Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 08 paź 2015, 17:43
platek rozy, super ! :D Mówiłem, że się uda :D Super, cieszę się ogromnie, że dałaś radę spokojnie :D

acherontia-styx, Tobie też gratuluję i się cieszę, że szpital się wreszcie odezwał :) :D

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 08 paź 2015, 20:32
kosmostrada napisał(a):acherontia-styx, No nareszcie jedziesz do tego szpitala! Będzie z głowy.

kosmostrada, ja się śmieję, że oni mnie już biorą dla świętego spokoju od mojej pani doktor z pracy, bo ona im tam średnio 1-2 razy w tyg dzwoniła, bez mojej wiedzy, żeby się dowiedzieć co i jak z tym moim przyjęciem :lol:
za Chiny mi dr Nagańska, która będzie mnie tam prowadzić na oddziale powie coś na ten temat :hide:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 08 paź 2015, 21:14
Macie czasami coś takiego, że czujecie się jak byście byli w miejscu w którym już kiedyś byliście w sytuacji, w której też byliście?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 paź 2015, 21:25
Purpurowy, tak, nie raz. Jest to tzw. Deja vu (czyt. deża wi)
poczytaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/D%C3%A9j%C3%A0_vu

Spamowa wyspa

przez filip133 08 paź 2015, 21:28
Może ktoś tu czytał "Integracja emocjonalna: jak uwierzyć, że jesteś kochany i potrafisz kochać"...? ;)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 08 paź 2015, 21:30
mirunia napisał(a):Purpurowy, tak, nie raz. Jest to tzw. Deja vu (czyt. deża wi)
poczytaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/D%C3%A9j%C3%A0_vu

Dzięki. Rzeczywiście opis pasuje do tego co mam na myśli.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 paź 2015, 22:44
filip133, Nie czytałam, bo akurat z tym wyjątkowo nie mam problemu... ;) Poprzednią "literaturę fachową" pochłonąłeś ( tą o męskości)?

A ja po powrocie postanowiłam robic za potwora z głębin. Wlazłam do wanny, nałożyłam sobie grubą wastwę alg na twarz i starałam się zrelaksowac. Jak dobrze, że jutro wolne! :yeah:
Spac mi się chce, ale szkoda mi wieczoru.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 08 paź 2015, 23:00
Tak, "Męskość" przeczytałem :) Teraz ta "Interpretacja emocjonalna" i o dziwo stwierdzam u siebie że pasują do mnie takie objawy opisane w tej książce odnośnie zespołu niezaspokojenia emocjonalnego... Przynajmniej większość...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 paź 2015, 23:01
Płateczkowa, tulam! Przecież mówiliśmy ;)

Purpurowy, mirunia, filip133, dzień dobry!

Wiecie, że endorfiny to skrót od "endogenne morfiny"?

Już mi się rzuca na receptor opioidowy i ośrodek termoregulacji, że całe popołudnie w krótkim rękawku na polu i prawie zapomniałam o drugim śniadaniu :105: To może coś jest na rzeczy.

Ogólnie w sprawie kolegi z pracy skorzystałam z waszych rad, czyli prosiłam o pomoc, manipulowałam dziećmi, żeby mieć pretekst do wykonania miłego gestu, na prawdę 100% planu :P

Ale ogólnie zamieszanie było i zostałam zbesztana, bo jednego dziennika nie uzupełniłam. Istny kocioł.

Wspominałam, że przychodzi też nam pomagać taki pan, co mógłby być moim dziadkiem, to sobie z nim więcej pogadałam, bo on dużo wie, umie słuchać.

Na kursie tańca mamy nową instruktorkę, ona jest choreografem zespołu, bardzo trudne rzeczy robiliśmy z tańców szkockich, a mnie chwaliła, choć nie myślałam, co robię :shock: Ale się trochę wstydziłam, bo miałam rajstopy od sukienki i na nie krótkie spodenki gimnastyczne, dziwnie wyglądałam, całe nogi na widoku :oops:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 08 paź 2015, 23:26
cyklopka, dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 paź 2015, 23:42
cyklopka, Ale dlaczego dziwnie wyglądałaś? Latem nie masz "całych nóg na widoku" w spodenkach, albo w miniówce?
Gratuluję postępów z panem trenerem. ;)

filip133, Lubię lekturę fachową, w której znajduję odnośniki do swojej sytuacji. W tej co teraz czytam drażni mnie język i forma, ale warto dla tych paru zdań w których odnalazłam siebie i dało mi do myślenia. Mam nadzieję, że Tobie też coś pomoże.

Siedzę sobie pod kołdrą i tak dumam i jestem całkiem dumna i blada z powodu tego mijającego tygodnia. Tyle rzeczy udało mi się zrobic w tym nieogarze i somatykach.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 08 paź 2015, 23:47
Wyczuwam spisek Albańczyków. Pani która zakładała mi konto w banku dała mi wizytówkę i okazało się że ma na nazwisko Popek. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 09 paź 2015, 00:25
Obudzilem sie zwymiotowalem i co ja teraz bede robil

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 paź 2015, 00:25
kosmostrada, całe lato nie miałam krótkich spodenek, a spódniczki nie są aż tak krótkie jak spodenki gimnastyczne :oops:

Ok, muszę się ewidentnie wyciszyć. W sensie nie będę już zdawać takich szczegółowych relacji, chyba żeby coś się faktycznie wydarzyło typu herbata :mhm:

kosmostrada, widzisz, Gratuluję ogarnięcia :)

Ja se tak dzisiaj w tramwaju Myślałam, czemu wcześniej nie mogłam być taka fajna jak teraz :( W sensie ile w życiu sobie narobiłam obciachu i kłopotów Z samej tylko potrzeby akceptacji :/

I normalnie to nawet chciałby się człowiek czasem zakochać, ale nie wiem, czy to przez leki blokujące receptory przed nadmiernymi uniesieniami, czy jakiś cholerny dystans biorący się z tego, że z zakochania jeszcze nigdy nic dobrego w moim życiu nie wynikło, zresztą robiłam to źle (były wyobrażenia o osobie, a nie relacja). A jak to się robi dobrze? W końcu nie u każdego człowieka (pary) to przebiega tak samo :bezradny:

No i nic nie wiem, takie moje nocne rozkminy :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg