Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 wrz 2015, 19:11
Davin, :papa: :papa: :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 wrz 2015, 19:20
cyklopka, O! jaki piękny księżyc i zdjęcia bardzo udane! Dzięki :uklon: Niesamowity ten oranż...

platek rozy, Ściskam Cię niewyspaną, weź dzisiaj tego chlora i wyśpij się dobrze :****** Rozumiem Twoje rozmyślania, bo też tak mam jak nie mogę zasnąć, to natłok różnych czarnych myśli lub jakieś niezbyt sympatyczne wspomnienia "sprzed wojny".
Siedzę pod kocem i już mi cieplutko, a kaloryfery letnie... za wcześnie jeszcze na mocne grzanie, ale inaczej już w domu.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 wrz 2015, 19:36
kosmostrada, żart taki, czemu jest tak mało książek o kobietach-wilkołakach? Bo jak tu pisać o istotach, które zmieniałyby się w niekontrolowane dzikie bestie dwa razy w miesiącu...

Obrazek

acherontia-styx, platek rozy, mirunia, nauczyłam się robić zdjęcia w trybie manualnym w jedną noc :uklon:
Potrzeba matką wynalazku.

A teraz się uczę zamalowywać nazwiska w pdfie i wpisywać swoje :P
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 wrz 2015, 19:50
acherontia-styx, Też mam taką, tylko wzory i ornamenty. :great: Leży przy łóżku z wielką skrzynką kredek, mam już zamalowane 2 strony. :D

Davin, Hej! Kop to kop, jest si, a powód nieważny... ;) Co żeś się tak nakręcił, zdradzisz, czy nie możesz?

platek rozy, Kochana wszystko się ułoży - paskudę wytną, finanse się polepszą, a z ludźmi się nowymi oswoisz, a może nawet zakolegujesz, bo fajna babka jest. Tylko trochę cierpliwości... Zombiaki to podróby, okiełznasz je!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Aurora88 29 wrz 2015, 20:03
kosmostrada, no z czasem się rozkręcam, ale to już nie tajemnica że nie chcę robić tego, co robię. Dlatego rano mam dolinę i spadek formy. A czekają mnie intensywne 3 tygodnie, z czego ten tydzień jest najbardziej dziki.

cyklopka, ja mieszkam w nowym dosyć bloku, chyba z 2013, więc jestem przyzwyczajona do sąsiadów robiących remont. Kiedyś miałam nawet wielkie żółte słuchawki budowlane, używałam ich gdy mój bezpośredni sąsiad wykańczał mieszkanie.
Piękne zdjęcia, lajkowałabym :)

filip133, a mój facebook jest półpubliczny, mam mnóstwo klientów i rodziców wśród znajomych więc muszę cenzurować co niektóre treści ;) Śmiesznie jest jak czasem któryś rodzic zacznie się żreć z którymś moim znajomym (rodzice to czasami konserwatywni katolicy, a wśród znajomych mam gejów i feministki)

Wróciłam z pracy, znowu jestem padnięta.
Mi się dzisiaj śniło, że jechałam pociągiem i byłam mega hepi. Nawet jakieś przesiadki były. Poszłam do konduktorów zakomunikować brak biletu a oni poklepali mnie przyjacielsko i powiedzieli że niepotrzebny mi żaden bilet, mam zostać i się z nimi napić bo robią imprezę.
Ostatnio wspominałam, że zazwyczaj spóźniałam się na wszystkie odjazdy i pojazdy. Ciekawe czy ten nagły zwrot w snach pozostanie. Jechałam już taksówką, leciałam samolotem, teraz pociąg. Po prostu WOW. Ciekawe czy kiedyś z czegoś wysiądę i co to będzie za miejsce.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez filip133 29 wrz 2015, 20:05
platek rozy, Kochana koleżanko Nasz, nie martw się tak... :) Na pewno dasz sobie radę, życie nie jest aż takie złe, więc żadnej tragedii z tego nie będzie, potrzeba dużo cierpliwości niestety, żeby to przeczekać...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 wrz 2015, 20:21
Aurora88, Ewidentnie jesteś w podróży... ;) Wiesz dokąd zmierzasz?
A propos Twoich dylematów pracowych, ostatnio pomyślałam o Tobie gdy pewien młody znajomy psycholog powiedział - to że coś robimy dobrze i inni też uważają, że robimy to dobrze, nie znaczy że musimy to robic...Niekoniecznie jest to nasza droga.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 wrz 2015, 20:25
mirunia, wezme chyba chociaz ostatnio wzielam pol tabletki to pospalam 4 godziny ... nie lubie siebie taka niewyspana i marudna .,

