Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 paź 2015, 15:24
Dzieki Kochani za slowa wsparcia :********** ja musze wiecej w siebie uweirzyc i jesli jutro znow bedzie jakis temat pracowy ktory mi nie lezy i ktory wpedza mnie w doly i lęki to odmowie opowiadania o tym. Nie chce sie uzewnetrzniac w pewnych kwestiach przy tak duzej grupie ludzi. ja wiem ze to wszytsko ma niby nam pomoc i pokazac jak np unikac niektorych bledow ale o statniej mojej pracy wolalabym zapomniec.

Aurora88, Slonce nie dziwne ze masz wzmozone lęki po taki wczorajszym wydarzeniu , to stres duzy a tak po stresie bywa. Na szczescie to tylko chwilowe:*********

kosmostrada, A bo dzis zajecia masz ! To powodzenia ! a gulaszyk jaki robisz? :105: :105: Ja zjadlam resztke z wczoraj i gotuje zupe z czerwonej soczewicy , bo pieknie rozgrzewa :) I bede miala na dzis i na jutro:)

mirunia, lodowa nadal mnie cieszy :D juz sobie pieknie wszytskie zakupy z dzis poukladalam i zas latam i co chwile sie na nia lampie:D
Jak botki Twoje sie sprawuja????

bonsai, dziekuje :angel: ale nadal wydaje mi sie ze w pracy sobie nie poradze . Jestem umniejszona na maxa . :bezradny:

Dostalam niespodzianke od mojej tutaj poznanej przyjacioly

Obrazek Takie cuda! Prawda ze piekne?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Sigrun 15 paź 2015, 16:16
Helol:)

My w drodze...
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 paź 2015, 16:39
bonsai, A spieszyłam się, żeby z pracy wystrzelic. Bonzajku, te czasy nie minęły... ;)

platek rozy, Robię wyjątkowo gulasz z łopatki, bo żadnego innego ładnego mięska nie było w okolicy. Dodałam cukinię, marchewę, cebulkę, pomidora, do tego kapucha kiszona na surówkę i będzie si. Też masz fajny obiadek... :105: Lubię taką zupkę, ale chłopaki nie przepadają. :bezradny:
Widziałam takie bransolki tylko na obrazkach, w środku w tej siateczce są kryształki?

Sigrun, Kawał drogi Kochani macie...

Gulasz sobie pyrka na gazie, ja się na chwilę położę, bo mnie zmogło.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez bonsai 15 paź 2015, 17:17
kosmostrada, jest już za późno, nie jest za późno... Obrazek :)

Zjadłbym coś, ale nie wiem co, rzadko mam taki dylemat. :time:
bonsai

Spamowa wyspa

przez Marlena-G 15 paź 2015, 17:24
platek rozy napisał(a):kosmostrada, no nareszcie bo ja sie tu martwilam ! :********* Dobrze ze tto zwichniecie a nie cos powazniejszego no ale wiadomo ze czlopwiek uziemiony na kilka dni. Musisz pooszczedzac sie teraz i lapka niech wracad o formy.
Ja tak mysle ze moze faktycznie mnie przewialo bo kursuje po jedzonko na balkon a zimno jak cholera . :bezradny: :bezradny: Nasmarowalam sie mascia i nakleilam teraz plaster rozgrzewajacy... zobacze czy minie.

Kolczyki wstawilam tam , robilam po trzy pary kazdych bo to do jakichs sukienek mialo byc , jedne z fioletem , jedne z szafirem.

Dziewczyna juz odebrala i zadowolona.

czekam na siostre to wypelnimy formularze o sprzedaz ratalna.

Mam zagwozdke miedzy dwiema lodowkami , jedna ma mniejszy zamrazalnik ---38 litrow a wiekszy dol a druga wieskzy zamrazlnik a mniejsza powierchnie chlodziarki. Pierwsza to Gorenje druga indesit ... sama nie wiem ktora.Macie jakies doswiadczeniaz tymi firmami?

Hejka, jestem tu nowa, ale chcialam cokolwiek poczytac o czym piszecie ;)
no i mogę nareszcie coś napisać, bo jestem specem (haha) od agd ;D
Wiesz ja polecam Ci Gorenje, bardzo fajna marka, naprawde maja dobry serwis, bo dzwoniłam do nich, wszsystko pieknie ładnie...
Jak mozliwosc wyboru to wybierz serio te Gorenje .

BTW robisz piękne, ale to piękne kolczyki!!!!! robisz może naszyjniki?

Spamowa wyspa

przez filip133 15 paź 2015, 17:56
Ah, jakiś trochę gorszy dzień jednak dziś...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez amelia83 15 paź 2015, 18:11
filip,co się dzieje?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 paź 2015, 18:12
Hej :papa:

Tyle tylko jestem zdolny napisać, kiepsko się czuje i nie mam nastroju :-|

Pozdrawiam wszystkich spamowiczów ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 paź 2015, 18:22
kosmostrada, a to taki jesienny gulasz masz:)
Tak w bransoletkach sa krysztalki , pieknie sie skrza pod swiatlo , jutro te bransolki zaloze bo moze pojde w kiecy :D

Marlena-G, witaj:) tak wisiorki tez robilam. Lodowke juz mam od wczoraj , kupilam Polara , zobaczymy jak sie bedzie sprawowala.

filip133, JERZY62, tulam Was chlopaki! :*********taka aura francowata i pociesze Was ze moj nastroj po dzisiejszym dniu tez mocno kuleje.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 paź 2015, 18:26
platek rozy, hej ;) Takie samopoczucie to nie tylko przez aurę.
Zmieniłaś awatar na inny ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 paź 2015, 18:29
JERZY62, a to juz pare dni temu :) wiem , ale aura moze je poglebiac , ja tak mam jak szaro burosc za oknem :(

Sigrun, Hey Slonce:********* gdzie jestescie , daleko macie jeszcze?

Spamowa wyspa

przez filip133 15 paź 2015, 18:29
amelia83, taki dzień jakiś, że trochę słabiej się człowiek czuje i trochę myśli męczą na temat który dawno się nie pojawiał w głowie... :P
Ostatnio edytowano 15 paź 2015, 18:30 przez filip133, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 paź 2015, 18:30
platek rozy, pomysłowe bransolki, taki wężowy efekt... miły prezent.
A botki fajne, ciepłe i wygodne. Trochę wkurza mnie ta cholewka z przodu, bo ciągle uderza w goleń przy chodzeniu, ale może przyzwyczaję się, a i buty się dostosują.
Wstąpiłam do lumpka wracając z pracy i nabyłam fajny pasiasty sweterek za 8zeta. Do dżinsów super. To ku radości zakup i przegląd wieszaków.
Nie miałam ochoty na dalszą wyprawę, bo pogoda fatalna... chciało mi się do domu na gorącą zupę i w bambosze wskoczyć. W takie dni domowe ciepełko jest najmilsze.

Sigrun, mam nadzieję, że jesteście coraz bliżej domu - szerokiej drogi!

amelia83, :papa: JERZY62, :papa: zdrówka!

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 paź 2015, 18:32
platek rozy, ja zauważyłem dopiero teraz bo i parę dni mało co byłem na forum.

Idę na razie, hej :papa:
♪♪♪

Sortuj wg