Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 paź 2015, 18:08
kosmostrada, Obrazek taki pale :)

Niby tak , niby dzien ogarniety ale jeszcze w piatek czulam sie dobrze i mialam ochote i zludzenie ze dam rade ze wszystkim a dzis jakos to zludzenie juz sie rozwialo i wiem ze tak nie jest bo niestety juz nie jestem "zelazna dama" ;) ktora wg siebie jest niezniszczalna i moze wziac na swoje barki wszystko.

Nie jadlam chipsow z jarmuzu. I mam ochote na chipsy ogolnie :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez bonsai 20 paź 2015, 18:10
platek rozy napisał(a):I mam ochote na chipsy ogolnie :D

Haha! To pewnie moja zasługa. 8)

Mam ochotę pojechać nad morze, ech. Jak mnie natchnie, to po prostu wsiądę i pojadę, nie będę się na nikogo oglądał, o!
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 paź 2015, 18:12
bonsai, poniekad bos mi naopowiadal w niedziele ze kupiles torbe chipsow :P

A ja chce ogarnac zycie . A nie tam po dwoch tygodniach warsztatow byc zmeczona psychicznie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 paź 2015, 18:29
bonsai napisał(a):cyklopka, a może brakuje mu kogoś po prostu i dlatego jest miły dla współziomków.

Ciekawa teza. Może faktycznie ma mało ludzi w swoim życiu, skoro tylko praca, studia, treningi, praca, studia, treningi... Ale może też być po prostu zdrowym, pogodnym, pełnym energii człowiekiem, który łatwo okazuje emocje. Tjaaa, dla mnie to kompletne novum & curiosum.

bonsai napisał(a):Na "Gwiezdne wojny" na pewno poszedłby z Tobą!

No jasne. Każden by się ucieszył na hasło "mam bilety na premierę", bo zapobiegawczo wykupiłam pół kina na dwa miesiące przed 8) Gdyby się okazało, że nie może, bo już ma bilety na inny seans albo nie będzie go w Krakowie, to jeszcze wybaczę.
Natomiast jak by powiedział, że nie lubi, nie chce, nie ma czasu, to prawie jakby oświadczył, że ma dziewczynę/chłopaka, lubi wyłącznie filigranowe brunetki z dużym biustem albo głosuje na nową lewicę :P

Nie widziałem Twoich adidasów, ale ja preferuję opcję przedstawioną przez Sigrun. :105:

Sigrun to tak :great: Odważny wybór.

Adidaski ze sweterkiem:
Obrazek

kosmostrada napisał(a):cyklopka, No proszę jak sytuacja ładnie się rozwija, a mówiłam nie płacz na zapas, bo nigdy nic nie wiadomo. :great:
Przynajmniej zostaje. Ale raczej jestem tylko koleżanką z pracy.
Obrazek

Ale czo ten jarmuż? Mama mi mówiła, że to obrzydliwe, a na wszystkich stronach o zdrowym żywieniu się nad nim roztkliwiają :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 paź 2015, 18:38
Poczytałam o jarmużu - to ostatni przebój kuchni wegańskiej i nie tylko, mega zdrowy! Oczywiście jak ze wszystkim przesadzac nie można, bo zawiera np. szczawiany.
Podoba mi się pomysł - zblendowanie i zamrożenie np. w pojemiku na kostki lodu i dodawanie np. do koktaili warzywnych, do gulaszy, past.
Ja spróbuję zrobic czipsy, a resztę przygotuję do jutrzejszej pasty - przeleję wrzątkiem, obsmażę z czosnkiem, chilli i papryką wędzoną. Jutro dodam resztę składników. Zobaczymy.

A w temacie wosków - zauważyłam że wielu z nas jest tu bardzo wrażliwych na zapachy. Uważam , że to dar, miec przyjemnośc z wąchania. Ja np. wywąchałam dziś całą pigwę, bardzo lubię ten zapach. I sprawiło mi to przyjemnośc. Dziewczynki otoczyły się woskami. Takie drobne triki na endorfinki. Dobrze je miec w zanadrzu.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 paź 2015, 18:42
Dobry wieczór :papa:

Tak wczoraj było pięknie, a dzisiaj plucha, brrr!
Nawet wytrzymałam dzisiaj jakoś i w pracy i teraz całkiem przyzwoicie, mimo pobudki o 4 nad ranem... i po spaniu panno Franiu. :bezradny:
No zaczyna mi się coś fiksować przez to odstawianie esci. :shock: Jak szłam do pracy, to myślałam tylko jak tu przeżyć ten dzień, żeby nie skończyć pod biurkiem, ale ogarnęłam zupełnie spokojnie robotę i nawet wybrałam się na zakupy po pracy. :D
Jak tak dalej będzie ze spaniem, to długo nie pociągnę. :time:

platek rozy, ta jesień nas tak kopie, lęki na przemian z dołkami. Do tego dochodzą różne stresy i nie nadążamy... ale nie damy się Kochana! Ciągniemy dalej ten wózek, aby do przodu.
Radzisz sobie całkiem dobrze, wiadomo, że nie jest tak, jakbyś chciała /i ja bym chciała/. Masz zacne plany już ukierunkowane, wiesz, co dalej, teraz je powoli realizować wg wskazówek i p ó j d z i e g ł a d k o..... zobaczysz! :D

kosmostrada, hej Kosmuniu! A Ty jak zwykle w ferworze różnych pomysłów kulinarnych i nie tylko. Tyż nie jadłam jarmużu, a ponoć jest super na odkwaszenie organizmu. Tylko, że ja nigdzie w pobliżu nie widziałam go, musiałabym w sobotę bryknąć na duże targowisko w drugi koniec miasta.

Zaciekawiła mnie cyklopka :D :D :D .... wywiad przeprowadzony, termin nieco dłuższy (lub na stałe zostanie) - oczywiście mowa o blondynie. :great: :great: No jest radocha? Jest!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 paź 2015, 18:48
cyklopka, Buty na pewno wygodne i zdrowe dla kręgosłupa bo z amortyzacją. Podobają mi się, chociaż ja wolę sportowe butki w bardziej intensywnych kolorach. Taki dziecięcy kaprys.
Zobaczę ten jarmuż, jaki ma smak, może wejśc, w końcu to taka kapusta.

Sigrunowe butki boskie, ale gdzie ja bym je nosiła -do pracy? :roll: Wszystkie kiecki ledwo za pupę oddałam, więc też nie miałabym do czego. Tylko kupic, postawic i patrzec z miłością... :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 paź 2015, 18:57
mirunia, hej Słońce!!! Jeszcze nie denerwuj się Kochana tym spaniem, to się może unormowac. Miałaś wcześniej przed atakiem choroby problemy ze spaniem? Jeśli dochodzisz do siebie i nie przewracasz się w robocie, to dasz radę.
No tak, ja znów w ferworze walki, a potem padnę jak wypruta dętka... Nie bez powodu moja terapeutka podejrzewa u mnie do kompletu łagodne Chad... :bezradny: ( chyba się tym jeszcze nie chwaliłam? :roll: )
Jarmuż podobno w biedrze bywa taki pakowany, tam gdzie szpinak. Ale wiadomo, że z ryneczku lepszy. Masz pretekst do wycieczki w sobotę - na poszukiwania jarmużu! :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez bonsai 20 paź 2015, 18:58
kosmostrada napisał(a):Tylko kupic, postawic i patrzec z miłością... :D

One są do miłości właśnie... :roll: :105:
bonsai

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 paź 2015, 19:00
kosmostrada napisał(a):Poczytałam o jarmużu - to ostatni przebój kuchni wegańskiej i nie tylko, mega zdrowy! Oczywiście jak ze wszystkim przesadzac nie można, bo zawiera np. szczawiany.
Podoba mi się pomysł - zblendowanie i zamrożenie np. w pojemiku na kostki lodu i dodawanie np. do koktaili warzywnych, do gulaszy, past.
Ja spróbuję zrobic czipsy, a resztę przygotuję do jutrzejszej pasty - przeleję wrzątkiem, obsmażę z czosnkiem, chilli i papryką wędzoną. Jutro dodam resztę składników. Zobaczymy.

