Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 08 paź 2015, 03:49
Czes wam

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 paź 2015, 06:00
Witajcie Kochani:*******
AAA ja juz od 4 na kibelku , i nerwy i mdlosci i miekkie nogi :hide: :hide: :hide: maluje oczy ale rece sie trzesa , pierdykam jade dzis samochodem .Nie mam sil jeszcze w tym stanie walczyc w autobusie o lepsze samopoczucie.

Trzymajcie kciuki :uklon: :uklon: :uklon:

Milego dnia!

Aurora88, :******** biedulko , teraz trzeba troche sie zregenerowac na spokojnie.
Nie forsuj tego kregoslupa.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 paź 2015, 09:07
Kosmostrada, to ja Ci to daję na zadanie z ćwiczenia kreatywności :mrgreen:

No paczcie, platek rozy autem jedzie.

U mnie poranek rozpoczęty od komentarzy, żebym sobie przemyślała kurs tańca, bo jak ja to pogodzę. Szczerze mówiąc, jak teraz nie mam już wielu problemów osobistych, które miałam kiedyś, to trudniej mi czymś dowalić, zostaje praktycznie tylko mówienie, że sobie nie poradzę. A taka byłam zadowolona, że mam wszystko zaplanowane i obudziłam się bez budzika...

No i znowu mnie zaczęło jelito nawalać.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 paź 2015, 09:35
Dzień dobry!!!

No to nasza Plateczkowa już w ferworze walki.
Ja poranek mam jakiś dodupny, ot znów nieciekawa faza. Czekam znów na lepszy czas. Na poprawę nastroju postanowiłam przemyślec swój strój do pracy, wyszła mi bardzo mroczna stylizacja. Przełamię to czerwonym wisiorem...
Wczoraj wieczorem pierwszy raz w tym sezonie odpaliliśmy ogrzewanie. Niestety nadszedł czas na zaakceptowanie faktu, że idzie zimnica wielkimi krokami.

Aurora88, :hide: To życzę Ci, żebyś szybko wydobrzała! Całe szczęście, że się tylko obiłaś.
Moja przyjaciółka jest w podobnych dylematach jak Ty i ciągle jest coś - oprócz autosabotażu - typu choroby i bóle, zapominanie o terminach ( a jest bardzo sumienną osobą), to również zaczyna to oddziaływac na rzeczywistośc typu - psucie się samochodu jak ma jechac do pracy, bilet na pociąg ze złą datą, itp. :shock:

cyklopka, Oj najwyżej nie pogodzisz, w końcu w każdej chwili możesz zrezygnowac...
No patrz, a już był spokój z tym jelitem... Może jak wrzodowca, na jesień Cię bierze.... Tulam!

Miłego dnia!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 08 paź 2015, 10:12
Witam :)

Aurora88, dobrzej, dobrzej ! :)

Spamowa wyspa

przez amelia83 08 paź 2015, 10:37
czesć Wam :)))
ja 7 tydzien w szpitalu, od 6 dni jest w koncu bardzo dobrze, dopasowali leki, czuje ze mam mnówstwo energii, usmiechu i radosći dla innych, czasami aż nosi
tęskniłam za Wami :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez filip133 08 paź 2015, 10:40
amelia83, witaj :papa: Fajnie że tak dobrze u Ciebie :D

Spamowa wyspa

przez Aurora88 08 paź 2015, 11:37
Hehe dzięki :)

kosmostrada, platek rozy, trzymam kciuki za wasz dzień, zwłaszcza żeby Płatek dał radę. Ja dzisiaj zostaję w chacie :mrgreen: i myślę o was ;)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez JERZY62 08 paź 2015, 11:57
Witam :papa:

Smutno mi, łzy w oczach :( Boję się życia :-|
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 paź 2015, 12:34
Dzień dobry! :papa:

JERZY62, Jerzyku, co się stało... może to tylko spadek nastroju dzisiaj? Czy Ty bierzesz na stałe jakieś leki, oprócz tego benzo- tranxene? Może trzeba jednak pójść do lekarza i dobrać właściwe leki na to napięcie i lęki? Pomyśl, żeby pomóc sobie. Trzymaj się i nie daj się!

