Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 29 wrz 2015, 22:21
Witam. Mam pytanie za pincet punktów.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 wrz 2015, 22:23
Zosia_89, no stażystka nie może mieć praktykantki, takie prawo :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 29 wrz 2015, 22:55
To ja się tak nieśmiało zapytam, bo sprawa wygląda tak: dzisiaj zadzwonili do mnie z takiej jednej firmy w której się kiedyś starałem o pracę (musieli być bardzo zdesperowani że aż do mnie zadzwonili) żebym jutro wpadł do nich o 12:00. Oczywiście żadnej nadziei sobie nie robię, ale zastanawiam się w co ja mam się ubrać na tą rozmowę, jak ja się mieszczę już tylko w dresy?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 wrz 2015, 23:03
Purpurowy, Szopping z rana? ;) Nie znajdziesz naprawdę jakiś spodni i koszuli? Przecież nie zrezygnujesz z rozmowy, bo nie masz się w co ubrac... ( to już byłby autosabotaż) :time: Myśl chłopie, nie wiem, kupic w lumpku, czy na bazarku po taniości, pożyczyc? :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Aurora88 29 wrz 2015, 23:33
Purpurowy, w ostateczności kup rano, zachowaj metki, zwróć wieczorem :F (jak w amerykańskich serialach)
Wystarczy biała wyprasowana koszula i ładne spodnie, nie musi być full wypas.
A firmy często sobie zachowują CV pracowników, którzy im się podobali, żeby sie odezwać w przyszłości. Widać wypadłeś dobrze za pierwszym razem, ale akurat wtedy wybrali kogoś innego :) Moj kumpel kiedyś dostał telefon po około pół roku od wysłania CV.

cyklopka, Zosia_89, mam głupie pytanie do Was, bo wiem że pracujecie z dzieciakami, ale na jakim konkretnie stanowisku i z jaką grupą wiekową? ;) mogło mi to umknąć a z postów nie da się tak jednoznacznie domyslić

platek rozy, no właśnie, robienie tego, czego nie lubię mi tak niszczyło psychikę, że spowodowało to chorobę. Teraz już aż tak to nie oddziałuje, ale wciąż jest kiepsko. Będe rezygnować, na pewno, ale na razie jest duży projekt, dużo kasy z PFRONU, to skorzystam.

kosmostrada, te sny to już jak odcinki dobrego serialu, sama się zastanawiam dokąd zmierzam :mrgreen: Fajne jest to co mówisz, wcale nie muszę tego robić, ale to jest właśnie mylne, jak się jest w czymś dobrym. Jest taka wątpliwość, skoro jestem taka dobra, no to chyba muszę to lubić?
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 wrz 2015, 23:42
Purpurowy, ja też jestem za tym, żeby pożyczyć. Trochę silnej woli, da się ogarnąć.

Aurora88, bo tak tego no, dyskretnie piszę, bo mnie ktoś znajdzie i wykryje, żem licencjonowana wariatka i podrywam pana od wf-u i mnie wyrzucą z miejsca pracy :P Angielski w klasach 0-3 plus świetlica w klasach 2-4 :oops:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 29 wrz 2015, 23:46
No kurczę ja dzisiaj wszystkie lumpy zleciałem i na mój rozmiar to tylko spodnie dresowe były, bo rozciągliwe. Bluzy i koszule owszem, ale jakichś elegantszych spodni nie mogłem znaleźć. Producenci odzieży nie wzięli pod uwagę że istnieją osoby mające 172cm wzrostu i 120cm w pasie. No chyba że kupię takie na 190cm wzrostu, to powinny mieć odpowiednią szerokość, a nogawki najwyżej podwinę. Nie będzie to wyglądało elegancko, ale lepsze to niż przyjść na rozmowę w ortalionach. I to jest myśl. Tak zrobię.

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 30 wrz 2015, 08:08
Dzień dobry wszystkim ;)

Aurora88, od kilku lat jestem nauczycielką w przedszkolu, aktualnie mam najstarszą grupę - dają czadu :pirate: :D

Purpurowy, daj znać jak Ci dziś poszło ;)

oo dziś ja otwieram spamową. Nie mogę podnieść się z łóżka, bo przeziębienie zaatakowało dziś ze zdwojoną siłą :hide:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez Aurora88 30 wrz 2015, 10:09
Zosia_89, chciałabym zostać w łóżku, ale nie mogę.

cyklopka, no ja już tak jawnie napisałam co robię że chyba nietrudno byłoby mnie zlokalizować. Ale wali mnie to.

Purpurowy, też czekam na informację, co się udało.

