Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 paź 2015, 15:54
Dzień dobry! :papa:

Zimno dzisiaj, chodziłam zakapturzona i otulona szalikiem, bo wieje jak w Kieleckiem!

kosmostrada, a toż to pech tak się podeprzeć, żeby łapkę zwichnąć... dobrze Kochana, że nie pękła kość. Jak ją nasmarujesz altacetem i usztywnisz bandażem, to zmniejszy się ból. Miałam tak zwichnięty nadgarstek i pękniętą torebkę stawową w łokciu, jak upadłam na rowerze i podparłam się tą ręką. Długo bolało. Przykładałam też na noc liście kapusty, a w ciągu dnia altacet, ale łokieć miałam sino-czarny od wylewu.
Później, tak po tygodniu okładów kupiłam sobie na nadgarstek stabilizator w sklepie med. Super sprawa!
Biedna teraz będziesz bez tej prawej rączki... obiadki mężowskie będą smakowały w dwójnasób :D ni ma wyjścia! W pracy też ulgowo... :bezradny:

platek rozy, kolczyki jak zwykle bombowe!
A z lodówką... nie znam tych firm z doświadczenia, ale wydaje mi się, że indesit ma lepszą renomę.
A`propos barku... być może Cię zawiało na tym balkonie jak goła wychodzisz, ale bark może tak pulsująco boleć od kręgosłupa szyjnego, tym bardziej, że piszesz, że ręka Ci drętwieje. Postaraj się nie pochylać głowy zbyt nisko przy tych robótkach biżu, lub zakładaj kołnierz. Plaster rozgrzewający jest fajny, powinien złagodzić ból.

No same kontuzje dziś na Spamowej... kurujcie się Dziewczynki! :papa:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 paź 2015, 15:55
platek rozy, mnie by się takie bardziej podobały, widziałam w Hard Rock Café, ale to jest śmiesznie drogi lokal.
Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 paź 2015, 16:06
mirunia, Hey Slonce:******** u mnie tez zimnica jak cholera. ja juz wczoraj w czapie latalam i w kurtce zimowej .
Sama nie wiem od czego ten bol ale momentami pulsuje bardzo mocno :(
Jak niedziele spedzasz?

cyklopka, to takie widzialam w sklepie na krakowskiej , tam zaraz kolo Indyjskiego i zabki.
Sa w roznych kolorach .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 paź 2015, 16:16
platek rozy napisał(a):cyklopka, to takie widzialam w sklepie na krakowskiej , tam zaraz kolo Indyjskiego i zabki.
Sa w roznych kolorach .

To idę :papa:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 paź 2015, 16:35
platek rozy, niedziela, jak niedziela...domowo, bo przy takim wietrze i zimnie żadne spacerki.
Przed chwilą wyłączyłam pasteryzację powideł śliwkowych - II tura, bo smażyłam wczoraj i dzisiaj trochę. Pierwsze mi tak smakowały, że kupiłam w piątek znowu i zrobiłam zapas.
Teraz odpoczywam, jutro znowu do roboty i tak w koło Macieju... :bezradny:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 paź 2015, 17:09
cyklopka napisał(a): [b]kosmostrada, jak to prace ręczne bez ręki? :(

Przyszłe prace ręczne Kochana, no przecie że nie dzisiaj... ;) A ten gadżet super, za 18 zeta - dziurkacz i obrabiacze dziurek i kółeczka, zatrzaski... :105:
Mam takie howlity - czaszki w domu, czarne i kremowe, robiłam młodemu zawieszki, do piórnika, plecaka....

platek rozy, Bardzo mi się podobają kolczyki!!!
Ja bym wzięła lodówkę z większą zamrażarą, no ale ja mam odjazd na tym punkcie.

mirunia, Hej Kochana! U mnie też okropnie na dworzu, nosa się wystawiac nie chce.
Czy obiadki mężowskie będą smakowac - okaże się, bo przecież kuchnia to moje królestwo, on umie robic tylko grilla... ;)
Dziękuję za pomysł ze stabilizatorem. Jak myślisz, kiedy przestanie bolec?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 paź 2015, 17:26
Płatek, kosmostrada, kupię pomarańczowe, bo jesień :105:

Ja mam matkę w stabilizatorze, ale ona ma chyba coś przewlekłego, dostała zastrzyk ze sterydów, żeby ręka trochę odpoczęła od bólu.

