Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 25 paź 2015, 15:10
acherontia-styx, do łóżeczka, grzać się i zdrówka :D

Spamowa wyspa

przez Aurora88 25 paź 2015, 15:16
filip133, straszny sen. jak myślisz, co może oznaczać?

jestem wyczerpana całą nocą lęków. zasnęłam o 7.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez filip133 25 paź 2015, 15:23
Nie wiem co. Może niektóre rzeczy za bardzo mnie czasem gnębią :P Albo się czuję za słabym człowiekiem/za mała pewność siebie - w sensie jakieś myśli w stylu "powinienem być w psychiatryku, bo się nie nadaję do zdrowych"
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 paź 2015, 15:36
mirunia, kosmostrada, cyklopka, :********Wrocilam z wyborow , do tego pojechalam z siostra do galerii bo ona chciala znicze kupic a ja sie dalam namowic i wstapilam sobie do starburcksa na dyniowa chokolade ( maja wprawdzie w oferce tylko kawe dyniowa ale poprosilam milego pana i mi zrobil zamast kaawy chokolade) to taki maly bonus w formie rozpieszczania . Niestety poce sie jak swinka piggi :roll: oraz wygladam troche jak chomik z napakowanym pyszczkiem :roll:

I slonka juz nie ma bo zajszlo i jest szaro i buro i do kitu.
Zabek pobolewa , mniej jak wczoraj ale piernik wie co to dalej z nim bedzie.
kosmostrada, tak on juz byl leczony kanalowo i voila , takiego mi zrobil psikusa :bezradny:

Ciekawa jestem tego Twojego projektu z farbkami , no bardzo ciekawam az pypcia dostane z tej ciekawosci :pirate: :pirate:

mirunia, Co planuejsz na niedziele> Ja sie zaraz wyloze na kanapie z filmem .

cyklopka, acherontia-styx, zdrowka dziewczyny ! :uklon: :uklon:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 paź 2015, 15:44
filip133, nadajesz się, nadajesz, tylko przestań rozmyślać i zadręczać się. Stąd takie sny. Tak jak Ci pisała Kosmostrada, wyrzuć łopatkę i przestań kopać dołki i rozmieniać życie na drobne.
Filip, czy bierzesz jakieś leki?... może trzeba dawkę zmienić i pokazać się lekarzowi?

acherontia-styx, Kochana złapałaś wiruska kichanego i dobrze Filip mówi, trza wymoczyć stopy w soli i do łóżka. Tak bywa, że jak mamy "gorący okres" w załatwianiu spraw, to inne rzeczy nadchodzą i psują plany, ale dasz radę. Zatłucz to choróbsko w zarodku!!!

Aurora88, oj, to ciężką noc miałaś, a jak się teraz czujesz? Trzymaj się!

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 paź 2015, 15:46
mirunia napisał(a):cyklopka, wysypało Cię cosik? Może jednak dzisiaj pokaż się jakiemuś dr na dyżurze. A może coś zjadłaś be? :bezradny:
Zakochanie winno jednak być wpisane w ryzyko zawodowe.... :105: :angel:

Wzięłam przeciwalergiczne i monitoruję :bezradny: Nie mam gorączki ani bólu :mhm:
Ostatnio edytowano 25 paź 2015, 15:50 przez cyklopka, łącznie edytowano 1 raz
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 25 paź 2015, 15:50
mirunia, w przyszłym tygodniu, albo za dwa tygodnie, będę jechał do lekarz i właśnie chce z nim przedyskutować sprawę leków... Wcześniej chyba było mi lepiej, brałem trzy leki wcześniej, ostatnio dopisał mi jeszcze czwarty lek i pozmieniał trochę dawkowanie pozostałych trzech.

