Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 paź 2015, 21:41
Kosmostrada, spódniczka została doceniona przez niewłaściwe osoby, m.in. Pana wolontariusza, który mógłby być moim dziadkiem :lol: Do tego jest jeszcze student wolontariusz, który już wyczuwam, że będzie za mną paczył... Kto ma szczęście w kartach, ten nie ma w miłości :hide:

I w sumie nie wiem czy trener zostaje do końca tego miesiąca czy następnego, więc na wszelki wypadek mam ochotę się już popłakać </3

mirunia, przemyślałam pomysł z ramką na zdjęcie, jak znajdę taką, co dzieci mogą same ozdabiać, to byśmy ulepili w świetlicy i nie było by wszystko na mnie :oops:

Zajrzę w sobotę do zabawek i upominków w Galerii. I jeszcze buty muszę zapaczyć. Pozazdrościłam paru osobom fajnych sportowo-miejskich, no i martensy na obcasie mi się podarły :cry: Muszę kupić coś w podobnym klimacie :(

Platek rozy, jesteś jedną z najlepiej ubranych koleżanek jakie mam :great:
Drugi raz przechodziłam koło sklepu z koralikami na Krakowskiej, a nie miałam czasu się zagłębić.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 paź 2015, 21:43
acherontia-styx, Czekałam aż się odezwiesz. Ech trochę to inaczej wyglądało, niż się nastawiłaś - samo życie... :bezradny: Ale grunt, że masz to już za sobą.
Ja nawet jakbym chciała złapac focha, to nie dałabym rady bez sikania...( chocby z nerwów) :D . Dzielna jesteś!
Czyli wiesz już co Ci dolega?

cyklopka, I jak tam, włożyłaś dziś spódniczkę? Pokusiłaś pana trenera? ;)

Sigrun, Niedługo chyba w domku powinniście byc, jak sobie policzyłam za godzinkę?

mirunia, Ale fajny sweterek, taki przypominający wakacje... :105:

Wróciłam, zmęczona jestem, ale taka szczęśliwa, że jutro piątek.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 paź 2015, 21:45
cyklopka, Czytasz mi w myślach, odpowiedziałaś na mój post, jak go pisałam... Jesteśmy na połączeniu telepatycznym! :shock: :D
Nie płacz na zapas, jeszcze nie wiadomo, co się wydarzy.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 paź 2015, 21:58
kosmostrada, hue hue, no nie było pana blondyna, a ja jak głupia cały dzień w spódniczce ;) A dzieci z zerówki się tulały do spódniczki. Z kursu tańca wracałam w spodenkach do tańca pod spódniczką, aby wilka nie dostać :P

Będę płakać! Będę! Nawet dzisiaj, jak pogram na gitarze, pogimnastykuję się, spakuję, nauczę na sprawdzian z chemii analitycznej, popłaczę i obejrzę Futuramę. Mało czasu na płakanie ale będę.

Spamowa wyspa

przez filip133 15 paź 2015, 22:05
Nie płacz, uśmiech.... :D
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 paź 2015, 22:15
Będę :cry: Miałam tyle planów na przyszły rok, tyle fajnych celów do zrealizowania (śpiewać, tańczyć, jeść pomarańczy), a musiałam się teraz zakochać i to jeszcze z limitem czasowym. I co mi pozostanie za dwa tygodnie?

Chciałam z terapeutką pogadać, a ciągle muszę przekładać z powodu pracy, a ona mi na 100% powie, żebym go poprosiła o numer i prosto w oczy powiedziała, że się chcę jeszcze z nim zobaczyć :lol: Ktoś się chce założyć? Ale z drugiej strony też nie chcę robić z terapii kosztownego kącika złamanych serc :bezradny:

Spamowa wyspa

przez filip133 15 paź 2015, 22:17
Heh, same problemy z miłością..
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez bonsai 15 paź 2015, 22:19
cyklopka, no to zrób coś, kobieto! Tańczysz, więc może zapytaj pana trenera o ćwiczenia rozciągające. Pokaż mu nogi, zegnij się i powiedz, że odczuwasz delikatne mrowienie pod udami i nie wiesz co z tym zrobić... A on, jako profesjonalista, może byłby Ci w stanie coś doradzić? I koniecznie zawachluj mu rzęsami podczas wygłaszania przemowy. :roll:
bonsai

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 paź 2015, 22:29
Ale skoro zostały tylko dwa tygodnie, to mogłam się równie dobrze nie zakochiwać :evil:

bonsai, no ciekawe to, co Pan piszesz. Ja jestem strasznie mało elastyczna, to się wolę nie przyznawać :oops: Powinnam ćwiczyć rozciąganie codziennie po 10-20 min przez najbliższy rok. Bo ja w ogóle miałam plany na przyszły rok. A jak wezmę i smutnę, to stracę tę całą fajną motywację, którą sobie wypracowałam :(

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 paź 2015, 22:35
bonsai, Geniusz... :105:

cyklopka, Kochana ja bardzo rozumiem ból Twojego serduszka, bo spragnione ono jest bardzo po takim czasie posuchy. Masz absolutnie prawo sobie popłakac.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 15 paź 2015, 22:52
Ah, z czasami posuchy to ciężko... Trudno bardzo to znieść... :(
Ale dobra, co ja tam wiem o miłości, związkach i zakochaniu, nie dla mnie temat żebym się wypowiadał o tym, więc pójdę już, żeby nie siać zamętu...

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 paź 2015, 23:08
kosmostrada, serducho wypoczęło, to akurat na plus, mogłam się skupić na podejmowaniu decyzji i robieniu planów dla siebie. Ale też się od nowa uczę prawidłowo przeżywać i okazywać (!) emocje. Praca z ludźmi, zwłaszcza dziećmi, pomaga, bo one generują emocje dużo często.
I właśnie akurat teraz jak zobaczyłam, że mogę lubić kogoś takiego, jakim jest, bez naciągania do swoich wyobrażeń, to boję się stracić go z oczu i dlatego płaczę. :cry:

Nie jestem niestety pewna znaczenia rozpromienionego uśmiechu na mój widok, czy chodzi o sympatię do mojej skromnej (czasem) jaszczuroosoby, czy raczej życzliwość wobec wszystkich + po prostu taka twarz. Tego nie idzie obiektywnie stwierdzić :bezradny:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 paź 2015, 23:12
filip133, nie dokładaj sobie, to że akurat masz doświadczenia, z których niewiele możesz wynieść, to nie powód, żebyś się nie udzielał w wątku. Mnie tam nawet mało użyteczne rady cieszą, bo fajnie jak ktoś się czasem zainteresuje.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 15 paź 2015, 23:12
kosmostrada, taaa, wiem :roll: ogólnie pani doktor nie mam nic do zarzucenia jeśli chodzi o samą diagnostykę, bo wszystko co mogła zrobiła, a ona się specjalizuje w diagnozowaniu i różnicowaniu z padaczką takich dolegliwości jak moje ;) leżałam na sali z dziewczyną, której padaczkę wykluczyli po zwykłym EEG i to jednym, a ja jakby nie patrzeć zwykłe EEG miałam robione 3 razy + 2 już bardziej zaawansowane technicznie i to w ciągu jednego pobytu tam ;) co prawda na tym godzinnym badaniu dzisiaj po nieprzespanej nocy to mój kark wołał 'ała' od leżenia na tym niewygodnym wałku i jakby to badanie trwało chociaż z 5 minut dłużej to chyba bym sama je przerwała wstając :pirate:
a z nie sikaniem serio nie miałam problemów żadnych :mrgreen:
a lek od psychiatry i tak chciałam odstawić, teraz będę miała dodatkowy argument, żeby mi go psychiatra wycofała :mrgreen:

ogólnie bardziej niż sama diagnoza martwi mnie draka, która na bank wyniknie z tego, że lekarka dzisiaj ochrzaniła kogoś ode mnie z rodziny przez telefon :pirate: oczywiście już usłyszałam, że to moja wina :great:

a jutro jadę do swojej obecnej (byłej?) pracy bo zarząd mnie zdążył dodatkowo wkurzyć wczoraj przez telefon :evil: mieli 3 tygodnie na zastanawianie się - koniec :P jadę podziękować oficjalnie za współpracę :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg