Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 paź 2015, 16:05
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez bonsai 21 paź 2015, 16:24
No cześć, Kobyłko.
bonsai

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 paź 2015, 16:34
Marcin2013, U mnie odpukac wszyscy zdrowi, a ja pcham swoją taczkę do przody, no bo jak inaczej... Pierwszy raz widzę, żeby ktoś się cieszył z bana... :D

platek rozy, Bardzo mi się podoba ten pomysł z liściami!:D

Infinity, Miło Cię słyszec Kasieńko, szkoda tylko, że Cię coś boli...

mirunia, No widzisz Kochana udało się odespac! :great:
Srubka mi się właśnie odkręciła i nie chce mi się wychodzic...Czuję się jak przebita dętka. :bezradny:
Piękne już są drzewa, ale jak mówisz przydałby się na nich promień słońca. Może w weekend?

Aurora88, Dodałam mleczko kokosowe dziś jak podgrzewałam to curry i powiem Ci że dla mnie nie pasuje, zabija smaki. Lepsze jest bez.
Monsz powiedział, że bardzo chętnie zje wegetariańskie curry, tylko żebym mu skwarek dorobiła do niego... :hide:

Purpurowy, Heloł rumaku!

bonsai, A skąd wiesz, czy to nie ogier, co? ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez bonsai 21 paź 2015, 16:43
kosmostrada, ja w każdej osobie staram się odnaleźć tę delikatniejszą, kobiecą stronę. :angel:
bonsai

Spamowa wyspa

przez Aurora88 21 paź 2015, 16:46
kosmostrada, aaaa widzisz, ja za pierwszym razem zrobiłam ze śmietanką migdałową, bo akurat taką miałam na zbyciu, więc smak był inny.
A za drugim razem nie miałam mleczka i jakoś tak robię bez mleczka ;) więc nawet nie wiedziałam, że to nie pasuje. W takim razie nie będę specjalnie kupować :D

mirunia, no ja nie listki będę malować, tak sobie po prostu chciałam porysować a listki mnie natchnęły do chwycenia za ołówek :) żeby pomalować liście to najpierw musiałabym je pozbierać, a wcześniej musiałoby przestać padać, bo wszystkie są mokre :P
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez Infinity 21 paź 2015, 16:51
mirunia, nie wiem czy mam dalej podwyższone bo nie mam ciśnieniomierza ( popsuty) ale dobrze się czuję choć może nieswojo, nerwowo, ale próbuje rzucić palenia ( nie palę od jakiś 4 godzin :mhm: )

Spamowa wyspa

przez Infinity 21 paź 2015, 16:53
kosmostrada, raczej bardziej stracha się najadłam niż to było wszystko warte. No, ale lepiej dmuchać na zimne...

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 paź 2015, 17:04
kosmostrada, wcale Ci się nie dziwię, że nie masz ochoty na wyjście w taką pluchę, ale jak już odsapniesz i włożysz buty, to śrubka się wkręci z powrotem... no, może nie sama, bom ja ten śrubokręt jest! No, przeca psiapsiółka będzie czekała. :D

Aurora88, rysuj, rysuj, rozwijaj talenta... pogoda sprzyja malarzom i poetom. ;) ;) taki czas!

Infinity, strasznie dajesz mi po oczach tym avkiem.... zmień go, proszę Kasiu, bo dostanę pląsawicy jakiejś. :hide: :hide:
Dobrze, że samopoczucie masz dziś lepsze, a aparat napraw, czasami warto zmierzyć i w porę wziąć captopril. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 paź 2015, 18:06
Na terapii się cały czas chichrałam jak głupia, terapeutka też chichrała i kazała mi zweryfikować, czy nie mam za dużego hajpa, żebym się nie wyczerpała z tego pobudzenia.

Zastanawiałam się, co powiem psychiatrze w takim razie na następnej wizycie, może mi coś wyreguluje z lekami, a okazało się, że termin miałam wczoraj :hide: No nic, jakoś napiszę/zadzwonię, przeproszę :mhm:
W niedzielę byłam w szkole w sukience tył do przodu, tak że no...

