Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 26 paź 2015, 21:37
Neurologa mojego muszę jeszcze odwiedzić w przyszłym tygodniu, bo jak stwierdzi że nie zagraża mi już padaczka po wypadku (na co cały czas wcześniej brałem depakine), to psychiatra mi odstawi depakine i amizepin, a zapisze lit...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez filip133 26 paź 2015, 21:49
Dobranoc ;)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Aurora88 26 paź 2015, 22:06
Mam ciastka dyniowe z czekoladą :3

Jeszcze za gorące żeby jeść ale tak pachną!!!
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 26 paź 2015, 22:11
Aurora88, brzmi przepysznie :105:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 paź 2015, 22:52
Po zajęciach wpadłam do lidla po węglowodanowego kopa ( czekolada i jeszcze jedna czekolada i śliwka w czekoladzie 8) ) i co ja paczę - w koszu ostatnie sztuki 25% taniej - piżamka dokładnie ta co mi się podobała, ale pożałowałam na nią. Woła do mnie - no bierz mnie, specjalnie dla Ciebie się schowałam, tylko30 zeta! No i właśnie mam ją na sobie i cieszę się jak dziecko. :yeah:
Nie jestem coprawda tak powalająco urocza w stroju nocnym, jak nasza Cyklopka, no ale nie mam ospy, więc i tak odpadam w przedbiegach... :D

Little Red Fox, Smutno mi się zrobiło, jak Cię poczytałam, bo to niehumanitarne, żeby człowiek tak się mordował przez pracę.

Aurora88, Festiwalu Dyni ciąg dalszy? :D Też jestem kluchomaniakiem. Ale robię tylko leniwe, bo za innymi chłopaki nie przepadają.

platek rozy, Platuś brawo za aktywny dzień!!! Przeczytałam o zapachu ( fajna nagródka, musi byc cudny) i lecę po kominek też się zapachowo rozpieścic Ale nie mam takiego fajnego olejku jak Ty.

mirunia, Mam to samo u lekarza - ciśnienie wzorcowe ( tak mi skacze z mojego mega niskiego) ;) i puls tak ze 120 w porywach. nawet ostatnio na Sorze u ortopedy... :bezradny:
Mahonię wzięłaś ku ozdobie?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 26 paź 2015, 23:05
kosmostrada, jakoś sobie poradzę ;)
w lidlu są pyszne słodycze, sama dziś nakupowałam trochę zapasów...
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 paź 2015, 23:07
filip133, Little Red Fox, platek rozy, ja z benzo to mam sprawdzian za dwa tygodnie. Faktem, więcej zachodu z odstawieniem niż z samym leczenie. A mówiłam wam, że pani od farmakologii zbiera pudełka po lekach jako pomoce naukowe i mam zaciesz jak widzę te, które sama przyniosłam :mrgreen:

mirunia, wcale się nie drapię więcej niż w inne dni w roku :mhm:

Sigrun, to jest Amelia, sztuczny kot kupiony na poprawę humoru, zauważyłam dopiero na zdjęciu, czo ona robi :lol:

Dzwoniłam do "cioci", w szkole współczucie, epidemia i ogólna panika, niektóre nauczycielki już biorą antywirusa na zapas, żadnych wieści od W., ale przecież nie musieli akurat dzisiaj od razu rozmawiać, poza tym skąd on ma wiedzieć, przez kogo się może kontaktować :mhm:

Burze polityczne na fejsbuniu ucichły, jakoś mi spokojniej. Zaraz wracam do mojego maratonu kreskówkowego i smarowania się specyfikiem, który też będzie na kolokwium 8)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Bulo 27 paź 2015, 00:11
Argish napisał(a):Sigrun, co to jest damochód :P

hulajnoga dla damy

Spamowa wyspa

przez Aurora88 27 paź 2015, 09:50
kosmostrada, oj tak, festiwal dyni trwa, mam jeszcze z pół dyni hokkaido i cała piżmową. Gar zupy wciąż niezjedzony, sosu połowa. Najzabawniejsze jest to że jako pewna poznańska grupa z facebooka postanowiliśmy robić spotkania i gotować razem, temat pierwszy - dynia. Nie ja to wymyśliłam ._.

Jak ja nie lubię jak w tv ludzie mówią coś w stylu "no i ludzie nie jedzą tej laktozy bo niby laktoza teraz jest zła i ble". No to zachęcam, eksperymentalnie odstawić mleko na dwa lata i potem wypić, ciekawe jak się będą trzewia czuć.

Wczoraj się połasiłam na tabliczkę mojej ukochanej białej czekolady i dzisiaj na twarzy mam armageddon :hide:

Coś jak cyklopka, chociaż u mnie to nie ospa :mrgreen:
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 paź 2015, 10:08
Aurora88, dlatego ja teraz uważam z czekoladą. Mam tylko gorzką, ale za białą mi się tęskni :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 paź 2015, 10:51
Dzień dobry! :papa:

Gdzie to słoneczko??? Straszna mgła, dosłownie mleko w powietrzu... oj, uroki jesieni. :bezradny: W takie dni też jestem jak ta mgła...

cyklopka, jak się dzisiaj ma Twoja "wiatrówka", nie sypie więcej? Plusy tego, że odpoczniesz sobie. :D

Aurora88, ale wredna ta czekolada, smakuje, ale uczula. :bezradny:

Miłego i dobrego dnia Wszystkim!

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 27 paź 2015, 11:05
mirunia u mnie śliczne słoneczko :yeah:
aż się do pracy nie chce wychodzić, zrobiłam wyśmienita fit sałatkę :105:

Spamowa wyspa

przez bonsai 27 paź 2015, 11:20
Aurora88, biała czekolada, to nawet nie jest czekolada! Choć sam ją uwielbiam. :105:

:papa:
bonsai

Spamowa wyspa

przez ala1983 27 paź 2015, 11:23
Pozdrawiam wszystkich ze spamowej i zycze milego dnia :papa:
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Sortuj wg