Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Sigrun 15 paź 2015, 18:43
platek rozy, mirunia, dzieki Kochane :***
Jeszcze 360km.jestesmy przed Legnica...ale pogoda koszmarna
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 paź 2015, 18:45
mirunia, no fajne wlasnie te bransolki , bardzo sie ucieszylam . ja ta przyjaciole tutaj poznalam jako druga osobe na forum , pierwszy byl Miro.
Ciekawe jak moje kozaczki beda sie spisywaly , mam z tej samej firmy co Twoje botki.
Pokaz sweterek :uklon: :uklon:

Jutro wstapie jak ebde wracala z warsztatow po koraliki i sobie zrobie straszne kolczyki na festiwal grozy :105: akurat wypada mi sie kolo tego sklepu przesiadac :D z jednej tramwajki w druga :D

JERZY62, :( do pozniej Jerzyku :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 paź 2015, 18:46
Sigrun, a to jeszcze kawalek . Pogoda total fatal!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 15 paź 2015, 18:59
Cześć Łobuzy ;)
WRÓCIŁAM :mrgreen:
Niestety nie dam rady Was nadrobić :roll:
Wypuścili mnie dzisiaj kulturnie ze szpitala po badaniach. Przez te 4 dni zdążyli mnie wkurzyć razy milion, zdązyłam strzelić focha na panią doktor i całą pracownie wideometrii polegającego na tym, że cały wtorek przespałam i noc również, w ogóle się nie odzywałam do nikogo, tylko tyle co musiałam, obiad we wtorek podziubałam, odmówiłam zjedzenia kolacji i śniadania w środę a przez te 22 godziny gdzie byłam do viedoEEG podłączona wypiłam może z pół kubka picia, a wszystko spowodowane tym, ze pani doktor zabroniła mnie odłączać jakbym chciała iść do toalety, tylko mają dać mi basen. Pffff….. niech się wypchają basenem - nie korzystałam :mrgreen: Noc z wczoraj na dzisiaj też miałam zapełnioną atrakcjami w postaci bezsennej nocy - bo se pani doktor wymyśliła badanie po deprywacji snu :evil: jeszcze przyszła do mnie dzisiaj już po badaniu i próbowała mnie podpuścić, bo pyta co mi się śniło :mrgreen: a ja że no nic jak nie spałam całą noc :mrgreen: to była w szoku, że nie śpię i że jestem na tyle wytrzymała, że po badaniu nie padłam spać, bo rzadko się tacy pacjenci zdarzają :mrgreen:
Ogólnie z tego całego mojego pobytu tam wyszły niezłe jajca :hide: lekarka dzisiaj opierdzieliła przez telefon jedną osobę ode mnie z rodziny, stwierdziła, że lek przepisany przez psychiatrę jest mi potrzebny jak umarłemu kadzidło - nie wycofała go, ale powiedziała wprost 'po jaką cholerę ci go włączyli, to nie wiem?' :great:
Jak dawała mi wypis i omawiała wyniki to mi łzy poleciały :oops: pomimo, że wiadomości były chyba dobre (przynajmniej wg niej) i się śmiała, że mnie biedną przeciągneła w stresie, bo nie chciała mi nic powiedzieć wcześniej o wynikach badań pomimo, że pytałam nie raz :pirate:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez filip133 15 paź 2015, 19:12
Ohh, ale historia ze szpitala... No ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że nie mam zbyt dobrych wspomnień co do podejścia warszawskich pracowników szpitali i ich kompetencji, no może nie wszystkich, ale też miałem trochę nieprzyjemnych sytuacji :P
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 paź 2015, 19:31
acherontia-styx, witaj Kochana! Dobrze, że już jesteś po tych szpitalnych męczarniach i po badaniu. Ważne, że wszystko jest w porządku, a stres powoli ustąpi. Ponoć najtrudniejszymi pacjentami są pracownicy służby zdrowia :mrgreen: bo skrzywienie zawodowe, za dużo wiadomości, itd. itp. Ale podziwiam... wytrzymała jesteś, jeżeli chodzi o ten cholerny basen :mrgreen: Ja bym z głodu nie spała, a gęba wyschłaby mi na wiór bez picia! :mrgreen:

platek rozy , ło taki sweterek :D mięciutki, z akrylu.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 15 paź 2015, 20:06
filip133, odnośnie personelu tego oddziału to przemilczę sprawę, bo pozostawia dużo do życzenia. Zwłaszcza pielęgniarki.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 15 paź 2015, 20:10
mirunia, z tym, że ja się nie przyznałam, że jestem pielęgniarką. Moja lekarka prowadząca dzisiaj odkryła amerykę w postaci mojego zawodu :lol:
ogólnie temat niejedzenia to osobna historia, bo diagnoza anoreksji, której nie mam i nigdy w życiu nie miałam ciągnie się za mną już długi czas, bo kiedyś jeden lekarz se za dużo ubzdurał i napisał 'anoreksja w wywiadzie' w dokumentacji i tak nawet na dzisiejszym wypisie również mam napisane 'Anoreksja w wywiadzie.' bo pani doktor miała tą dokumentacje.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez filip133 15 paź 2015, 20:15
acherontia-styx, eh ta "warszawka"... Nie obrażając tutaj nikogo związanego ze stolicą, wiadomo że i zdarzają się tam też dobrzy i fajni ludzie :)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 15 paź 2015, 20:15
Witam.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 paź 2015, 20:35
Cześć Purpurowy jak się masz?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 15 paź 2015, 20:43
JERZY62 napisał(a):Cześć Purpurowy jak się masz?

Witaj. Wstałem sobie niedawno, potem szybki wypad do miasta i siedzę sobie w internecie. U mnie jako tako się wszystko trzyma. A jak u Ciebie?

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 paź 2015, 20:50
Purpurowy, nie jest najgorzej choć nie jest dobrze... już dawno nie było dobrze ja w ogóle kiedyś było dobrze bo już sam nie wiem.

Jak tam wątroba, na sucho siedzisz przed kompem?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 15 paź 2015, 20:53
Na razie na sucho, bo dopiero niedawno się wybudziłem na porządnie po nocnej imprezie. A wątroba trochę pobolewa. Miałem iść zrobić badania, bo pani psycholog kazała, ale potrzebuję skierowania, a lekarz przyjmuje tylko do 13:00, a ja po tych nockach to nie jestem w stanie o tej porze wstać.

Sortuj wg