Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 paź 2015, 20:24
Platek rozy, podejrzewam, że przesyłka ze sklepu internetowego producenta to kwota, którą polski sklep doliczyłby za sprowadzenie i marżę. Ale muszę mieć chwilę na przeszukanie, bo oferta jest, ja wiem, 20 razy więcej modeli niż na polskich stronach :shock:

Nigdy nie zdarzyło mi się zaproponować spotkania płci przeciwnej z pozytywnym skutkiem. Dlatego kitram. I dlatego, że czas jest ograniczony i muszę to zrobić rzutem na taśmę, ready or not, here I come.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 18 paź 2015, 20:57
Witam. Miałem w nocy bardzo nieprzyjemny sen, który popsuł mi humor na cały dzień.

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 18 paź 2015, 20:59
cyklopka napisał(a): ready or not, here I come.

hehe niemożliwa jesteś :D

dasz radę, chyba, że uknujemy coś, żeby to on Cię zaprosił :mrgreen:
tylko jak :roll:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 paź 2015, 21:04
cyklopka, Poniekąd zgadzam się z Twoją terminologią kuchenną, zastosowałam pewien skrót myślowy, mój błąd. ;)
A co do pytań życiowych - gdybym była na miejscu powiedziałabym Ci jaka jest sytuacja - czy on po prostu jest ogólnie miły i przyjazny, tudzież zalotny, no taki styl bycia, czy ma konkretnie na Ciebie oko. Na odległośc ocenic się nie da, musisz zaufac swojej intuicji... :bezradny:

Co do pierwszego kroku - nie jestem dobrym doradcą, bo zakładam, że jeżeli wysyłam pozytywny i zachęcający sygnał (to istotny element), to mężczyzna zainteresowany zawsze znajdzie sposób, aby mnie dyskretnie wybadac, a następnie np. zaprosic na kawę. No ale jako długostażowa mężatka, nie jestem na bieżąco w temacie... ;)

Co do butów - kupiłabym z Anglii, jeśli jak Platek mówi, cena przesyłki nie powala.

platek rozy, fajny płaszczyk Kochana! Jesteśmy kraciate... :D
Poszukam sobie w necie tych piekarników, tak jak mówisz. Nie pali się, byle na święta był.
Taki dzień ambitny dziś miałaś. :great: No a ja się dziś w ogóle nie nagrodziłam i nie rozpieściłam... :(
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez bonsai 18 paź 2015, 21:09
cyklopka, to zakup dwa bilety do teatru lub kina i zupełnie przy okazji powiedz mu, że masz kurna problem, bo koleżankę, z którą miałaś iść, właśnie zostawił facet. Ona siedzi w domu w grubych skarpetach, dresach i gra w gry, a Ciebie szlag trafia, bo tak bardzo chciałaś zobaczyć tę sztukę/film. "A może wybierzesz się ze mną, tak zupełnie niezobowiązująco?" - zagadnęła cyklopka, nerwowo przełykając ślinę, próbującą znaleźć drogę ujścia w zaciśniętym ze stresu przełyku...

Po jego reakcji i dalszych krokach będziesz wiedziała wszystko!
bonsai

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 paź 2015, 21:46
Zosia_89, najchętniej bym złożyła wniosek, zebrała 100 podpisów :mrgreen: Wysłała koleżankę z wywiadem

kosmostrada, właśnie, ja nawet z bliska nie jestem w stanie określić, czy on jest taki mega pogodny czy o coś chodzi.

Nie ma czasu na wysyłanie subtelnych sygnałów i czekanie na reakcję, bo za 2 tygodnie może go nie być :time:

bonsai, np. kupię dwa bilety na Sarsę w listopadzie, a on będzie miał wtedy trening, zresztą nie zdążę mu o tym powiedzieć, bo się nie będziemy widzieć, i pewno jeszcze nie lubi Sarsy :brawo:

Znowu nie druknę tych papierzysk, bo padam na twarz. Nie mogę przez nos oddychać, chyba mi się uboki włączyły.

Dziewczyny, będziemy na forum buty wybierać, jeśli spodoba mi więcej niż 1 model.
Ostatnio edytowano 18 paź 2015, 21:48 przez cyklopka, łącznie edytowano 1 raz
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 18 paź 2015, 21:48
Czy sny mogą być prorocze?

Spamowa wyspa

przez bonsai 18 paź 2015, 21:49
E, to ja się poddaję! Foch.

Natomiast chciałbym też uczestniczyć w wyborze obuwia. Chyba że to jakieś tenisówki, to nie. :P
bonsai

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 paź 2015, 21:51
Purpurowy napisał(a):Czy sny mogą być prorocze?

Też się dzisiaj nad tym zastanawiam, bardziej nad przeczuciami.
Normalnie sny przetwarzają bodźce z dnia poprzedniego i osobiste skojarzenia z nimi.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 18 paź 2015, 21:52
cyklopka napisał(a):Normalnie sny przetwarzają bodźce z dnia poprzedniego i osobiste skojarzenia z nimi.

I to by w sumie wszystko tłumaczyło. Po prostu bardzo się martwię pewnymi sprawami. Aż za bardzo...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 paź 2015, 21:55
cyklopka, Bonsai ma niezłe pomysły, które są zachętą, a w razie skuchy wychodzi się z nienaruszoną dumą i nie trzeba potem wałkowac tematu przez parę miesięcy na terapii... ;)
Dajesz zachętę, potem piłeczka jest po jego stronie.
bonsai, Piąteczka! wersja - Zachęcam, ale się nie narzucam. :great:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 paź 2015, 21:56
bonsai, ej, no, sam pomysł spoko, ale wymagający czasu i przygotowania. Wybrać event ważny dla mnie, w czasie kiedy ktoś ma akurat wolne. Okrutnie to złożone.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez bonsai 18 paź 2015, 21:59
kosmostrada, dzięki, bo już traciłem wiarę we własne możliwości! Zamiast docenić starania, to koleżanka tylko torpeduje moje pomysły. Obrazek

cyklopka, nie event jest tu ważny, aaaaa! Wybierasz cokolwiek, chodzi Ci o faceta, a nie o doznania zmysłowe podczas sztuki. Po takie atrakcje to sama możesz się gdzieś udać.
Ostatnio edytowano 18 paź 2015, 22:01 przez bonsai, łącznie edytowano 1 raz
bonsai

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 paź 2015, 22:00
Purpurowy, Martwisz się - masz sen. To często w tak prosty sposób działa...
Tylko nie wkręcaj sobie, że proroczy, bo często tak po prostu napięcie z nas schodzi ( tak czytałam... ;) )

cyklopka, Ja ja ja kcę wybierac martensy, bo lubię!!!
Sama mam bardzo nietypowe, zamszowe wsuwane.
S. Beckett

Sortuj wg