Dobra, skontaktowałam się z niedoszłym mężem sławnym programistą syntezatorów i okazało się, że miałam rację, najprościej ściągnąć midi zamiast mp3. Znalazłam dwa nie najgorsze covery (samo pianino) i licencjonowany podkład identyczny z oryginałem, który nabyłam za oszałamiającą kwotę 7 zł w sklepie internetowym i modlę się, żeby przysłali zaraz z rana, jak tylko banki elektroniczne się otworzą. Występ jest we wtorek, więc powinno się udać. I reputacja osoby, która się zna na komputerach i w ogóle ocalona :great:W sumie zabawne uczucie tłumaczyć komuś, kto profesjonalnie gra na klawiszach (tj. pani od muzyki) jak działa syntezator, ale trzeba będzie tak zrobić 8)

kosmostrada, jak się ma duży zamrażalnik to można robić lody :105:

mirunia, to odpoczywaj, korzystaj ile możesz :papa:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 paź 2015, 17:48
kosmostrada, mnie bolał nadgarstek dość długo, chyba ok. 2-3tyg. Nie mogłam wykonywać pewnych ruchów rotacyjnych, dźwignąć czegokolwiek, ale proste czynności w stabilizatorze spoko. Na kompie pisałam cały czas, nawet w kompresie z altacetu, bo paluszki latały, ale już segregator był za ciężki.
A stabilizator jest fajny, w cielistym kolorze na rzepa. Długo go nosiłam zanim odważyłam się zdjąć. Pierwsza "rehabilitacja" ręki to było ręczne pranie małych rzeczy /skarpetki, bielizna/ w ciepłej wodzie, przy ostrożnych ruchach... ale polecam ją już później, by pogimnastykować rękę.

cyklopka, no leniuchuję śmiało :D zaraz malnę sobie paznokcie :105:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 paź 2015, 17:57
http://ccc.eu/pl/woman/catalog/cat-3027/349607 co sadzicie? bo musze buty kupic na juz, snieg i zapowadaja a ja bez kozakow i bez botkow nawet , wyjelam stare adidasy i w nich latalam ale one sa plytkie i w dodatku przemakac lubia jak bardzo mokro...
kosmostrada, mirunia, kurcze i nie wiem ktora lodowe wziac...Niby tak duzo nie mroze.

mirunia smaka robisz tymi powidlami:) a robisz z cynamonem?

Nic mi nie daja te masci ani plaster.Denerwuje mnie to bo bol tak pojawia sie i znika sam z siebie i chwila spokoju i znow boli. najgorsze ze jak bedzie potrzeba to juz ise w tym roku nie dostane ani do ortopedy ani do nheurologa bo to koncowka roku...

cyklopka, tam bylo kilka kolorow to mozesz popatrzec , ogolnie kamykow tam maja mnostwo i ja nigdy nie moge sie naszperac w nich :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 paź 2015, 17:59
mirunia, dobry pomysł, chyba zrobię to samo, bo dawno nie malowałam, a mam chwilę, piję kawusię i słucham nowej płyty Seleny Gomez 8)

platek rozy, chyba to jest ten sklep, do którego się bałam wejść z obawy, że nie wyjdę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 paź 2015, 18:05
cyklopka, wejdz smialo :D ja tez tak mam ze ciezko mi go opuscic:D ale powiem Ci ze upatrzylam takie rzemienie na reke , te szyte i maja w fajnych kolorach i deseniach , mnie sie zamarzyl wezowy. :105:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 paź 2015, 18:30
platek rozy, dobry wąż nie jest zły :smile:

Pazurkensy pomalowane, pierwszy raz od września, jeszcze się muszę przepakować na nadchodzący tydzień, ale na razie schnę, prawda.

Obrazek
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 paź 2015, 18:32
Paznokcie schną już, najlepiej na klawiaturze :lol:

platek rozy, wydaje mi się, że masz rwę ramienną, stąd to pulsujące rwanie, typowe dla kr. szyjnego... możesz mieć gdzieś ucisk na nerw. Poćwicz izometryczne i załóż kołnierz zanim pójdziesz spać... jeszcze gorący prysznic na szyję i kark mi pomaga. A co Ci ortopeda albo neurolog dadzą, silne tablety p/bólowe? Chyba, że jakieś zabiegi... :bezradny: a terminy na przyszły rok! :roll:

Spamowa wyspa

przez amelia83 11 paź 2015, 18:39
tez pomalowałam paznokcie, dzięki mirunia
o 20stej wracam do kukułcego gniazdka
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg