Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Aurora88 06 paź 2015, 14:23
acherontia-styx, hurra! ^^

cyklopka, a jakieś kroki na razie powzięłaś? czy tylko starasz się czarować na odległość?
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 paź 2015, 14:53
Wrocilam , bylam na terapii i na zakupach , pogoda piekna , zlapaly mnie zawroty glowy wiec musze sie jakos ogarnac do czwartku .Porozmawialam z T. powiedziala mi ze mam pelne prawo sie tak zle czuc bo jestem przeciez w kregu wielkiego zawirownia w zyciu. No i jeszcze orzede mna sporo ciezkich przezyc chocby wyciananie paskuda w listopadzie. Wyszlam podbudowana z leksza po tej terapii i mysle a to pojde sobie naladuje endorfinek i na nogach wroce , napawam sie przyroda i sloncem. Dotarlam do placyku i chcialam sobie tam miesko w miesnym kupic pod zupe wchodze a tam ciotka i pyta sie co ja taka zabiedziona z twarzy to jej mowie ze nie za dobrze sie czuje a ta mi tyrade w sklepie puscila " ze sama sobie to robie , ze jestem pomylona, ze nie chce mi sie pracowac i dlatego sie wpedzam w takie stany , ze powinni mnie zamknac w psychiatryku...." wyszlam nie czekalam na koniec ale wrocilamz placzem do domu i roztrzesiona. Bylo dobrze jak z nia ograniczylam kontakt na jakis czas a niepotrzebnie znow z nia zaczelam rozmawiac .

Nie wiem czemu ona nie chce chociaz postarac sie zrozumiec co ja czuje i jak ja cierpie w zaostrzeniu choroby...

Aurora88, jesli tak przezywasz swoja prace i jest ona zrodlem stresow to trzeba zmienic , nie ma sensu tkwic w tym .
Ostatnio edytowano 06 paź 2015, 14:58 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 paź 2015, 14:55
acherontia-styx, trzymam kciuki :great: :great: :great: niech sie wiedzie i obys dostala taka prace jaka chcesz ! :)

Zosia_89, :******** Zosienko milego dnia:)!

Davin, cyklopka, JERZY62, :********
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Davin 06 paź 2015, 15:20
platek rozy, to raczej przeżycia w kiepskiej porze roku bo ja np teraz wszystko gorzej znosze. Już nawet zaczynam przeżywać wyjazd bo coraz bliżej. :hide:
Chyba będę musiał sobie odbić i wybrać się na "Międzynarodowy turniej o puchar prezydenta miasta Kraków". :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 paź 2015, 15:31
Davin, a u mnie chyba nastapilo zmeczenie materailu bo tyle tych zalatwien bylo ze teraz zamiast isc w pelni sil do pracy ja ledwo daje rade zrobic cokolwiek.

Moze i pora roku tez na to wplywa , sama nie wiem .

Samo zlooooo i utrapienia!

Obiad mialam klecic a ubralam kolnierz i siedze .

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 paź 2015, 16:09
Dzień dobry! :papa:

Paskudny dzień dzisiaj, mglisto i wilgotno. Dobrze, że w pracy zaczęli grzać, to chociaż tam nie marzłam, ale w domu się wychłodziło, bo rano pouchylałam okna, myśląc, że będzie tak pięknie jak wczoraj. Założyłam grubą kamizelę i czekam, aż się w chałupie ogrzeje.

platek rozy, Kochana, trzymaj się tego, co powiedziała Ci T. dzisiaj i zapomnij o niemiłej ciotce. Gdybyś wiedziała, że jest w tym sklepie, to byś pewnie tam nie weszła. A zrozumieć czyjąś sytuację zdrowotną nie jest tak łatwo, gdy się samemu tego nie przeszło.

Davin, :papa: dasz radę dojechać do Kraka, będą przerwy, odsapka itp. Wiadomo, że przed podróżą jest tzw. reisefieber!

acherontia-styx, super, dobrze poszło... jeszcze jutro i zdecydujesz! :great:

Spamowa wyspa

przez Davin 06 paź 2015, 16:18
mirunia, stresik teraz jest bo jak wsiąde to już bez problemu pojadę. Po drodze jeszcze spotkanie z koleżanką z forum. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 paź 2015, 16:27
platek rozy, ja epię, czo ty masz za ludzi w okół siebie... Nie będę nawet rozwijać tematu.

Aurora88, no uśmiecham się i ogólnie odzywam codziennie prawie do niego.

Davin, ale jak tak? Za bary i do kantorka? A jak się okaże, że kogoś ma, albo za duża różnica wieku, albo woli maleńkie brunetki z wielkim biustem, albo chłopaków, albo nie chce przed ślubem i ogólnie oskarży o molestowanie w pracy? :bezradny: Terapeutka mi mówi, że ja mam lęk przed odrzuceniem. NO TO MAM!

