Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 21 paź 2015, 22:07
Purpurowy, a co chciałeś zrobić? ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 paź 2015, 22:09
Zosia_89 napisał(a):Purpurowy, a co chciałeś zrobić? ;)

No właśnie sam nie wiem co chciałem zrobić, bo po prostu nie miałem pomysłów. Lubię zmieniać swój wygląd, źle się czuję jak przez dłuższy czas wyglądam tak samo, więc staram się upodabniać niektóre elementy swojego wyglądu do różnych, mniej lub bardziej znanych osób. A teraz wróciłem do wersji z początku tego roku.

Spamowa wyspa

przez filip133 21 paź 2015, 22:09
Eh, zignorowany :P
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 paź 2015, 22:18
bonsai, tak, jak ty wiesz czego pragną kobiety :105:

mirunia, kosmostrada, pojęcia nie miałam, że od lampy błyskowej mógł paść taki cień, zobaczyłam dopiero na kompie :shock:

Davin, wódka oszukana, bardziej likier niż wódka, zaraz ich zrypię na fanpejdżu :evil: Żubrówka o smaki lasu ich mać.
Tuńczyka wzięłam, pół cebulki siekanej, dwa kiszone ogóreczki siekane, mała marchewka utarta, łyżeczka koncentratu pomidorowego, kilka łyżek majonezu, kilka pomidorków koktajlowych w ćwiartki, sól, pieprz i na chleb/tost :great:

Zosia_89, trzeba było zdjąć, bo prywatność, obawy, że ktoś wyśledzi. Spóźniłaś się, więc zdaj się na słowo bonsaia :lol:

I jaki on tam mój :(
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 paź 2015, 22:27
Aurora88, gdyby nie ty, to bym się chyba nie zdecydowała pokazać :mhm:

filip133, przepraszam, zajęłam uwagę wszystkich swoją osobą oraz nie swoją osobą też :mhm:

Za dwa tygodnie idę na koncert Sarsy i się jaram :105:

A za trzy tygodnie są warsztaty pieśni pogrzebowych z Podlasia, ale nie wiem czy mogę iść, bo raz, że drogo, a dwa, że musiałabym się zwolnić z większości zajęć w weekend :bezradny: :bezradny: :bezradny:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 paź 2015, 00:15
Jak wszyscy pouciekali, pewnie przez te warsztaty pieśni pogrzebowych z Podlasia :lol:

Ech, taka łyżeczka dziegciu na koniec dnia, jak niedoszły mąż pisze na fejsbuniu jak on to kocha swoją obecną konkubinę, która to grzecznie wyczekała, aż nam się nie uda.

Mogło by się mnie coś w końcu w życiu poszczęścić, a dopiero potem innym :papa:

No nic, idę sobie dolać wódki i wracam do mojego maratonu kreskówkowego, a jutro piszę do psychiatry o nowy termin, co by mi jakieś stany maniakalne nie weszły, bo czuję, że mi mocno przeleciało neuroprzekaźnikami po receptorach :hide:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Aurora88 22 paź 2015, 02:17
Ja jestem po kilku odcinkach serialu :) Piję koktajl i zaraz idę spać (nie mogę zasnąć z pustym żołądkiem)

cyklopka, no i fajnie że pokazałaś ;)

filip133, tak może być, że masz podświadome wspomnienie traumy, jeśli ostatnio sobie o tej rocznicy przypomniałeś i jeśli o niej myślisz...

Purpurowy, a to co zmieniłeś? :) Faceci chyba nie mają za dużo możliwości. Ja kiedyś uwielbiałam robić mocne zmiany, farbowałam włosy na kompletnie inny kolor albo coś przekłuwałam ^^
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 paź 2015, 06:14
Hey :*********
A ja wstalam i tak mi sie jechac nie chce :hide: , jestem niewyspana bo nie moglam wcale spac a jak wylezalam do drugiej przewracajac sie z boku na bok to stweirdzilamz e teraz juz nie wezme chlora bo rano bede nietomna.
Najchetniej bym sobie pospala. Nerwy mnie zaczynaja lapac :roll:
Koncze sniadanie , malne oczy i lece.

Milego dnia Kochani!

filip133 ja mialam taki zjazd potezny w lipcu tamtego roku , bo mialam akurat tyle lat co moja mama gdy zmarla i byla 20 rocznica jej smierci. I podswiadomie tez gdzies to we mnie tkwilo.

Przeczekaj to nie zapominajac ze trzeba byc dla siebie dobrym i sprawiac sobie drobne radosci.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 paź 2015, 06:17
Aurora88 napisał(a): Purpurowy, a to co zmieniłeś? :) Faceci chyba nie mają za dużo możliwości. Ja kiedyś uwielbiałam robić mocne zmiany, farbowałam włosy na kompletnie inny kolor albo coś przekłuwałam ^^

Ogoliłem głowę na łyso, ale zarost zostawiłem. Na ten moment mi się podoba, ale myślę że jak zwykle szybko się to zmieni. A co do przekłuwania to jeszcze trzy kolczyki na mnie czekają, ale jakoś nie mam weny się za to zabrać.

Spamowa wyspa

przez filip133 22 paź 2015, 09:46
Witam :)

cyklopka napisał(a):Mogło by się mnie coś w końcu w życiu poszczęścić, a dopiero potem innym

Nom, mi też.. Może nam się szczęście trafi w tym samym momencie, haha :P

Aurora88 napisał(a):filip133, tak może być, że masz podświadome wspomnienie traumy, jeśli ostatnio sobie o tej rocznicy przypomniałeś i jeśli o niej myślisz...

Dopiero na sam wieczór wczoraj sobie pomyślałem że to ten dzień w którym miałem wypadek.. Więc trudno powiedzieć jak to działa wszystko.. Pomyślałem sobie o tym jak brat powiedział "dziś jest ten dzień który był w filmie "Powrót do przeszłości", 21 października" xD

platek rozy napisał(a):Przeczekaj to nie zapominajac ze trzeba byc dla siebie dobrym i sprawiac sobie drobne radosci.

Staram się codziennie... :)
Trzymaj się Kochana, trzymamy kciuki za Ciebie, jesteśmy przy Tobie, nie denerwuj się tak mocno, dasz radę! :****

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 paź 2015, 10:30
Purpurowy, no i dobrze :)

filip133, wczoraj oprócz powrotu Marty'ego jeszcze był Dzień Gadów, urodziny Carrie Fisher i rocznica ślubu moich rodziców. Tak że wódka była wskazana.

Miłego czwarteczku, wdziewam spódniczkę i jadę do pracy :papa:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 22 paź 2015, 10:46
cyklopka, kurczę, nie fajnie wyszło, że miałem wypadek w dzień rocznicy ślubu Twoich rodziców.. :( ;) Hmmm spódniczka, ciekawe jak wyglądasz.. :D Miłego dnia i miłej pracy życzę :)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 paź 2015, 11:16
Dzień dobry!!!

Słoneczko u mnie wyszło na chwilę, więc chociaż miałam rano przyjemny spacer z futrzakiem.
Tylko weszłam do pracy telefony i telefony. Coś nam w systemie zaczęło wariować i teraz ja głąb komputerowy muszę rozkminiać co... :hide:
Idę walczyć.

Miłego dnia Kochani!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 22 paź 2015, 12:23
Dzień dobry bardzo ;)

wróciłam właśnie z pracy (pod tym względem pierwsze zmiany są mega :105: ) i zabieram się za załatwianie swoich spraw
chciałam się tylko przywitać i życzyć wszystkim miłego dnia :papa:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Sortuj wg