzej czy później "a mój monsz to to i to", "a moja dziewczyna to tamto siamto", a synek, a wnuczka, a ło! 8)

Ale dzięki za cierpliwość do mojej jaszczuroosoby, bo fajnie mieć przez jeden dzień tylko takie problemy które buty ładniejsze, albo czemu ta gra się tak wolno ściąga :105: A nie depresja, awantury w domu, nieodwzajemniona sympatia, próby zniszczenia polskiej gospodarki przez... no już nic nie mówię :mhm:

Spamowa wyspa

przez Aurora88 30 paź 2015, 17:36
cyklopka, ja uwielbiam te forumowe dywagacje o butach, kieckach, stroikach i żarciu. Wchodzę i wiem, że tu będzie bezpiecznie. Nawet w dzień wyborów nie było tu żadnej dyskusji politycznej (był tylko Twój monolog, ale to się nie liczy ;-))

Mi potrzebne jest takie niezobowiązujące rozmawianie o codzienności, to w sumie jest chyba najlepszy sposób na radzenie sobie z różnymi trudnościami, które nas trapią :)

Co do Sylwestra mam jak Ty, ale z drugiej strony wyobrażenie sobie, że miałabym Sylwestra spędzić bez chłopaka działa na mnie lękowo. Każdy dzień OK, ale nie Sylwester. Tutaj presja społeczna wygrywa :(

Purpurowy, a 11 listopada to u nas Święto Rogala, wbijaj do Poznania, otwarte cukiernie ;)

kosmostrada, a ja nie rozumiem, dlaczego akurat 1 listopada? Dlaczego to dla wszystkich takie ważne, żeby pojechać tam w ten dzień, nawet jeśli wypada w niedzielę? Zamiast wybrać inną niedzielę? Czy to nie powinno wynikać z potrzeby serca?
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 paź 2015, 17:43
kosmostrada, wymyśliłam w tym roku nieco w innej kolorystyce, taki przyszarzały róż w różnej tonacji (takie retro). ;)
Na zdjęciu z komórki oczywiście wychodzi przekłamany, zbyt barwny... ale mniej więcej.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 30 paź 2015, 17:46
Aurora88, ja tam 1 listopada się na cmentarz nie wybieram :P masa ludzi, rewia mody, nic poza tym :P no może wieczorem ewentualnie na spacer, ale na pewno nie na główne uroczystości ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 30 paź 2015, 17:47
mirunia, super Tobie wyszedł ten stroik :great:

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 paź 2015, 17:53
acherontia-styx, dzięki! Jakiś taki fioletowy na zdjęciu wyszedł. :bezradny:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 paź 2015, 17:55
Zadzwoniłam do psychiatry, ucieszyła się, że do niej dzwonię, a godziny mi dalej nie podała :lol:

Mam 7,6 GB gry do ściągnięcia, twardy dysk w moim pierwszym komputerze miał 1,6 GB :mrgreen: Może do końca zwolnienia mi się ściągnie... Już planowałam wczoraj grać.
To jeszcze z takich pozytywów, w tym dodatku do gry chyba wychodzi na pierwszy plan postać, w którą planuję się wcielić, jak dołączę do fanklubu kostiumowego, czyli mogę być bardzo rozpoznawalna. Lepiej niż profesjonalny sobowtór, bo nie istniała żadna aktorka/modelka w tej roli, tylko projekt graficzny, więc byłabym pierwszy żywym egzemplarzem tej postaci. :105:

Sortuj wg