Czemu ja zamiast "wegańskiej" przeczytałam "węgierskiej" :hide: Wydaje mi się, że szczawiany ma, ale szczawian to sól kwasu szczawiowego, połączona np. z wapniem, to nie to samo co kwas szczawiowy, który by związał i wypłukał jony wapnia z organizmu. *drapie się po łbie*

kosmostrada napisał(a):A w temacie wosków - zauważyłam że wielu z nas jest tu bardzo wrażliwych na zapachy. Uważam , że to dar, miec przyjemnośc z wąchania. Ja np. wywąchałam dziś całą pigwę, bardzo lubię ten zapach. I sprawiło mi to przyjemnośc. Dziewczynki otoczyły się woskami. Takie drobne triki na endorfinki. Dobrze je miec w zanadrzu.

Na szczęście moja wrażliwość na zapachy jest pozytywna, nawet dziwne zapachy mnie ciekawią. Ale mama czasem ma fazy, że ją zapachy denerwują, wczoraj mnie zrypała o perfumy :hide: A czasem czuje zapachy, których nie ma.
Z dźwiękami jest zupełnie przeciwnie :silence:

mirunia, ja nie wyspana, bo oglądałam kreskówki do 3 w nocy :hide: A chyba sobie jeszcze kawę szczelę, na własną odpowiedzialność.
Mam niesamowity ubaw z siebie, że po raz pierwszy jestem w stanie normalnie rozmawiać z kimś, kto mi się podoba. Do tej pory we wszystkich innych przypadkach zachowywałam się w sposób podejrzany i zdradzający słabość, co ludzi dość mocno odpychało.

Przynajmniej mam na parę tygodni spokój od rozkminiania na zapas :105:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 paź 2015, 19:18
kosmostrada, kłopoty ze spaniem to ja mam/miałam od dobrych 10-12 lat. Szczególnie w obcym miejscu, na wyjazdach musiałam się wspierać tabl. na sen (krótkoterminowo), a w domu dość długo wierciłam się zanim usnęłam. No tak typ. :bezradny:
To myślisz, że teraz powrót do tej dawnej mojej "normalności"? :hide: Tak mi teraz dobrze było na tej mircie, ale doktor każe powoli odstawiać.
Aaa tak, plan na sobotę jest "zielony". :D

cyklopka, butki w sweterku bardzo mi się podobają... tylko chodzisz za późno spać Kochana Cyklopko, proszę mi tu bajek w nocy nie oglądać, bo jak pokażesz swe oczęta blondynowi - takie czerwone?

Spamowa wyspa

przez Sigrun 20 paź 2015, 19:21
bonsai napisał(a):
platek rozy napisał(a):I mam ochote na chipsy ogolnie :D

Haha! To pewnie moja zasługa. 8)

Mam ochotę pojechać nad morze, ech. Jak mnie natchnie, to po prostu wsiądę i pojadę, nie będę się na nikogo oglądał, o!

To czekamy na odwiedziny:) :yeah:

kosmostrada, hmmm....gdzies bys tam znalazla okazje zeby je zalozyc ;)

Czesc lobuzy:) staram sie Was nadrobic ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Sigrun 20 paź 2015, 19:22
bonsai napisał(a):
kosmostrada napisał(a):Tylko kupic, postawic i patrzec z miłością... :D

One są do miłości właśnie... :roll: :105:

Tez :) :P

Spamowa wyspa

przez Sigrun 20 paź 2015, 19:25
cyklopka napisał(a):Sigrun to tak Odważny wybór.

Ja takie uwielbiam... :105:

Ale adidaski tez super... Ja do biegania z psami tez mam sportowe... Hehe... Zajebiscue wygladalabym w szpilach na trawie z burkami :hide: :mrgreen:

Sortuj wg