cyklopka, zdjecia wyszly bardzo fajne! Takze juz masz patent jak robic kolejne ksiezyce ;)

kosmostrada, Obym tylko ataku paniki nie dostala jak mi beda wycinali :hide: i eby wycieli to w cholere i sobie zapomne ze to mialam :105: :105:
Same stresy no mowie Ci to nie dziwne ze ja nie sypiam .'

filip133, wiesz u mnie najgorsze ze jak mam za duzo stresow to zaraz wlaczaja się lęki a lęki sa francowate .

Aurora88, :*********Hey :)
To bardzo wazne robic cos co sie lubi , bo jak sie pracuje i nie znosi sie tego to tylko dodatkowe frustracje i nerwy a nasza psyche wplywa to fatalnie..
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 wrz 2015, 21:34
Aurora88 napisał(a):cyklopka, ja mieszkam w nowym dosyć bloku, chyba z 2013, więc jestem przyzwyczajona do sąsiadów robiących remont. Kiedyś miałam nawet wielkie żółte słuchawki budowlane, używałam ich gdy mój bezpośredni sąsiad wykańczał mieszkanie.
Piękne zdjęcia, lajkowałabym :)

filip133, a mój facebook jest półpubliczny, mam mnóstwo klientów i rodziców wśród znajomych więc muszę cenzurować co niektóre treści ;) Śmiesznie jest jak czasem któryś rodzic zacznie się żreć z którymś moim znajomym (rodzice to czasami konserwatywni katolicy, a wśród znajomych mam gejów i feministki)

Ja jakoś dzisiaj uświadomiłam sobie, że rodzice dzieciom mają fejsbuki, no cóż, najwyżej zobaczą parę moich fotek z wakacji i rysunków pterodaktyli.

A ja muszę lekcje prowadzić, jak jest remont w drugim skrzydle budynku, a najchętniej bym siadła i zatkała uszy.

Płateczkowa, każdy się boi chorób i zabiegów, normalny uzasadniony strach. A u lekarza można nawet spokojnie zemdleć, żaden wstyd.

A ja jestem fotograficznym leniem, ustawienia aparatu wyszukałam w internecie, bo mi się nie chciało uczyć :P

Ha, wydrukowałam plan stażu z poprawionego pdfa :great: Teraz jeszcze chwilę posiedzę, może uklepię jakiś mini artykuł dla tej blogerki :105: Byle nie za długo, bo mi spać pójdzie ;)
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 29 wrz 2015, 21:42
cześć kociaki ;)

właśnie napisałam plan miesięczny na październik i padłam na łóżko ze zmęczenia. Byłam dziś z maluchami na konkursie, w pracy, a potem na szkoleniu. Dowiedziałam się, że mam dominującą prawą półkulę - to by się zgadzało :roll:

cyklopka, pisałaś plan rozwoju zawodowego na stopień nauczycielski? chciałam wysłać Ci swój, ale doczytałam się, że chyba już skończyłaś? ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 wrz 2015, 21:45
Zosia_89, miałam gotowy, tylko musiałam znaleźć sprytny programik, żeby zmienić dane osobowe i daty w tekście 8)
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 29 wrz 2015, 21:51
cyklopka, rozumiem cwaniaro :D gdybyś potrzebowała sprawozdań to pisz do mnie ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 wrz 2015, 21:54
Zosia_89, ok, będę pamiętać. Dużo papierowania.
Wczoraj musiałam odmówić dziewczynie praktyk, bo ja nie mam uprawnień, a opiekunka mojego stażu już ma wystarczająco papierologii, bo ona oprócz uczenia, to jeszcze różne prace administracyjne ma. Ale ładnie zadzwoniłam, wytłumaczyłam, że nie, taka umiejętność też się w życiu przydaje.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 29 wrz 2015, 21:58
cyklopka, bardzo dużo :hide: w każdej placówce jest odrobinę inaczej, ale sprawozdanie ze stażu pisze się co pół roku, wszędzie
i szkoda, że nie dostałaś praktykantki :roll:

Sortuj wg