Zdjęcie wrzucam tylko na pół godziny, bo Aurora prosiła :oops:
Proszę nie pobierać i nie dystrybuować.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 paź 2015, 18:18
cyklopka, ulalalalala fryz ma piekny :105: :105: :105:

mirunia ciesze siez e odespalas :great: ja dzis sie klade wczesniej bo jutro pobudka o 5/30.
W piatek mam rozdanie dyplomow ze szkolen i maly poczestunek , chyba pojde w kiecce :)
Listki cudniaste prawda? Zachwycilam sie jak tylko je zobaczylam .

kosmostrada, idz ,idz na pysznosc jakas do knajpki z przyjaciola . Zawsze to cos innego i na pewno mile czas spedzisz. Umnie leje i leje.

A ja pojechalam po karte miejska i zahaczylam bo naprzeciw jest taka hurtownia totalnie ze wszytskim (od zabawek po rzeczy do domu typu lyzeczki , swieczki , miski , garnki ... itp itd . Kupilam bardzo tanio piekne znicze z aniolkami do mamy na grob , oraz wklady olejowe(tez taniuskie ponad 1 zl tansze niz wBiedrze) do zniczy ktore tam na grobie sa z zeszlego roku (siostra byla to mowila ze zostawila cztery znicze ktore jeszcze calkiem ladnie wygladaja) a sobie kupilam olejek o zapachu szarlotki z cynamonem do kominka ---bo mam jeszcze drugi kominek w formie czajniczka :) za cale 2,30 :105: taka drobnostka a cieszy :D juz go nota bene pale.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 paź 2015, 18:25
kosmostrada napisał(a):Marcin2013, Pierwszy raz widzę, żeby ktoś się cieszył z bana... :D

Czasem dla zdrowia się przydaje 8)

kosmostrada napisał(a):Monsz powiedział, że bardzo chętnie zje wegetariańskie curry, tylko żebym mu skwarek dorobiła do niego... :hide:

Ha, ha, miszcz! :mrgreen:

platek rozy napisał(a):cyklopka, ulalalalala fryz ma piekny :105: :105: :105:

Ja nie wiem jak on to robi, że ma codziennie ułożone i się trzymają nawet po treningu :bezradny:

W ogóle mam bekę z siebie, bo mówię otwarcie, nigdy wcześniej nie gustowałam w normalnych chłopcach :mhm: Wiesz, takich z praktycznym, zdrowym podejściem do życia, którym się ogólnie cokolwiek chce :oops:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 paź 2015, 18:28
cyklopka, a swego czasu to ja tez jak TY mialam upodobanie do dlugowlosych :mhm:
A Kochana gusta sie nam zmieniaja i pewnie Twoj sie zmienil wlasnie , caly czas my sami sie zmieniamy przeciez :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 paź 2015, 18:36
platek rozy, ale blondynów w skórzanych kurtkach to chyba od czasów MacGyvera :oops: Kiedyś myślałam, że każdemu facetowi jest dobrze z długimi włosami, ale w końcu zaakceptowałam, że jednak nie. Kiedyś miałam łysego blondyna (ale z długą brodą).
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Sigrun 21 paź 2015, 18:42
czesc Łobuzy :)))
Spałam dzisiaj do 11 :105:
pozniej zakupy...i do domu :) Zrobilam mega wypasiony zurek na wlasnym zakwasie a teraz wpierdzielam pizze :mrgreen:
I czekam na moja drugą połowę bo jak wróci bedziemi jedli owoce morza :105: nie mogłam przejsc kolo nich obojetnie...tak sie do mnie uśmiechały :D są w panierce... wrzuce je do rozgrzanego oleju...i do tego sos słodko pikantny... och ach :mrgreen:

cyklopka, no fryz ciekawy ;))))

kosmostrada napisał(a):Monsz powiedział, że bardzo chętnie zje wegetariańskie curry, tylko żebym mu skwarek dorobiła do niego... :hide:

zgadzam się z cyklopką, Miszcz :mrgreen:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Sortuj wg