Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 paź 2015, 14:56
Wróciłam z SOR-u. Łapka zwichnięta... :( Bandaż elastyczny, przeciwbólowe, altacet i tydzień nie używac. Ciekawe, jak będę pracowac. Tyle co na kompie. :bezradny:
Położę się teraz na chwilę, w ogóle to mam temperaturę ( wyszło w szpitalu), pewnie od tego urazu.
Wracając zajechaliśmy do lidla po składniki na obiad, który monsz będzie w stanie zrobic i chociaż sobie sprawiłam frajdę nabywając zestaw kaletniczy do robienia ładnych dziurek ( do moich prac ręcznych). Tak na otarcie łez.

Davin, No wiedziałam, że jak już dojedziecie to będzie super. :great: Bawcie się dobrze!

platek rozy, Kochana*****, może Cię przewiało? :bezradny:
Najtaniej AGD przez neta kupowac, super że na to wpadłaś. dobrze, że teraz taka pora roku, że nie musisz spieszyc się z lodówką.
Jak zrobisz, pokaż kolczykasy. :105:

cyklopka, acherontia-styx, Oj nie znoszę tak się budzic i nie wiedziec, czy to dzień, czy noc. Muszę się potem z tego otrząsac.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 paź 2015, 15:04
kosmostrada, no nareszcie bo ja sie tu martwilam ! :********* Dobrze ze tto zwichniecie a nie cos powazniejszego no ale wiadomo ze czlopwiek uziemiony na kilka dni. Musisz pooszczedzac sie teraz i lapka niech wracad o formy.
Ja tak mysle ze moze faktycznie mnie przewialo bo kursuje po jedzonko na balkon a zimno jak cholera . :bezradny: :bezradny: Nasmarowalam sie mascia i nakleilam teraz plaster rozgrzewajacy... zobacze czy minie.

Kolczyki wstawilam tam , robilam po trzy pary kazdych bo to do jakichs sukienek mialo byc , jedne z fioletem , jedne z szafirem.

Dziewczyna juz odebrala i zadowolona.

czekam na siostre to wypelnimy formularze o sprzedaz ratalna.

Mam zagwozdke miedzy dwiema lodowkami , jedna ma mniejszy zamrazalnik ---38 litrow a wiekszy dol a druga wieskzy zamrazlnik a mniejsza powierchnie chlodziarki. Pierwsza to Gorenje druga indesit ... sama nie wiem ktora.Macie jakies doswiadczeniaz tymi firmami?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 11 paź 2015, 15:06
nareszcie sie ciesze.koniec bulenia grubych tysięcy
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 11 paź 2015, 15:13
Czesc wszytkim zaco niebo bulisz tysioce

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 paź 2015, 15:18
platek rozy, ciekawe zawieszki.
Ja muszę zrobić w końcu coś z tych koralików, co kupiłam ostatnio.

Ale na razie selerzę i dżemię :zzz:
Zwolniłam się trochę wcześniej z zajęć, może odpocznę.
Mam jeszcze wprawdzie trochę do popracowania przy kompie, ale nic mi się nie chce chwilowo.

kosmostrada, jak to prace ręczne bez ręki? :(
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 11 paź 2015, 15:20
Marcin2013 napisał(a):Czesc wszytkim zaco niebo bulisz tysioce

za leczenie kanałowe

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 11 paź 2015, 15:22
Ale bedziesz mial zeby a ty gdzies pracujesz

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 11 paź 2015, 15:26
mam rente inwalidzką
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 11 paź 2015, 15:28
To co ci jest

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 paź 2015, 15:34
cyklopka, wiesz robilam stricte pod zamowienie mialy byc kosciotrupy i czaszki , ta jest taka bardziej czaszka jak maska ale sie spodobaly , generalnie zeby jakas fajna przekladke czy zawieszke w formie czaszki dostac to cienko w sklepach :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 paź 2015, 15:54
Dzień dobry! :papa:

Zimno dzisiaj, chodziłam zakapturzona i otulona szalikiem, bo wieje jak w Kieleckiem!

kosmostrada, a toż to pech tak się podeprzeć, żeby łapkę zwichnąć... dobrze Kochana, że nie pękła kość. Jak ją nasmarujesz altacetem i usztywnisz bandażem, to zmniejszy się ból. Miałam tak zwichnięty nadgarstek i pękniętą torebkę stawową w łokciu, jak upadłam na rowerze i podparłam się tą ręką. Długo bolało. Przykładałam też na noc liście kapusty, a w ciągu dnia altacet, ale łokieć miałam sino-czarny od wylewu.
Później, tak po tygodniu okładów kupiłam sobie na nadgarstek stabilizator w sklepie med. Super sprawa!
Biedna teraz będziesz bez tej prawej rączki... obiadki mężowskie będą smakowały w dwójnasób :D ni ma wyjścia! W pracy też ulgowo... :bezradny:

platek rozy, kolczyki jak zwykle bombowe!
A z lodówką... nie znam tych firm z doświadczenia, ale wydaje mi się, że indesit ma lepszą renomę.
A`propos barku... być może Cię zawiało na tym balkonie jak goła wychodzisz, ale bark może tak pulsująco boleć od kręgosłupa szyjnego, tym bardziej, że piszesz, że ręka Ci drętwieje. Postaraj się nie pochylać głowy zbyt nisko przy tych robótkach biżu, lub zakładaj kołnierz. Plaster rozgrzewający jest fajny, powinien złagodzić ból.

No same kontuzje dziś na Spamowej... kurujcie się Dziewczynki! :papa:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 paź 2015, 15:55
platek rozy, mnie by się takie bardziej podobały, widziałam w Hard Rock Café, ale to jest śmiesznie drogi lokal.
Obrazek
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 paź 2015, 16:06
mirunia, Hey Slonce:******** u mnie tez zimnica jak cholera. ja juz wczoraj w czapie latalam i w kurtce zimowej .
Sama nie wiem od czego ten bol ale momentami pulsuje bardzo mocno :(
Jak niedziele spedzasz?

cyklopka, to takie widzialam w sklepie na krakowskiej , tam zaraz kolo Indyjskiego i zabki.
Sa w roznych kolorach .

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 paź 2015, 16:16
platek rozy napisał(a):cyklopka, to takie widzialam w sklepie na krakowskiej , tam zaraz kolo Indyjskiego i zabki.
Sa w roznych kolorach .

To idę :papa:
II Miss Forum

Sortuj wg