Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 13 paź 2015, 19:50
Da mi ktoś kopa na rozpęd?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 paź 2015, 20:13
kosmostrada, długo by im tłumaczyć, że profesjonalista to człowiek, który ma kanciapę do robienia zdjęć do dokumentów, pracuje w gazecie albo cyka produkty do broszurek reklamowych Lidla lub Biedronki, a nie ktoś, kto sądzi, że wydał pieniądze na sprzęt, porobił fotki znajomym na koncercie, wysiedział nad obróbką, więc mu się tytuł należy.

Ponieważ juto wolne, to dostałam już dzisiaj:
Obrazek

Dzwoniłam znowu przełożyć terapię, więc mam dopiero za tydzień, o ile nie będzie konferencji, a bardzo bym chciała porozmawiać choćby o tym, że robię zdjęcia swojej sympatii teleobiektywem i wstydzę się mu pokazać, bo to podejrzane, kiedy ja NIEZAUWAŻONA zdołałłam mu zrobić aż tak dobre zdjęcie, tylko siedzę przed komputerem i się lampię na niniejszy fotos. Ale w opinii osoby trzeciej zostałam zapewniona, że to zdjęcie się mocno wyróżnia na tle 258 pozostałych. :bezradny:

Purpurowy, <kop!>
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 13 paź 2015, 20:15
cyklopka napisał(a):Purpurowy, <kop!>

Dziękuję.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 13 paź 2015, 20:26
Ja był chciał te Merci dostać.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 paź 2015, 20:48
detektywmonk, ja bardzo chętnie bym ci oddała co najmniej połowę bombonierki, bo czekolady mlecznej za bardzo nie mogę, a gorzkie Merci nie są jakieś super.

W sumie mogli im powiedzieć na zebraniu, żeby mi nie kupować słodyczy, najwyżej pistacje w cukrze i wódkę z liścia.
Obrazek

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 paź 2015, 21:04
cyklopka, :105: A to w sprayu to co to jest? :shock:
No tak, jutro większośc ma wolne, tylko nasze biedaki mają jakiś apel z występami i zamiast sobie pospac zasuwają do szkoły na ósmą. Nauczyciele też biedaki, co z tego że mają poczęstunek...Ciasto to pewnie woleliby zjeśc w domu do kawki, po wyspaniu się.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 paź 2015, 21:18
kosmostrada napisał(a):cyklopka, :105: A to w sprayu to co to jest? :shock:

Odżywki do włosów, żebym miała jeszcze grubsze i jeszcze bardziej napuszone :shock:

Mam mocne postanowienie, żeby nie pleść bzdur na Spamowej po 22:00, bo przysypiam i dziwne rzeczy wychodzą.

Ale póki jest dopiero po 21:00 stwierdzam, że to zdjęcie jest w klimacie tego, co mam w avatarku (skórzana kurtka, postawione włosy), tyle że zrobione bez ustawiania, pozowania, doświetlania, no nic, a cholera, jedyne co się ciśnie na usta to "dlaczego mu zrobiłaś takie dobre zdjęcie?" :shock: Chyba, żeby sobie oprawić w ramkę i postawić w pracy na biurku, jak jego już nie będzie :cry:

Dobra, żeby odreagować oraz wykorzystać dzisiejsze wolne zaraz otwieram piwo i robię maraton "Futuramy", głównie dlatego, że w internecie jest masa odwołań do tego serialu i chciałabym się dowiedzieć w końcu, o co chodzi. Mam nadzieję, że mi się spodoba, bo nie planuję zgrywać już nic innego.

Spamowa wyspa

przez bonsai 13 paź 2015, 21:38
W ogóle nie kąsam "Futuramy". Za to The Simpsons mógłbym oglądać non-stop, podobnie, jak Family Guy i Miasteczko South Park. :105:

cyklopka, nie wiem gdzie szukać info, bo przez chwilę nie było mnie. Jak trener?
bonsai

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 paź 2015, 21:47
bonsai, ja Simpsonów nigdy nie polubiłam, bo estetyka mi jakoś nie leżała. Jak byłam dzieckiem to nie kumałam, bo to nie dla dzieci, a jako dorosła się jakoś z tym nie identyfikuję.

No właśnie pisałam, że mu takie genialne zdjęcie zrobiłam, że nie wiem, co z tym fantem zrobić :bezradny: I już płaczę na zapas, jak mu się skończy umowa i nie będziemy się więcej widzieć :cry: Tak że w sumie słabo, bardzo słabo.

Mam wafle ryżowe z masłem klarowanym i miodem nawłociowo-gryczanym, idę po ostatnią porcję :uklon:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 13 paź 2015, 21:48
Wróciłem z wyprawy dookoła świata.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 13 paź 2015, 21:52
Zosia_89 napisał(a): Purpurowy, jak było? :D

Było bardzo ciężko. Odległość była ogromna, a temperatura była przeraźliwie niska. Ale dotarłem do tego sklepu i z powrotem.

Spamowa wyspa

przez bonsai 13 paź 2015, 21:55
cyklopka, może powiedz mu, że przypadkowo zrobiłaś bardzo ładne zdjęcie i z chęcią mu je wręczysz. "Czy dasz radę być w okolicy (jakiejś fajnej restauracji - domyślnie), bo ja akurat będę tam załatwiać swoje sprawy, to z chęcią Ci to zdjęcie podrzucę?" - może w ten sposób go zagadnij. Dobrze byłoby wyrwać się z okolic zabudowań szkolnych i przenieść na bardziej romantyczny grunt!
bonsai

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 13 paź 2015, 21:55
Zosia_89 napisał(a):Purpurowy, a co kupiłeś?

3 MIXy miodowo-lipowe.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 paź 2015, 22:04
Zosia_89 napisał(a):cyklopka, to może spróbuj umówić się z nim na kawę? ;)

Wiesz, normalny człowiek by tak zrobił, ale nie wiem, czy ja już jestem na tym etapie, żeby nie wziąć odmowy za odrzucenie i się nie rozsypać. Dlatego chwilowo preferuję niewinne metody zwracania na siebie uwagi, ostatecznie jesteśmy w podstawówce. :hide:

Chciałabym już teraz wyłożyć to terapeutce, a notorycznie mi tak robią w pracy, że muszę sesję przekładać :evil: Najwcześniej za tydzień :bezradny:

Sortuj wg