Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez bonsai 30 wrz 2015, 12:47
Aurora88 napisał(a):Jest taka wątpliwość, skoro jestem taka dobra, no to chyba muszę to lubić?

No właśnie wcale nie... Można być dobrym w wielu rzeczach, a lubić tylko jedną z nich. Poza tym tzw. syndrom wypalenia zdarza się również w sytuacjach, gdy podchodzimy do czegoś ze zbyt dużą pasją i wkładamy znaczny wysiłek w coś, co kochamy. W USA ludzie zmieniają ponoć pracę co 5-7 lat, a przecież nie można zakładać, że byli dobrzy tylko w jednej z nich. Warto spróbować czegoś innego, zawsze przecież będziesz mogła wrócić do starego zajęcia.

A w ogóle, to dzisiaj jest dzień chłopaka, więc dziękujemy za wszystkie życzenia, które (nie) zostały napisane. :D
bonsai

Spamowa wyspa

przez Kalebx3 30 wrz 2015, 12:56
-wiecie,wczoraj pozegnałem kolesia Alka 60l. .Zachlał się wódą .
Jak zobaczyłem otwartą z Nim trumnę od razu co mi przyszło do głowy to to ,że jeszcze nigdy nie wyglądał tak autentycznie , tak prawdziwue jak w tej trumnie . Komedii dodawał różaniec wsadzony do jego dłoni , bo koleś pewnie ostatni raz odmiawiał go jeszcze u Komunii Świętej w latach 50 .
No Alek juz nie musisz mi ściemniać ,że za 15 Euro To ty nie będziesz pracować ,,, a jak sie żegnaliśmy to rzucałes pytanko " sąsiad pożycz 5 zł " Odpoczywaj w Pokoju Bożym .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 30 wrz 2015, 14:32
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 wrz 2015, 14:51
Dzień dobry! :papa:

bonsai napisał(a): Poza tym tzw. syndrom wypalenia zdarza się również w sytuacjach, gdy podchodzimy do czegoś ze zbyt dużą pasją i wkładamy znaczny wysiłek w coś, co kochamy. :D

Takiego wypalenia doznałam z 5-6 lat temu, uwielbiałam swoją pracę i tak jak piszesz wkładałam w nią cały swój wysiłek i..... :bezradny:
Zmieniłam stanowisko (nie zakład pracy) i teraz mam spokój, robię to, co tylko lubię, bez angażowania się ponad siły.
Ale poprzednie zajęcia wyssały ze mnie całą energię i nastąpiło zmęczenie materiału. :(

kosmostrada, Kochana, koniecznie do lekarza na osłuchanie!

Pozdrawiam Spamowiczów!

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 30 wrz 2015, 14:58
Cześć, Dzień Dobry, Witam. Przepraszam wszystkich, że dopiero teraz się odzywam, ale musiałem pozbierać się po mojej klęsce ( wtajemniczeni wiedzą co i jak). Jutro druga i ostatnia szansa. Wtedy wygrał lęk, oby jutro było lepiej...
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez Davin 30 wrz 2015, 15:06
DarkMaster, o kużwa Ty żyjesz! :mrgreen: To ja poproszę relację na pw bo nie wiem co i jak.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 30 wrz 2015, 15:32
Davin napisał(a):DarkMaster, o kużwa Ty żyjesz!

to dziwne że gównianoocy wogóle żyją i chodzą.zwykle taki kolor oczu następuje 40 minut po zgonie wskutek pośmiertnego otwarcia zrenicy

Spamowa wyspa

przez Davin 30 wrz 2015, 15:34
nieboszczyk, gówno to ty robisz w tym temacie.

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 30 wrz 2015, 15:42
nieboszczyk, Człowiek ze Wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy. Kompleksy masz, że się przy**bałeś do mnie? ;)
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 30 wrz 2015, 15:54
dark master nie tylko do ciebie.chodzi o charakterystyczne zbiegi okoliczności związane z brązowymi oczami.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 30 wrz 2015, 15:55
Już jestem. Nie pisałem wcześniej, bo nie było mnie w domu. Najpierw poszłem w sprawie pracy, potem miałem 1,5h do spotkania z panią psycholog, więc już mi się nie opłacało wracać do domu, to poszłem do cioci i jej zrobiłem zakupy, bo ona po operacji i nie może za mocno szaleć. Potem pojechałem do pani psycholog i wróciłem po wizycie do domu. No ale co w sprawie pracy: pojechałem, zapytali się czy wciąż jestem zainteresowany pracą u nich, skserowali sobie obecne orzeczenie o niepełnosprawności, bo tamto co im pół roku temu dałem to już nieważne, spytali się czy ten numer co mają to wciąż aktualny i czy mogą na niego dzwonić no i... dziękujemy, będziemy wkrótce dzwonić.

Spamowa wyspa

przez Davin 30 wrz 2015, 15:59
nieboszczyk napisał(a):dark master nie tylko do ciebie.chodzi o charakterystyczne zbiegi okoliczności związane z brązowymi oczami.

A tobie tylko kakaowe oczy w głowie. :hide:

Purpurowy, czyli jakaś szansa jest na robotę. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 30 wrz 2015, 16:01
Davin napisał(a):Purpurowy, czyli jakaś szansa jest na robotę. ;)

No jakaś tam jest.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 30 wrz 2015, 16:26
Davin napisał(a):
A tobie tylko kakaowe oczy w głowie. :hide:

nie gustuje w cwelowniach

Sortuj wg