Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 paź 2015, 11:36
Wyskoczyłam na balkon na papieroska do pracowej kawy, jak zawiało, to dół sukienki miałam na twarzy! :hide: Na szczęście mam dłuższą kurtkę (lub krótki płaszczyk jak kto woli) i przytrzymuje mi sukienczynę. Ale byłby cyrk na ulicy, gdybym tego nie miała, normalnie Marylin Monroe na wywietrzniku. :lol:

cyklopka, Ja nawet wiem dla kogo tą spódniczkę zakładasz... ;)
Dokładnie Kochana, świetnie to ujęłaś - brak komponentu energii i radości.

mirunia, hej Słońce! Ja już chyba dziś tak zostanę na zwolnionym tempie, chociaż w środku humorek dobry, to fizycznie mucha w smole... A może trzeba sobie przetłumaczyć, że taka pora roku, że w letargu zimowym jesteśmy i obudzimy się dopiero na wiosnę.
A może będziemy w tym roku mieli trochę klasycznej zimowej aury, to też fajne - słoneczko, mrozik szczypiący i skrzący się śnieg... :105: Ubiegłej zimy u mnie było z tym słabo.

filip133, O, kolejny Spamowicz wyssany z energii... Jakaś plaga...
W nocy przychodzą do nas wampiry energetyczne... :zonk: ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 15 paź 2015, 11:46
Do mnie jakaś wampirzyca może przychodzi... :D
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 15 paź 2015, 12:25
Witam zbanowali mnie :-)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 15 paź 2015, 13:06
hejka kochani
ja na przepustce, wtorek albo środa wychodzę ze szpitala na stałe :yeah: :yeah: :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez filip133 15 paź 2015, 13:16
amelia83, fajnie, cieszę się :D :brawo:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 paź 2015, 13:26
Ja wlasnie wrocilam i jestem posypana . Mialam dzis nie fajne warsztaty a ws umie jak dla mnie okropne bo trzeba bylo opowadac o ostatniej pracy a sami wiecie jaka moja byla (mobbing i moja nerwica i lęki przez to w duzej mierze no i rozwinela mi sie fobia spoleczna) A do tego nasz prowadzacy psycholog zawodowy i coach wglebial sie w szczegoly , mnie zlapaly lęki i slabosci , mialam wrazenie ze wpadne pod stol tam . Na konie c sie roztrzeslam i musialam wyjsc do lazienki zeby sie uspokoic. Nie lubie tego tematu , ja go zamknelam na terapii i chce pojsc dalej a tu taki powrot.... Jutro bede sie bala tam isc znowu :zonk: :zonk: :zonk:

Ale jechalam tramwajem , z taka jedna pania od e mnie z grupy ktora mieszka niedaleko i doejchalam!
No i dostalam komplementy jak sie dowiedzili ile mam latek , ze na tyle absolutnie nie wygladam i ze ludziki mysleli iz mam okolo 30 :)

To mile.

I ja nie poszlam dzis w sukience ale w tunice i leginsach skorzastych :P oraz w za cienkiej kurtce 8) :x

miruniaKochana jak nastroj???? Lepiej niz wczoraj? I pamietaj o przyjemnosci na dzis!

amelia83, ciesze sie bardzo ze juz do domku !

kosmostrada, Slonce u mnie tez wieje i pada i ogolnie to pogoda nijaka a ludzie na zajeciach spali.

I musze sie jeszcze pochwalic... w dzisejszym tescie bylam najlepsza z grupy . Na 58 pytan strzelilam tylko 4 byki :yeah: :yeah: :yeah:

I ide odpoczywac oraz sie zamartwiac dniem jutrzejszym :roll:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 paź 2015, 13:43
AAA i tak mnie w mojej ostatniej pracy umniejszyli ze ten coach stwierdzil ze ja nie umiem pochwal przyjmowac bo zaraz mi sie robi wstyd a przeciez nie mam sie czego wstydzic skoro bylam najlepsza z tego testu. Musze o tym powiedziec mojej T bo mam anstepny temat do przerobienia.

Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 paź 2015, 14:06
kosmostrada, myślę, że to dopiero przedsmak letargu... ten "prawdziwy" przed nami, zacznie się po Wszystkich Świętych i skończy przed świętami BN - wtedy znowu wskoczymy na wyższe obroty. A później już z górki. Oby zima była ładna, taka prawdziwa, jak mówisz skrząca i lekko mroźna... z fajnymi obrazkami do podziwiania. :D

I u mnie zaczęło wiać i kropi deszczyk. Dobrze, że mam kaptur w kurtce, bo zaczęło łeb urywać. :shock:

platek rozy, Kochana, zbierz się z powrotem do kupy, odpocznij i nie martw dniem jutrzejszym. Na drażliwe pytania psychologa nie musisz odpowiadać, powiedz, że Cię stresują i bolą. Może już się nic takiego nie wydarzy jutro. A testy pięknie przeszłaś i tym się ciesz.
Radzisz sobie przecież, więc nie ma powodu do lęków. Trzymać będę kciuki!
Lodówę masz nową i nią się pozachwycaj na odstresowanie. :105:

amelia83, dobre wiadomości, nie ma jak w domu! Cieszymy się. :D

filip133, dobrego dnia :papa: bez wampirów i wampirzyc! :twisted:

Spamowa wyspa

przez ala1983 15 paź 2015, 14:34
amelia83 napisał(a):hejka kochani
ja na przepustce, wtorek albo środa wychodzę ze szpitala na stałe :yeah: :yeah: :D

Nie wiedzialam, ze jestes w szpitalu. Jakim i co sie stalo?
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Spamowa wyspa

przez Aurora88 15 paź 2015, 14:49
hejka

nieprzespane pół nocy, ale zamiast ataków paniki płakałam, to chyba dobry znak? znaczy reakcja jak u zdrowej zestresowanej osoby, nie?
wzrósł mi poziom lęku :( dawno się tak nie czułam. to chyba całkowite przeciążenie, tak bardzo nie chcę wychodzić że to się w głowie nie mieści... ale jeszcze się przemęczę dziś i jutro i potem weekend.

mirunia, ja zawsze w letarg wpadam po zmianie czasu, więc jestem przerażona co to będzie. Ale z drugiej strony w listopadzie wreszcie skończę pracę intensywną i zabiorę się za rozwijanie innych pasji, więc może będę pełna radości i energii? Byłoby cudnie...
platek rozy, mirunia ma rację, jakby co powiedz że nie chcesz odpowiadać, powinni uszanować prawo odmowy. Gratulacje z powodu testu :) ślicznie sobie tam radzisz ;)
kosmostrada, chyba większość dziewczyn zaliczyła taką przygodę ze spódniczką więc na szczęście nie jest to nic nadzwyczajnego w taką pogodę :D Ale dobrze że masz ten płaszczyk ;-)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez Aurora88 15 paź 2015, 14:50
w ogóle w pracy jest masakra, ja oficjalnie rezygnuje i mam kontuzje pleców która mi mocno uniemożliwia zabawy, druga terapeutka ma problemy rodzinne i dziadka w szpitalu, trzecia ma babcię w szpitalu, wszyscy chorzy i niedysponowani.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez bonsai 15 paź 2015, 14:54
platek rozy, fantastyczny obrazek. :105: Gratuluję wyniku testu!

amelia83, wracaj do nas, będziemy chodzić na spacerki. :>

Aurora88, moja przyjaciółka płacze niemal na zawołanie w każdej stresującej sytuacji. Dużo na tym zyskuje, skubana, bo i emocji się pozbędzie, i okoliczni panowie zawsze pobiegną z pomocą. ;)

Dzień dobry koledzy i koleżanki. :papa:
bonsai

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 paź 2015, 15:06
Za chwilę do domku! :yeah: I jakoś ten dzień w pracy minął. Chmurzyska nadciągnęły, oj czuję aż ucisk w skroniach.
Lecę z psem, potem gotuję gulasz, a wieczorem na zajęcia.

Aurora88, Chyba to dobrze, że popłakałaś...Trzymaj się Kochana, już naprawdę za chwilę weekend.

platek rozy, Wydaje mi się Platuś, że nie możesz się skupiać na tym co nie działa (mamy taką tendencję), tylko całą uwagę zwrócić na to, co wychodzi. A jest tego sporo, świetnie dajesz radę i masz powody do dumy. :great:

bonsai, Heloł!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez bonsai 15 paź 2015, 15:23
kosmostrada, heloł, heloł! Co to za jakieś takie suche powitanie... Już zapomniałaś o złotych czasach, w których mogliśmy razem konie kraść! ;)
bonsai

Sortuj wg