Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 22 paź 2015, 12:41
Cześć Łobuzy ;)

U mnie wkurwu ciąg dalszy :roll: nawet T. wczoraj zapytała co ja chodzę taka nabuzowana :bezradny:
przychodnia cały czas myśli, że wrócę do nich w listopadzie :lol: niech myślą tak dalej :lol:
pogoda u mnie nawet, nawet, słoneczko gdzieś tam wychodzi chwilami :105:

platek rozy, też dzisiaj nie mogłam spać :-| zasnęłam coś dobrze po 3 :roll:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 paź 2015, 12:43
Dzień dobry! :papa:

Buro i ciemno za oknem, dobrze, że chociaż nie pada i nie wieje. Od rana świeci się światło w pokoju, bo inaczej ciemności egipskie. :bezradny:

kosmostrada, tak niestety bywa z tą komputeryzacją, nieraz na piechotę byłoby szybciej popchnąć robotę, a tak :bezradny: zastój na jakiś czas.

Zosia_89, fajnie, że już po pracy jesteś!

cyklopka, filip133, hej! :papa:

Dobrego i miłego dnia Wszystkim :papa:

Spamowa wyspa

przez zalezna 22 paź 2015, 13:08
śniła mi się dzisiaj własna śmierć.
zalezna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez bonsai 22 paź 2015, 13:40
Śniła mi się kobieta, którą kiedyś kochałem. Nie cierpię takich snów, kurna. Dlaczego akurat ta, pytanie tylko!

Poza tym, to powdychałem sobie dzisiaj trochę świeżego, miejskiego powietrza, płuca wypełnił specyficzny zapach spalin, a w oczach zrobiło mi się kolorowo od pięknych liści na drzewach. :roll:
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 paź 2015, 14:19
Wsciekla wrocilam jak nie wiem!
Dzis sie dowiedzialam ze pracy poki co w UM nie ma. Bedzie od stycznia .Wygarnelam wszytsko tej mojej opiekunce z Klubu , ze zrezygnowalam z pilnowania Madzi bo mialam miec prace juz od wrzesnia , robie wszystko ,zalatwiam , na rzesach staje zeby drugi profil dostac a na koniec sie dowiaduje ze nie ma miejsca pracy.
Powiedzialamz e to nie fair , ze ja juz nawet nie mam co sprzedac by czekac i zyc dalej zludna nadzieja . Ze teraz ma mi jakas prace zalatwic bo jak nie to ja z tym ide wyzej. Tak nie moze byc!
Jakbym wiedziala ze taka sytuacja w zyciu bym z tego pilnowania nie rezygnowala tylko bym tam chodzila i szukala dalej tak jak robilam.
Nie tylko dla mnie miejsca nie bylo , w zasadzie do biura zadna z kobiet sie nie dostala. Dostali sie Panowie ale na portierow w UM i w Zus.

Tyle staran i nerwow i jestem w czarnej dupie! :? :? :? :?
Wrrrrrrrrrrrrr.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 paź 2015, 14:30
acherontia-styx, Dzis dolaczam do Ciebie z wkurwem . :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 paź 2015, 16:27
Udało mi się dojśc w pracy do istoty problemu. Jestem miszczem śfiata. :great:
W całkiem dobrym humorze dziś wróciłam, mina mi zrzedła, gdy młody po oznajmieniu, że się źle czuje, porzygał się... :hide: No nic zobaczymy, czy coś zżarł, czy wylęgnie się z tego jakieś paskudztwo. Teraz biedak śpi.
Mi też od razu słabo się zrobiło, macie też tak, że jak ktoś choruje to od razu Wam się udziela?

platek rozy, Hej Kochana*****! No co za koopa! :evil: Może faktycznie da się coś załatwic, w końcu jedna przez Ciebie zrobiona jatka pomogła.

acherontia-styx, Oj już za długo Cię nerw trzyma... Nie udaje się rozładowac np. bieganiem?

bonsai, Co to dziś za dzień? :time: Bezsenne noce, koszmary ...