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 paź 2015, 15:57
platek rozy, super, że już tak nie dokucza, jedynie pobolewa, to da się żyć. Oby noc była spokojna.
A tą szokoladę dobrze wymyśliłaś i rozpieszczenie zaliczone. :D Wycieczka do galerii również ku radości. :great:

Płatuś, zaraz zjem obiad i już posiedzę w domu, bo zaraz ciemności jesienne nas spowiją. Włączę tv i poskaczę po kanałach. :bezradny: ;)

cyklopka, będzie dobrze! :great:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 paź 2015, 16:05
bonsai napisał(a):cyklopka, a wyjaśniło się już do kogo sms-ował najprzystojniejszy trener na tym łez padole?

Nie, no skąd, weekendzik jest. Ale koleżanka ze szkoły weekendowej mnie pocieszała, że może z bratem albo najlepszym kolegą :mhm: A potem się ze mnie śmiały, bo one wszystkie lubią wysokich brunetów, a ja się śmiałam z nich, że im przyniosę zdjęcie wolontariusza z wymiany zagranicznej, a one, że w sumie za młody, bo pewnie student, kiedy one same studentki. Tak bardzo nie rozumiem statystycznych Polek :bezradny:
Ale to jest dziwne, jak taki niczym nieuzasadniony stereotyp, że mężczyzna musi być wyższy od kobiety o określoną liczbę centymetrów, żeby wzbudzić pociąg między dwiema jednostkami i zaspokoić potrzeby estetyczne osób trzecich, potrafi stanowić dla niektórych blokadę mniej elastyczną niż orientacja seksualna :bezradny: Cóż, nie muszę rozumieć wszystkiego, może dzięki temu będzie do wzięcia, skoro nawet niskie dziewczyny takich ciastek nie biorą. A ja bym brała :mrgreen:

"Skoro Ty takie mądre oczy masz
To ja, ja Cię biorę, biorę
Jak mogłam wcześniej nie brać
Skoro Ty takie mądre oczy masz..." :lol:

Za dwa tygodnie będzie Sarsa :105: Też ją wyściskam :uklon:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 25 paź 2015, 16:10
cyklopka, Ty na Sarse w Krakowie, a ja na Kabanosa w Rzeszowie, za dwa tygodnie :D Znowu nam się trafiają koncerty w podobnych terminach ;P

Spamowa wyspa

przez bonsai 25 paź 2015, 16:15
cyklopka, a ja bardzo się cieszę, że Twoje koleżanki lubią wysokich brunetów. :D Btw. ten trener jest od Ciebie niższy (zapomniałem!)?
bonsai

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 paź 2015, 16:26
filip133, musimy się stanowczo lepiej zsynchronizować :P Poza tym zgadzam się z dziewczynami, że nie potrzebnie sobie dokładasz i wyolbrzymiasz chorobę, skoro jesteś dość świadomy, to powinieneś energię skierować na pozytywne zmiany, a nie na babranie się we własnym bajorku, że tak pojadę metaforą terapeutyczną.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 25 paź 2015, 16:31
cyklopka, nom, niby ma się świadomość o tym wszystkim, ale czasem taki zły nastrój dopada że nie myśli się logicznie i rozsądnie i nie umie się tego odsuwać od siebie... Haha może kiedyś uda mi się na jakiś koncert do Krakowa ;D Chciałbym na Comę w listopadzie, ale to nie wiem czy da rade...

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 paź 2015, 16:37
bonsai napisał(a):cyklopka, a ja bardzo się cieszę, że Twoje koleżanki lubią wysokich brunetów. :D

Chcesz się zapisać do biura numerów? :mrgreen: 8)

bonsai napisał(a):Btw. ten trener jest od Ciebie niższy (zapomniałem!)?

Tak. A ja mam iście powalające 1,68.

Całe życie mi wmawiano, że jestem bądź jak wysoka "zostaniesz siatkarką!", "przerośniesz tatusia!", mówię stop i nie dam sobie już nic więcej wmówić, już mi wystarczy kompleksów. Jestem jaka jestem i noszę buty jakie mi się podobają :great: Nie będziemy definiować kobiecości wzrostem, tuszą, rozmiarem biustu czy długością włosów, jak będę miała fantazję se przypakować na siłowni, to sobie przypakuję.
I Miss Forum

Sortuj wg