Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Sigrun 23 paź 2015, 15:10
kosmostrada, wysylam Ci priorytetem troche promieni slonca:)

amelia83, powodzenia...i w zyciu zawodowym...no i oczywiscie prywatnym. Trzymam kciuki :)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 paź 2015, 15:30
Dzien dobry Kochani:********
Mialam dzis odebranie dyplomu , byl poczestunek --- herbata , kawa i ciacho . Jednym slowem bardzo sympatycznie , odrealnilo mnie wprawdzie na tym rozdaniu i lęku dostalam ale jakos dotrwalam i zal mi ze z moja grupa ludzikow ktorych polubilam juz nie bede miala kontaktu :bezradny:

I oplaca sie tupac nozka ! Dzis mialam rozmowe z naszym coachem i powiedzial mi ze wczoraj z moja opiekunka rozmawial i sie zastanawiali jak rozwiazac ta sytuacje a ze bylam najbardziej udzelajaca sie kobieta na warsztatach i ze mam ciezka sytuacje to zaproponowali mi zebym do konca grudnia popracowala u nich w Klubie aktywizacji tylko w innej placowce. Praca w sekretariacie.
Ale ja nie uwierze poki papierka nie dostane do podpisu --- ktory ma ponoc byc w nastepnym tygodniu.

I zab mnie boli od nocy wiec znow nie spalam . Dobrze ze w poniedzialek mam dentystke.

I lękowo mi dzis i smetnie bo szaroburosc za oknem mnie dobija.

mirunia
Kochana teraz trzymaj kciuki zeby sie znow ta sytuacja z praca nie posypala. :uklon: jak sie czujesz?:*********
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 paź 2015, 15:40
cyklopka, :great: :great: :great: :great: :mrgreen:

Sigrun, a u mnie dupiata pogoda , tez prosze slonko :uklon:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 23 paź 2015, 16:11
Cześć Łobuzy ;)

platek rozy, i super, że jest duża szansa na rozwiązanie tej sytuacji :great:
a tupać nogą się czasami opłaca, ja dzisiaj ładnie tupnełam przez telefon mojej przychodni - od razu porządek :mrgreen: i zostaje tam, ale tylko na jeden dzień w tygodniu :mrgreen:

cyklopka, dzieci są pocieszne :lol:

A ja mówiłam, że dostałam pracę w szpitalu od listopada? To już dostałam inną :mrgreen: też w szpitalu, ale innym i na lepszym oddziale, w sensie dla mnie ciekawszym, no i umowa o pracę :mrgreen: to teraz muszę odwołać tamtą co dostałam wcześniej :P
w nowym miejscu mogłam zacząć już od tego poniedziałku, ale, że nie uznają mi zdolności do pracy z przychodni, to muszę zrobić nową także startuje dopiero od listopada, a ten tydzień mam na załatwienie dokumentów ;)
Dosłownie miszcz szukania jobu ze mnie :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 paź 2015, 16:26
Sigrun, Dziękuję, dostałam! :D U mnie też wieje okrutnie, ale dzięki temu parę razy słonko się wychyliło.

cyklopka, :lol:

platek rozy, No proszę jak to się układa, papierek będzie w łapce, będziemy tu świętowac! :great: No masz te kłody pod nogi, ale opłaca się nie poddawac.

acherontia-styx, No ja się wreszcie pogubię z tymi Twoimi pracami... ;)

mirunia, Jak tam Kochana, gotowa do weekendu? Jakiś sprytny plan jest? ;)

Monsz dziś ze sklepu w łapce resztę niósł, upuścił wpuszczając psa i wiuuuu tyle widzieli 30 zeta... No takie wietrzysko, że kieszenie nicuje. :bezradny: Ktoś się ucieszy...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 paź 2015, 16:27
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 paź 2015, 16:37
platek rozy, cześć Kochana! :great: to trzymam mocno kciuki, żeby nie poprzestało tylko na obiecankach i żebyś mogła podpisać wreszcie ten upragniony papierek! :great:
Gratuluję dyplomu :D ! Miło, że zrobiono Wam takie spotkanie przy kawce...