mirunia, Jak mój kolega mówi - komputery miały nam pomóc w pracy i cały czas na to czekamy... :bezradny:
Ani ciut ciut słonko u Ciebie nie wyjrzało? :( Chociaż Ty pospałaś dzisiaj?

cyklopka, I jak tam, udało się dzisiaj przemykac uroczo łopocząc spódniczką przed trenerem? ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 paź 2015, 17:19
platek rozy, szkoda :/

acherontia-styx, masz rację, obróć to wszystko w żart.

kosmostrada, no siedzę, pracuję, wchodzi trener i mówi, żebym go pobłogosławiła przed rozmową z dyrektorem. No to ja od razu ręką w górę, a on hi hi. Potem siedział przed gabinetem smutny i smsował przez pół godziny, co raczej dobrze nie rokuje, bo nie sądzę, żeby przed rozmową o pracę z nerwów smsował z mamą albo z dziekanem :/ Ale poszłam, zapytałam czym się denerwuje i się Zdziwiłam, że to już dzisiaj. Życzyłam Powodzenia, pogłaskałam. Wyjaśnił, że ze studiami załatwił i tylko czy się dyrektor nie rozmyślił.

Wróciłam do swoich zajęć i myślę, przyjmie go to przytulę na powitanie w nowej pracy, nie przyjmie, to przytulę na pocieszenie. Okazało się, że dyrektor czeka na weryfikację uprawnień od urzędasów z góry, więc jeszcze nie dzisiaj przytulanie.

A i jakoś tak wyszło, że połowa drugiej klasy się w nim podkochuje, co już wyczuwałam wcześniej. Czyli serio, gruby dzisiaj dzień był.

Tak w ogóle to pogadaliśmy, poprosił mnie o pomoc w organizacji zajęć w przyszłym tygodniu. A jak się już na zapas zmartwiłam, że mi Cześć nie powiedział, to wrócił i się pożegnał ładnie.

Wykorzystam moje rywalki z drugiej klasy do dowiedzenia się, czy ma dziewczynę :lol:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 paź 2015, 18:06
cyklopka, Jako zagorzały kibic Twoich perypetii sercowych, jestem z dzisiejszego dnia ukontentowana. :105: I cóż za szatański plan wybadania gruntu! :D

Ale ciężko mi się zmobilizowac do czegoś pod wieczór o tej porze roku. Zapada zmrok i natychmiast włącza mi się tryb nocny - śpik i spadek poziomu funkcji życiowych. No ale nic, trzeba iśc z psem, a potem na zajęcia.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 22 paź 2015, 18:10
platek rozy, nie dziwię się, żeś wkurzona :roll:

kosmostrada, nie :roll:

cyklopka, ah te Twoje podboje miłosne :105:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez filip133 22 paź 2015, 19:41
Pustki tu dziś..
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Sigrun 22 paź 2015, 20:04
Hejo :)

platek rozy, szkoda. Ale niestety pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Koniec roku, kasa przeznaczona na staze zapewne sie skonczyla i dupa. Watpie zeby pojscie "wyzej" cos Ci dalo...bo specjalnie dla Ciebie stazu nie stworza ani nie wyczaruja pieniedzy. Taka rzeczywistosc.

platek rozy napisał(a):Ze teraz ma mi jakas prace zalatwic bo jak nie to ja z tym ide wyzej
wiem ze bylas zdenerwowana...ale powiedzenie komus ze ma Ci prace zalatwic...no troche nie teges ;)

kosmostrada, Ty cwaniaro...no pomysl wykorzystania rywalek bardzo mi sie podoba :lol:

kosmostrada, zdrowka dla mlodego:)
Ja wlasnie zaliczylam spacer... Pogoda koszmarna...jeszcze zaczal padac zimny deszcz :(

acherontia-styx, zlosc pieknosci szkodzi :mrgreen: nie nerwuj sie tak :*
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 paź 2015, 20:07
Ja nie umarłem... ale czuję się jakby w ciągu kilku najbliższych minut miało się to zmienić.

Spamowa wyspa

przez filip133 22 paź 2015, 20:09
Sigrun, jeszcze ja tu jestem :D Cześć :P

Sortuj wg