Wstałam, znów mi się żyć nie chce, wypiję sobie kawę i może będzie lepiej.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 wrz 2015, 10:31
Dzien dobry Kochani:**********
J a wstalam z nudnosciami oczywiscie na tle nerwowym i tak sobe sprzratam i tak mi niedobrze :roll:

Aurora88, Zosia_89, :******** tulam Was Dziewczynki!Oby bylo lepiej w ciagu dnia.

cyklopka, :********* ale ja sie boje ze jak zemdleje to nie odzyskam przytomnosci :hide: :? takie mam durne myslenie .

Esh. Malne oko i musze isc ciotce zakupy zrobic bo ona w domu lezy z zapaleniem oskrzeli i krtani.
Milego dnia !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 wrz 2015, 10:49
Dzień dobry!!!

Jezoo jaka jestem chora... Noc z atakami kaszlu, od rana też charkam. Udało mi się wśród kartonów dokopac do apteczki i wzięłam teraz ambroksol, mam nadzieję, że w pracy wyrobię. Chyba w piątek pójdę do lekarza, dac się osłuchac.
Jeden plus - na razie ładna pogoda.

Zosia_89, Aurora88, platek rozy, Dziewczynki kochane trzymajcie się!!!
Zosieńko może czas iśc na zwolnienie jednak...

Aurora88, Ja bardzo częśto jestem dobra w robieniu rzeczy, których nie lubię... ;) Wynika to u mnie z zacięcia do perfekcjonizmu. Nie wiem, jak jest u Ciebie.
Ten chłopak, którego słowa Ci cytowałam jest bardzo zdolnym robiącym karierę również naukową młodym psychologiem. Czerpie satysfakcję z pomagania (pracuje z dziecmi autystycznymi), a jednak stwierdził, że to nie jest jego ścieżka życiowa. Duża samoświadomośc... W efekcie, w odpowiedzi na męczące go pytanie co chce robic, złożył papiery do Szkoły Filmowej...

Purpurowy, Strasznie się ucieszyłam, że się zawziąłeś, napisz koniecznie jak poszło!

Miłego dnia!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Davin 30 wrz 2015, 10:57
Dzień dobry.

U mnie dzisiaj dno. Mam do załatwienia 2 ważne sprawy i najchętniej bym je olał no ale później poniosę konsekwencje. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez Aurora88 30 wrz 2015, 11:03
kosmostrada, pierwszy założony przeze mnie post i wątek na tym forum ma nazwę "Perfekcjonistka" :mrgreen:
Już mi to przeszło, ale perfekcjonizm był moim sposobem na życie. Terapeutka to mi tak ładnie rozrysowała, że najpierw była chęć zrobienia wszystkiego, zobaczenia wszystkiego, zdążenia z wszystkim co wspaniałe (przypomina Ci to coś? To Yalom i jego teoria o lęku przed śmiercią). No a potem był moment kiedy wszystko się sypnęło i straciło sens. Przyszłość nie ma sensu, praca nie ma sensu, ludzie nie mają sensu. Perfekcjonizm też nie ma sensu. Ale byłam perfekcjonistką, oj byłam :hide:
A ten chłopak to totalnie jak ja, wszystko tak samo, cieszę się że się odważył na taki zwrot - może ja też się odważę :)

Spamowa wyspa

przez filip133 30 wrz 2015, 11:35
Dzień dobry :D

Aurora88 napisał(a):No a potem był moment kiedy wszystko się sypnęło i straciło sens. Przyszłość nie ma sensu, praca nie ma sensu, ludzie nie mają sensu. Perfekcjonizm też nie ma sensu.

To zupełnie jak ja, kiedy mnie męczy długo takie myśli, aż w końcu poszedłem na most nad Wisłą żeby się utopić.... Ale trafiłem ostatecznie do psychiatryka. Wczoraj miałem badanie u biegłej, sądowej doktor psychiatry w związku ze złożonym pozwem że zus nie chce mi renty przyznać i nie dość że się spóźniła półtorej godziny bo siedziała w sekretariacie, to jeszcze na badaniu się mnie trzy razy pytała po co ja chciałem skakać z mostu.... Już miałem ochotę jej krzyknąć prosto w twarz "żeby się utopić ku**a. A co miałem sobie skakać z mostu żeby sobie ku**a popływać?". Eh ;P Ale potem mi nerw dość szybko minął, jak wyszedłem... Mam ostatnio znów jakiś wzlot, chyba już z czwarty dzień się czuję taki jakiś pozytywny i że trudno mnie wpędzić w naprawdę zły i zdołowany nastrój... Jakaś płytka mania chyba...?
Ale się rozgadałem ;P

Sortuj wg