Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 paź 2015, 21:08
acherontia-styx napisał(a):mirunia, z tym, że ja się nie przyznałam, że jestem pielęgniarką. Moja lekarka prowadząca dzisiaj odkryła amerykę w postaci mojego zawodu :lol:
ogólnie temat niejedzenia to osobna historia, bo diagnoza anoreksji, której nie mam i nigdy w życiu nie miałam ciągnie się za mną już długi czas, bo kiedyś jeden lekarz se za dużo ubzdurał i napisał 'anoreksja w wywiadzie' w dokumentacji i tak nawet na dzisiejszym wypisie również mam napisane 'Anoreksja w wywiadzie.' bo pani doktor miała tą dokumentacje.

Moja mama kilkanaście lat temu miała nerwicę lękową z zespołem jelita drażliwego i ogólnie mało ważyła, zresztą duża nie jest. W szpitalu napisali "anoreksja" mając na myśli brak apetytu. Weszła do sali jakaś doktorka ze studentami i zaczęła walić takie komunały jak to niektórzy do anorektyczek :hide: :hide:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 paź 2015, 21:08
Purpurowy, no to ładnie imprezujesz ja bym tak nie dał rady, padłbym od razu :bezradny:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 15 paź 2015, 21:14
JERZY62 napisał(a):Purpurowy, no to ładnie imprezujesz ja bym tak nie dał rady, padłbym od razu :bezradny:

Też kiedyś myślałem że padnę, ale się trzymam mimo wszystko.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 15 paź 2015, 21:30
cyklopka, ja nie przeczę temu, że mam problemy z jedzeniem, z tym, że to nie jest anoreksja. U mnie niejedzenie ma trochę inny wymiar i bardziej kwalifikuje się pod niespecyficzne zaburzenia odżywiania, chociaż nawet z tą diagnozą T. się wstrzymuje jeszcze na razie. Zresztą….to jest dłuuga historia z moją rzekomą anoreksją ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 15 paź 2015, 21:39
Mam takie pytanko, do posiadaczy pieców kaflowych, bo ja nigdy takiego pieca nie miałem i się na tym nie znam. Jak nie było w piecu palone przez 22 lata, to można w nim teraz palić, czy trzeba jakiś przegląd zrobić czy coś?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 paź 2015, 21:41
Kosmostrada, spódniczka została doceniona przez niewłaściwe osoby, m.in. Pana wolontariusza, który mógłby być moim dziadkiem :lol: Do tego jest jeszcze student wolontariusz, który już wyczuwam, że będzie za mną paczył... Kto ma szczęście w kartach, ten nie ma w miłości :hide:

I w sumie nie wiem czy trener zostaje do końca tego miesiąca czy następnego, więc na wszelki wypadek mam ochotę się już popłakać </3

mirunia, przemyślałam pomysł z ramką na zdjęcie, jak znajdę taką, co dzieci mogą same ozdabiać, to byśmy ulepili w świetlicy i nie było by wszystko na mnie :oops:

Zajrzę w sobotę do zabawek i upominków w Galerii. I jeszcze buty muszę zapaczyć. Pozazdrościłam paru osobom fajnych sportowo-miejskich, no i martensy na obcasie mi się podarły :cry: Muszę kupić coś w podobnym klimacie :(

Platek rozy, jesteś jedną z najlepiej ubranych koleżanek jakie mam :great:
Drugi raz przechodziłam koło sklepu z koralikami na Krakowskiej, a nie miałam czasu się zagłębić.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 paź 2015, 21:43
acherontia-styx, Czekałam aż się odezwiesz. Ech trochę to inaczej wyglądało, niż się nastawiłaś - samo życie... :bezradny: Ale grunt, że masz to już za sobą.
Ja nawet jakbym chciała złapac focha, to nie dałabym rady bez sikania...( chocby z nerwów) :D . Dzielna jesteś!
Czyli wiesz już co Ci dolega?

cyklopka, I jak tam, włożyłaś dziś spódniczkę? Pokusiłaś pana trenera? ;)

Sigrun, Niedługo chyba w domku powinniście byc, jak sobie policzyłam za godzinkę?

mirunia, Ale fajny sweterek, taki przypominający wakacje... :105:

Wróciłam, zmęczona jestem, ale taka szczęśliwa, że jutro piątek.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 paź 2015, 21:45
cyklopka, Czytasz mi w myślach, odpowiedziałaś na mój post, jak go pisałam... Jesteśmy na połączeniu telepatycznym! :shock: :D
Nie płacz na zapas, jeszcze nie wiadomo, co się wydarzy.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 paź 2015, 21:58
kosmostrada, hue hue, no nie było pana blondyna, a ja jak głupia cały dzień w spódniczce ;) A dzieci z zerówki się tulały do spódniczki. Z kursu tańca wracałam w spodenkach do tańca pod spódniczką, aby wilka nie dostać :P

Będę płakać! Będę! Nawet dzisiaj, jak pogram na gitarze, pogimnastykuję się, spakuję, nauczę na sprawdzian z chemii analitycznej, popłaczę i obejrzę Futuramę. Mało czasu na płakanie ale będę.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 15 paź 2015, 22:05
Nie płacz, uśmiech.... :D
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 paź 2015, 22:15
Będę :cry: Miałam tyle planów na przyszły rok, tyle fajnych celów do zrealizowania (śpiewać, tańczyć, jeść pomarańczy), a musiałam się teraz zakochać i to jeszcze z limitem czasowym. I co mi pozostanie za dwa tygodnie?

Chciałam z terapeutką pogadać, a ciągle muszę przekładać z powodu pracy, a ona mi na 100% powie, żebym go poprosiła o numer i prosto w oczy powiedziała, że się chcę jeszcze z nim zobaczyć :lol: Ktoś się chce założyć? Ale z drugiej strony też nie chcę robić z terapii kosztownego kącika złamanych serc :bezradny:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 15 paź 2015, 22:17
Heh, same problemy z miłością..
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez bonsai 15 paź 2015, 22:19
cyklopka, no to zrób coś, kobieto! Tańczysz, więc może zapytaj pana trenera o ćwiczenia rozciągające. Pokaż mu nogi, zegnij się i powiedz, że odczuwasz delikatne mrowienie pod udami i nie wiesz co z tym zrobić... A on, jako profesjonalista, może byłby Ci w stanie coś doradzić? I koniecznie zawachluj mu rzęsami podczas wygłaszania przemowy. :roll:
bonsai

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 paź 2015, 22:29
Ale skoro zostały tylko dwa tygodnie, to mogłam się równie dobrze nie zakochiwać :evil:

bonsai, no ciekawe to, co Pan piszesz. Ja jestem strasznie mało elastyczna, to się wolę nie przyznawać :oops: Powinnam ćwiczyć rozciąganie codziennie po 10-20 min przez najbliższy rok. Bo ja w ogóle miałam plany na przyszły rok. A jak wezmę i smutnę, to stracę tę całą fajną motywację, którą sobie wypracowałam :(
I Miss Forum

Sortuj wg