Ciekawa jestem jak Płatuś daje sobie radę, bo trzymam kciukasy cały czas, żeby wytrzymała i wyluzowała tam wśród ludzi. Będzie dobrze!

kosmostrada, jak tam, przeszła już ta zła faza, dajesz radę? Tulam!!! Głowa do góry!

Aurora88, kuruj obolałe miejsca Akrobatko! Może ciepła kąpiel i żele p/bólowe pomogą?

Amelko, witaj Kochana, jak to dobrze, że czujesz się dużo lepiej... też tęskniliśmy za Tobą! Myślałam o Tobie, jak długo jeszcze tam będziesz? Powodzenia! :papa:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 paź 2015, 14:36
Zyje Kochani! :papa: :mrgreen:
Jechalam z mdlosciami , roztrzesieniem , slabosciami , tam jak dotarlam to to samo nogi jeszcze mieksze .Ale nic to siadlam sobie osobno przy takim malym stoliku , ludzie s ie zaczeli schodzic i to w zasadzie sami starsi ode mnie, okolo 60 i wiekszosci faceci :bezradny: mysle sobie "nosz jak bede mdlala to nie mam co liczyc na pomoc :shock: "
ale nic zajecia sie rozpoczely i kazali mi sie przesiasc do ogolu a tam przy wielkim stole siedzialo scisnietych ponad 30 osob :shock: , mowie ze nie bardzo mi to pasuje i ze chce tutaj ale nie dotarlo wiiec siadlam z wszystkimi i wmawialam swojej glowie , z e jest ok i nic w tym przerazajacego. Pozniej milion testow robilismy takich miedzy inny psychologcznych i myslalam z e bede na szarym koncu z moim odmozdzeniem ale bylam jedna z pierwszych bo niestety ludzie sa nieoczytani , nie rozumieja polowy pytan a faceci starsi to w szczegolnosci. :bezradny: :bezradny: :bezradny: wiec ja juz skonczylam i szlam po analize moich testow a reszta dopiero byla w polowe. Do tego zapoznalam sobie koelzanke i kolege mniej wiecej w moim wieku ---na cala grupe jestesmy najmlodsi.I z nimi troche gawedzilam .
W testach wyszlo co zreszta wiedzialam ze jestem malo pewna siebie i mam niskie poczucie wlasnej wartosci co wiedzalam takze . Teraz bedziemy nad tym pracowac z doradca zawodowym i psychologem od zawodu .
No i miejsc na staze jest kilka dla najbardziej aktywnych na warsztatach --- ja dzis bylam mega aktywna bo mi sie tryb szkolny wlaczyl i sie udzielalam caly czas :shock: :shock: :shock: generalnie myslalamz e bedzie gorzej a bylo w miare i bylam tym pozytywnie zaskoczona.
Nie wiem jak bedzie jutro bo teraz zlapalam telepawe :lol: :lol: :lol: i sie musze odstresowac i odpoczac.

Dziekuje za kciukasy!!!!!!!!!!!!!!:**************
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 08 paź 2015, 14:43
Witaj anelcia pytalem sie o ciebie

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 paź 2015, 14:50
AAA zeby nie bylo ze sie nie nagradzam to taki otozakiecik dorwalam za calego piatala na total wyprzedazy ___ kazda sztuka 5 i 3 zl , w moim ulubionym ciuszkolandzie.

Tylko nie wiem czy go wyprac czy dac do czyszczenia? Doradzcie :uklon: :uklon:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 paź 2015, 14:57
JERZY62, wlasnie , moze Ty powinienies antydeprsiaka brac?Co na to lekarz?

kosmostrada, Kochana jak tam?:********* poprawilo sie samopoczucie???

mirunia, :********* a jak Ty dzis sie masz Slonce? Lepiej jak wczoraj?

amelia83, multum sciskancow :********* wiesz jak sie ciesze ze jest lepiej! :great:

Aurora88:******** dostalas cos na te kregi stluczone?

Sortuj wg