A ja dzisiaj czuję się jak pijany zając w kapuście (tylko nie rozrabiam) :D . Mam zawroty głowy, wozi mną i sama nie wiem, czy to nerwicowe. Bardziej prawdopodobne, że szyjny tak mi daje popalić. :shock:
Wstąpiłam po pracy do lumpka i mam za 8zł. taką dziergawkę firmy papaya :D taki pudrowy, szary róż. Będzie na wiosnę/lato, bo to dziurawe. :mrgreen:

Acherontia, :great: :great: fajnie, ważne, że będziesz robiła to co lubisz, a przychodnia dla "rozrywki"- jeden dzień to pikuś. :mrgreen:

cyklopka, jesteś niemożliwa :mrgreen: :great: :great: a dzieciaki cudne!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 paź 2015, 16:48
kosmostrada, hej Kochana! Nic konkretnego nie planuję. Mam zamiar jutro trochę ogarnąć chałupę, bo dawno odkurzacza nie widziała :lol: i zrobić jakiś obiad na 2-3 dni ;) Pogoda gooowniana, więc nigdzie nie będę się szwendać, tyle co do sklepu i biegom do domu.

Może ze dwie osoby się ucieszą, jedna znajdzie 10, druga 20... a to jakiś wiatr - filantrop u Was wieje. :mrgreen:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 paź 2015, 17:19
mirunia, Ta okropna pogoda skrzydła podcina, bo nogi się nie chce z domu wystawiac... Do tego stopnia, że ostatnie mleko dodałam do naleśników i piję czarną kawę, bo mi się wyjśc nie chce. :roll:
Fajny sweterek, ładny kolor! Mam też "dziurawkę" tylko ciemnoszarą, lubię ją do rockowych stylizacji.
Pięknie dajesz radę z tymi zawrotami, bo to jest okropny dyskomfort.

Purpurowy, Hej, co u Ciebie?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 23 paź 2015, 17:24
Do tego stopnia, że ostatnie mleko dodałam do naleśników i piję czarną kawę, bo mi się wyjśc nie chce.

Naleśniki są dozgonnie wdzięczne ;) .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 23 paź 2015, 17:47
kosmostrada, żadnych zmian już nie będzie ;) ewentualnie całkowita rezygnacja z przychodni jak nie dam rady pogodzić pracy na cały etat, ze studiami i przychodnią ;)

mirunia, wracam do mojej kochanej kardiologii <3 jak miałam do wyboru wszystko i nic w postaci interny, a kardio to oczywiście, że wolę kardiologię ;)
a sweterek :great: i to za taką cenę :mrgreen: przypomniałaś mi o moim dziurawym swetrze, aż go chyba wytargam z szafy i założę jutro na uczelnię :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 paź 2015, 18:01
acherontia-styx, kosmostrada, mirunia, ano oby mi z ta praca wyszlo bo bardzo , bardzo jej potrzebuje.

acherontia-styx,:******** gratuluje nowej pracy ! Juz tez zaczelam sie gubic :D mnoza Ci sie oferty jak grzyby po deszczu :great:

mirunia, :******* sweterek bardzo fajny , tez mam jeden taki tylko liliowy :D latem go nosilam i na wiosne :)
Zawroty tez dzis mialam , ale moje chyba z nerwow ... Niecierpie tego stanu bo zawsze mam wrazenie ze wyglebie.

kosmostrada, ":******* szkoda pieniazkow. Masz dzis rodzinke? Jak ten chlebek zapiekany , bananowy Ci smakowal?

A mnie zab boli i pulsuje , no chyba zas go trzeba otwierac :hide:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 paź 2015, 18:45
platek rozy, Nie mam dziś gości, bo się bali, że zarażą się od młodego.
Bananowy grzankowy był ok, aczkolwiek nie jest to mój ulubiony wypiek.
No piniondza szkoda wiadomo, no ale co zrobic... Już i tak dobiliśmy M. z młodym wyliczając mu, co można było za to kupic. :mrgreen:
Dobrze że idziesz do dentysty, bo niedobrze jak ząb tak pulsuje... :bezradny:
Kiedy będziesz dokładnie wiedziec, co z tą pracą?

na_leśnik napisał(a):
Do tego stopnia, że ostatnie mleko dodałam do naleśników i piję czarną kawę, bo mi się wyjśc nie chce.

Naleśniki są dozgonnie wdzięczne ;) .

No ich szczęście, bo kawa bez mleka jest paskudna... ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 23 paź 2015, 18:51
Hejka :papa:

detektywmonk napisał(a):Dlaczego,zawsze mi się przekręca prawa skarpeta ?

Bo pewno lewej nie ubrałeś to się nie może przekręcić lewa :mrgreen:
®

Sortuj wg