Jakem się dzisiaj nie wyspała, tak mi cukier spada. No to będę podżerać przed telewizorem, bo mogę. Martwić się będę później.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 paź 2015, 16:30
Dzień dobry Kochani!!!

Oj człowiek Was spuścił z oczu na jeden dzień a tu większośc, zamglona, przemarznięta , zalękniona... :hide:
Ja dołączam ...
Wczoraj dzień tak załadowany, że wpadłam do domu na 15 min, po czym po 21ej wróciłam i wtedy coś zjadłam. Tak byłam zmęczona, że padłam, a zasnąc nie mogłam. Gdy już się udało, to o 4ej obudziłam się, zrobiłam sobie ziołówkę, zapaliłam. Potem poleżałam do siódmej. Stan okropny - wyczerpana, zalękniona, masakra. Pierwsza myśl -nie dam rady z łóżka wstac. Ale powolutku po kroczku ( na zasadzie - wstanę i zrobię sobie kawę i zobaczę co dalej), wszystko załatwiłam zgodnie z programem na wtorek.
Teraz zrobiłam ciasto na knedle ze śliwkami - leżakuje.
Po obiedzie wyjdę z psem ( czy wspominałam, że monsz w niedzielę spuścił sobie szafkę na nogę i ledwo chodzi... :hide: ) i położę się już do łóżka.
Kochani ledwo zipię (za dużo wrażeń, pracy, ludzi, choroba, @, niewyspanie, lęki itd.), nie mam siły Wam poodpisywac, ściskam wszystkich!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Davin 06 paź 2015, 16:31
cyklopka, może być za nogi albo nawet za coś innego. :mrgreen:

cyklopka napisał(a):A jak się okaże, że kogoś ma, albo za duża różnica wieku, albo woli maleńkie brunetki z wielkim biustem, albo chłopaków, albo nie chce przed ślubem i ogólnie oskarży o molestowanie w pracy?

Odpowiedź masz niżej. :mrgreen:

cyklopka napisał(a): Martwić się będę później.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 paź 2015, 17:55
mirunia, :******** u mnie pewnie jutro taka pogoda bedzie bo dzis ponoc slonka i ciepelka ostatni dzien .. aj. A ja nie mam butow innych poza balerinami.
Staram sie ladowac akumulatory , tak powiedziala T. tylkoz e w glowie sie kreci i jak bedzie tak dalej to pojade w kolnierzu.

cyklopka, :******** wiesz ja tlumaczylam ciotce na zasadzie Ty masz chore serce to ja mam chory mozg ale to nie dociera , nie chce juz tlumaczyc , ja jestem wyczerpana na maxa.
Na spadki cukru dobre sa takie tabletki z glukoza . Ja mam zawsze przy sobie.

kosmostrada, :********* Slonce ja Cie tulam! Masz prawo sie czuc paskudnie bo masz zawirowania hormonalne po odzyskaniu @. Do tego choroba i masa pracy to spadek formy jest.
Mam nadzieje ze bedzie u Ciebie juz jutro lepiej! Tego Ci zycze :uklon: T kazala mi odpoczywac i robic sposro przyjemnych rzeczy i sie ladowac. Zapytala dzis jak sie czuje to odparlam z e jestem tak bardzo zmeczona .... Laduj Slonce akumulatorki!

Sklecilam jako taki obiad i leze i jem winogrona i nie wiem co dalej. Moze poczytam ale w sumie nie mam weny. Zmiotla mnie ta sytuacja calkiem.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 paź 2015, 17:59
Nastroj mam w niskiej strefie stanow niskich . :roll: :roll: :roll:

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 paź 2015, 18:05
kosmostrada, O! Zguba się znalazła! :papa:
Jak zjesz ciepłych knedelków ze śmietanką, to nastrój Ci się poprawi Kochana i wskakuj pod ciepłą kołdrę odpoczywać po ciężkim dniu. Ważne, że przebrnęłaś jakoś dzisiaj, mimo niedospania i lęków. Wiem, jak człowiek jest wtedy rozdygotany i marzy, żeby skulić się w kłębuszek i mieć wszystko w...
Jutro już będzie lepiej Kosmo, wyśpij się dzisiaj.

cyklopka, machaj rzęsami co sił i zapytaj gdzie będzie pracował w listopadzie... a może jest szansa na kawę, zanim odejdzie?
Ciekawe, jaki nowy pan trener przyjdzie... oby wolny blondyn! :great:

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 paź 2015, 18:15
platek rozy, odpoczywaj Kochana, zbieraj siły! Może jakiś dobry magnez byś pobrała?

Sortuj wg