Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 paź 2015, 21:19
platek rozy, też mi się wydaje, że kuna, nie wytłumaczysz :*
Zaspałam po południu, a miałam farbować włosy, tak że zostałam zbesztana i żadnej przyjemności z farbowania, bo miałam przytomność 1 w skali ratownictwa (pacjent przysypia, nie odpowiada, ale wykonuje proste polecenia).

Davin, wiesz, jak się nażrę dzisiaj czegoś niezdrowego, to kiedyś nadrobię utratę kondycji.
A jak mnie wywalą i zamkną za molestowanie, to nic nie nadrobię.

mirunia, tak zrobię, bo przecież rozmawiam, to zapytam. Też się można wymienić telefonami na odchodne, ale fajniej by było jednak dłużej popracować w jednym zakładzie.

Jutro przyjeżdża wolontariusz z wymiany unijnej, jakiś Hiszpan z marokańskimi korzeniami, więc nie spodziewam się jasnej karnacji :P
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 06 paź 2015, 21:20
Cześć.

Spamowa wyspa

przez bonsai 06 paź 2015, 21:21
cyklopka, ja już się pogubiłem! Kogo masz teraz na "tapecie"? Tego trenera czy jakiegoś nowego kolegę?
bonsai

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez filip133 06 paź 2015, 21:25
Jaki wywiad, kto "na tapecie"... :P
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 paź 2015, 21:28
bonsai, a co? Nie mogą mi się podobać różni faceci? W końcu to i tak bez znaczenia, bo z żadnym z nich nawet na herbacie nie byłam.
Kiedyś to przypisywałam znajomościom ogromne znaczenie i niestworzone historie, teraz się próbuję zdać na instynkt i podejść do ludzi takich, jakimi są.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez bonsai 06 paź 2015, 21:32
cyklopka, oczywiście, że mogą, ale chciałem coś doradzić, a nie wiedziałem już o którym jest mowa! Czemu nie byłaś na herbacie? A próbowałaś kiedyś tak poprowadzić rozmowę, żeby całkiem "przypadkiem" wyszło, że na tej herbacie wylądujecie? ;) Kobietą jesteś, masz sposoby!
bonsai

Spamowa wyspa

przez filip133 06 paź 2015, 22:28
I po temacie tapet zrobiła się cisza.. :P
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 06 paź 2015, 22:35
Tapety? Taka lekka tapeta może być, ale takie 2 kilo szpachli to już niezbyt ładnie wygląda.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 06 paź 2015, 22:37
Jak w temacie tapet, to ja szukam taniej rolfazy, bo mi ściana farby nie chwyta :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 06 paź 2015, 22:38
Hmm, no i ja też chyba niedługo będę się musiał rozejrzeć za tapetą. Ale to pół biedy, bo wujka (majstra od tapetowania) będę miał za ścianą. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 paź 2015, 23:02
bonsai napisał(a):cyklopka, oczywiście, że mogą, ale chciałem coś doradzić, a nie wiedziałem już o którym jest mowa! Czemu nie byłaś na herbacie? A próbowałaś kiedyś tak poprowadzić rozmowę, żeby całkiem "przypadkiem" wyszło, że na tej herbacie wylądujecie? ;) Kobietą jesteś, masz sposoby!

Nie mam sposobów. Umiejętność manipulacji: zero. Na dodatek dopiero się uczę normalnych relacji z ludźmi.

To którego byście brali? "Trenera" czy "znanego aktora"? :P
Wysportowany szczupły blondyn 1,65 lat ok.22-23
Szczupły długowłosy brunet w okularach 1,70 lat 25
:P

:mrgreen:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 06 paź 2015, 23:09
Ja bym brał Ciebie :P Hehehe ;)

Spamowa wyspa

przez bonsai 06 paź 2015, 23:22
cyklopka, bez manipulacji może być trudno. ;) Nie wiem, ja postawiłbym na jednego, który bliższy jest Twemu sercu. Może, gdy skoncentrujesz całe swoje wnętrze na wybranym obiekcie, to wspólna herbata będzie bardziej prawdopodobna. Uśmiechaj się, połóż dłoń na jego ramieniu lub dotknij go "przypadkowo", gdy coś śmiesznego powie. ;) I może udaj taką nieco nieporadną, zapytaj o jakąś pierdołę, my lubimy czuć się potrzebni!
bonsai

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 paź 2015, 23:59
filip133, no toś doradził, że hue hue hue :P

bonsai, jak byłam dzieckiem/nastolatką to się koncentrowałam całym jestestwem na obiekcie, że mi się tylko zaburzenia pogłębiały.

Teraz to jestem na lekach, więc takie głupie zakochiwanie się oparte na skokach neuroprzekaźników jest zablokowane. Więc muszę eksplorować inne drogi budowania więzi. Od obiektywnego stwierdzenia, że ciacho, po emocje związane z przyjemnościami dnia codziennego. To wszystko jest jeszcze dla mnie bardzo nowe.

Ale masz rację z tym proszeniem o pomoc, czy radzeniem się, czasem praktykuję, mam sporo okazji 8)
II Miss Forum

Sortuj wg