Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 02 paź 2015, 11:08
platek rozy, udanego załatwiania spraw :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 paź 2015, 13:43
Dzień dobry!!!

Wróciłam właśnie do domu z nogami wbitymi w dupsko. Ale się nachodziłam... Muszę młodemu kupic jedną książkę do szkoły, szukałam używanej, ale nie ma. Zajrzałam do lumpków, zrobiłam zakupy na obiad, jeszcze raz na spokojnie obejrzałam sobie te ciuszki w rossku. Piękny jest ten duży szal, ale po drogości i nie moje kolory ( na szczęście , to mi nie żal ;) ) Czapki można przymierzyc, ja dostałam z zamówienia taką "zapakowaną".
Czytam Plateczkową, to aż niewiarygodne. Ja na zimnej pólnocy musiałam się dziś rozbierac z trencza. Usiadłam sobie na kawę na słoneczku żeby odsapnąc, to w samym sweterku.
Dziewczynki wstawiam wam fotę mojego nabytku, nie musiałam robic, bo znalazłam w necie.
Vintageowa sukienka Victor& Rolf dla H&m z 2006 roku. 100% jedwab, kunsztownie uszyta, czuję się w niej jak królówka. :D
Dałam 18 zeta!!!! :yeah:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 paź 2015, 14:04
Dzień dobry! :papa:

kosmostrada, no Kochana, nie dziwię Ci się tego królowania... taaaka kiecka jedwabna!!!!!!! Śliczna, a w jakim kolorze?
W lumpku ją nabyłaś?
Jak tam Twój kaszel, byłaś u lekarza?

Ja jeszcze chwilę "potyram" :D i idę do domu smażyć śliwki, bo wczoraj kupiłam. Czeka mnie płukanie, drylowanie, no i po godzinie piękny zapach w domu!
Jestem dzisiaj jakaś pijana, zawroty. Wczoraj czułam się super, byłam bez tablety, a dzisiaj łyknęłam (co drugi dzień) i mam jazdy we łbie. :shock:
Jak tak będzie zawsze przy tej odstawce, to nie widzę dobrze tego odstawiania... :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 paź 2015, 14:13
mirunia, Hej Słońce!***** Tak złapałam ją w lumpku, kolor trudny do określenia, taka aksamitna złocista kawa z mlekiem, maziaje kremowo-fioletowe.
Do lekarza nie poszłam, bo chrycham wykrztuśnie, dziś w nocy spałam, czyli jest postęp. Zobaczymy po weekendzie.
Myślę, że organizm przyzwyczai się do tej zmniejszonej dawki, tylko daj mu czas. Ja też bardzo kiepsko czasami się czułam, sama wiesz, co tu pisałam chwilami.
Oj będą pyszne powidła!!! :105:
Jak u Ciebie pogoda?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 paź 2015, 14:29
kosmostrada, kiecka w takim razie ma moje kolory, żeby jeszcze można ją prać w domu, bo z jedwabiami bywa różnie.
Ale nabytek super!
Dobrze Kochana, że już wykrztuszasz i pospałaś. Czytałam o wczorajszych Twoich bólach i pomyślałam, że właśnie mogą być od kaszlu te bóle brzucha (przepona) i ból w piersiach. Mam nadzieję, że dziś już lepiej.
Niestety muszę przetrwać ten okres odstawiania i wiem, że może być różnie z samopoczuciem i różnymi jazdami, liczę, że to długo nie potrwa i oswoję to.

U mnie słonecznie i piękny dzień, teraz już ciepło, ale ranek był chłodny. Wczoraj było mi za ciepło w kurtałce i musiałam się poodsłaniać trochę.
Noc była zimna, wczoraj zapowiadali tylko 2st. więc i poranek chłodny.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 paź 2015, 15:10
Platek rozy, ja chcę jechać na zajęcia tramwajem, a jest przebudowa torowiska i muszę dymać.

kosmostrada, piękna Sukienunia :shock:

Ja znowuż w bluzie luzacko zjeżdżającej z ramion. No i tam rozdaję naklejki w świetlicy, dzieci kończą wycinać i mają się przebierać na gimnastykę korekcyjną, wchodzi Pan Trener i mówi, że z nim dzisiaj mają, a nie przebrany w odzież treningową tylko w skórzanej kurtce. A ja mam w mózgu specjalne receptory reagujące na bodziec "blondyn w skórzanej kurtce", od razu zawias systemu :105: Na co on uśmiechnął się, powiedział "Cześć" i uśmiechnął się, po czym uśmiechnął się, powiedział "Cześć" jeszcze raz, uśmiechnął się i poszedł. Jezu, jaki zawias.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez bonsai 02 paź 2015, 15:28
cyklopka, wyczuwam w Twoim opisie erotyczne napięcie. :roll:

Mamy piękną, złotą jesień. Szkoda, że tak nie może być cały rok. :105:
bonsai

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 02 paź 2015, 15:41
Witam piątkowo ;)
U mnie też dzisiaj ciepło i słonecznie. Po 9 jak szłam do lekarza to w kurteczce cienkiej mi było za ciepło :shock:

kosmostrada, byłam w Rossmanie i oglądałam tą czapę i ładna, ale była ostatnia sztuka i brudna (ktoś chyba jakąś pomadką czy czymś mazgnął :-| ) no i nie wzięłam. Zamiast czapy wzięłam odżywkę do rzęs 4long lashes, bo jak zobaczyłam efekty jej stosowania u kumpeli to się aż zapowietrzyłam z wrażenia ;) :105:
ale gdzieś na stronie internetowej, którejś z sieciówek widziałam bardzo podobną, tylko, że dodatkowo z pomponem i o 15zł tańszą ;) jak sobie przypomne w którym sklepie to było to zamówię :mrgreen:

Chałupa ogarnięta, można się opierdzielać do wieczora :105:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 paź 2015, 15:54
bonsai, ja już dziś rano znalazłam 2 piękne czerwone liście klonu... :105:

cyklopka, ekscytuję się okrutnie Twoimi przygodami z panem Trenerem. Jako mężatce z wieloletnim stażem pozostaje mi tylko kibicowac motylom w brzuchu przyjaciół. ;)

Brzuszki napełnione u całej rodziny łącznie z psem , jadę kupic sobie podkład i dla psa jego specjalne żarcie. Muszę się mobilizowac, bo jednak przez chorobę słabiutka jestem i energia w głowie jest, ale siły nie ma.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 paź 2015, 15:58
acherontia-styx, właśnie podliczam kasę i zastanawiam się nad tą odżywką, bo jest teraz w dobrej cenie. Miałam ją w ubiegłym roku i faktycznie efekt był.
Ja w czapkach nie lubię pomponów, denerwuje mnie, że coś mi się majta na głowie... :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 02 paź 2015, 16:17
kosmostrada, no to jak jeszcze Ty też mówisz, że efekty są to już w ogóle nie żałuję wydanej na nią kasy :105:
a teraz rzeczywiście jest na nią promocja, także jak Ci budżet pozwala kupuj ;)
ja mam ogólnie długie rzęsy, ale rzadkie i właśnie na zagęszczeniu mi by zależało ;)

a ja rozmyślam czy nie przejść się do Lidla zobaczyć czy ostała się jeszcze jakaś bluza do biegania, bo przydałaby mi się na jesień, a cena też korzystna.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 paź 2015, 16:17
Wrocilam :papa: :papa: :papa: Czuje sie jak po wyprawie do Honolulu :roll: Pojechalam tramwajem i jade , jade az sie strasznie duzo ludzi naszlo i ciasnota w tramwaju wiec mnie zaczelo dusic , oddycham jacobsona uskuteczniam o jeju jeju , pelno studentow wsiadlo na kolejnym przystanku a ja lęki , mysli natretne ze zaraz tu kipne i dalej oddycham i staram sie medytowac ,z tego wszystkiego w nerwach zaczelam do siebie mamrotac az sie facet co siedzial przede mna na mnie obejrzal :roll:
Nic to dojechalam , polazilam , pozalatwialam co mialam zalatwic i mysle "a moze na nogach wroce :hide: " ale po dluzszym monologu ze swoim mozgiem jednak wsiadlam do tramwaju , i znow jade , jade , mdleje prawie az gdzies tak w okolicy Kabla calkiem mi przeszlo bo pomyslalam a uj to zemdleje wreszcie i moze przestane sie katowac tymi myslami w tramwajach. No i dojechalam . jak tak beda moje trasy wygladaly na warsztaty i do pracy to ja podziekuje , czemu nie moge jak normalni ludzie jechac!????

Kupilam sobie w nagrode misia z hematytu za cale 1.95 i zrobie sobie wisiorek! o!

kosmostrada, kieca cudna :********** Tez bylam dzis w ciuszkolandach na miescie ale nic mnie az tak nie zachwycilo , no moze poza jedna bluzka ale kosztowala 15 zl a ja teraz kasowo stoje nader kiepsko wiec bluzeczki nie kupilam . Idealna bylaby do Urzedu :105: Gore miala czarna w lazurowe gorszki i iwazana taka fajna kokarde z przodu , byla w wlasnie tak w w stylu lat 50 , pasowalaby mi do spodnicy w tym stylu na halce ktora tez mam z ciuszkow .... esh no ale trudno.

Musze odsapnac . kawe zrobilam a teraz zrobie sobie wisior .

mirunia, Kochana jak te butki z ccc? chodzilas juz?:*********
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 02 paź 2015, 16:25
Oho, dzwoniła kumpela i moja praca się o mnie upomina :lol: ale logika mojego szefostwa miażdży :lol: z-ca prezes ma do mnie numer telefonu bo nie raz dzwoniła, to zamiast zadzwonić i zapytać co ze mną, to pytają dziewczyny z rejestracji, z którymi ja mam kontakt tylko tyle co jestem w pracy :roll: to już prędzej by poszła zapytać którąś z lekarek, bo jestem z nimi w kontakcie, albo D., ale nie :lol:
no nic, w poniedziałek do nich zadzwonię i powiem co wiem, a że nic nie wiem to za wiele nie powiem :P ale może chociaż grafik ustalę

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 02 paź 2015, 16:28
Witam. Ale se dzisiaj lipy narobiłem...

Sortuj wg