Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 wrz 2015, 18:10
Dzień dobry Spamowiczom! :papa:

A mnie jest dzisiaj zimno jakoś. Też zrobiłam sobie kawę z mlekiem i rozmyślam, coby tu dzisiaj zrobić w domu, żeby się rozgrzać. :bezradny:
Niby zimno w domu nie jest, bo już grzeją, temperatury też nie mam, raczej ciut poniżej normy miewam ostatnio.

kosmostrada, pyszne placki zrobiłaś, bardzo lubię z cukinią. Ja wczoraj ugotowałam botwinkę, dostałam od koleżanki z jej hodowli w szklarni, pycha taka młodziutka, więc dziś po pracy ugotowałam tylko ziemniaki i nafutrowałam się do syta. :D
A na kaszel dobry jest syrop herbapeckt w ciągu dnia, a noc, żeby nie dusiło i dobrze spało pastylki thiocodin. Wypróbowany sposób i podczas grypy zalecony przez lekarza.
Ja mam też sąsiadów za ścianą, którzy co kilka dni coś wiercą, a gdzieś wyżej stukają... no remonty, remonciki. :silence: :D

Taka martwa dziś Spamowa, dlaczego, źle się czujecie Kochani? Jesienna nostalgia?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 wrz 2015, 18:12
filip133, mnie niestety kazali wpisać prawdziwe nazwisko, a za bardzo mi zależało na co dopiero odzyskanych kolegach i koleżankach, to zostałam.

Jak chcesz to ci mogę wysłać link do zdjęć księżyca na priv.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 29 wrz 2015, 18:20
cyklopka, dobrze, wyślij :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 wrz 2015, 18:22
cyklopka, hej! Wstaw ze dwa zdjęcia na Spamowej, wszyscy chcemy obaczyć Lunę, a fejsa nie mam! :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 wrz 2015, 18:25
I ja sie melduje :********* witajcie :)
kosmostrada :******** u mnie tez dzis placuszki tylko ze zeszpinakiem :) ale ziemniacZane;) Pysznosci.
Na noc ja bralam neoazarine badz thiocodin na suchy kaszel.

cyklopka, :********* widzialam ksiezyc :) i polubilam :mrgreen:

mirunia, :********* mnie tez zimno , niby grzeja kaloryfery takie letnie ale ja marzne..

Dzis mnie boli glowa i nie spie ostatnio wcale bo w nocy przezywam
a) paskuda zlosliwego gdyz termin sie zbliza pojscia do szpitala i wycinania go , w dodatku cos ostatnio kolor zmienil i niepokoje sie coraz wieej.
b) moje finanse
c) warsztaty i prace i nowe znajomosci
Wszystko to w nocy mnie przytlacza i nie spie tylko rozmyslam.

W dodatku gdy zasnelam nad ranem , snilo mi sie ze zombiaki opanowaly swiat i nie moglam sie wydostac z takiego zamku ktory zwiedzalam :hide: Zgubilam sie w nim i jak znalazlam faceta ktory znal droge do wyjscia to go zastrzelila jakas wredna kobieta. Obudzilam sie ale z zamku dalej nie wyszlam :>

Jak tak nie pospie jeszcze kilka nocy to sama bede jak taka zombiaczka.

Macie pozdrowionka od Ani Jasaw!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowano 29 wrz 2015, 18:27 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 wrz 2015, 18:26
No fakt, nie da się udostępnić albumu niezalogowanym :bezradny:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez bonsai 29 wrz 2015, 18:42
cyklopka, bardzo ładne zdjęcia! <3

Nie wiem jak Wy, ale od czasu, gdy księżyc poszedł sobie precz, to lepiej śpię. ;)
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 wrz 2015, 18:51
cyklopka, :105: :105: :105: na kazdym inny :) cudny.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 wrz 2015, 18:58
Ja się zmieniłam z wilka z powrotem w człowieka :angel:

Wzięłam sobie cukierka na gardło, muszę wydrukować program stażu, nawet mi się nie chce gotowca rypnąć, znajoma blogerka poprosiła o podesłanie pomysłu na tekst o samotności, myślę, że mogła bym jej coś napisać z perspektywy mojej choroby, bo to może być coś nowego dla niej, sądzę :mhm:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 wrz 2015, 19:01
b]cyklopka[/b], Nie wiem, może specjalnie dla Ciebie założę konto na fejsie... ;)
Piękne foty i księżyc piękny, magiczny, żal że go w realu nie widziałam...

platek rozy, Witaj Kochana*****, ale Ty masz sny... :shock: Psycholog znający się na snach, szybciutko by ci to zinterpretował. A ja mówię tak - zombiaki - niebezpieczeństwo ale nieprawdziwe, czyli lęki, Ty w zamku ( pozornym schronieniu) niby poza niebezpieczeństwem, ale uwięziona i zagubiona!, mężczyzna ( animus) ten wojownik, ta siła w Tobie, zna drogę, jest ona zewnątrz, wyjście z pozornie bezpiecznego zamku ( czyli do zombiaków, aby się z nimi zmierzyc), ale "kobieta" go zabija, czyli druga siła w tobie chce go nie dopuścic do głosu i w zamku Cię zostawic. Jak Ci się podoba moja interpretacja? ;) ( to tak na podstawie "biegnącej z wilkami")
Platuś idź do zombiaków, załatwisz je!!! :D
Dzięki za pozdrowienia od Ani, uściskaj ją ode mnie!!!

mirunia,***** Swieżutka botwinka... :105: Może jesteś osłabiona po tych sensacjach z gardłem i dlatego Ci zimno?

bonsai, Ja widocznie też jestem jak Cyklopka wilkołakiem, bo bardzo lubię Księżyc, daje mi siłę... A może my kobiety jesteśmy bardziej z nim związane?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 29 wrz 2015, 19:04
Witam wieczorem ;)

cyklopka, zajebiaszczo Ci te zdjęcia wyszły :great:

platek rozy, Ty chociaż masz pewny termin przyjęcia, a ja mogę z dnia na dzień usłyszeć, że zapraszają mnie do stolicy i będzie pakowanie się i załatwianie zastępstwa w pracy na wariata :? eh…a tak bym sobie już od wczoraj grzecznie leżała w szpitalu :roll: i w ogóle przez ten szpital wszystkie moje plany stoją w miejscu… nie lubię takiej bezczynności :bezradny:

mirunia, mi też w domu jest zimno, niby mam 22 stopnie, a jakoś odczuwam jakby było z 5 mniej :lol:
w ramach ocieplenia atmosfery palę wosk o zapachu mandarynki z żurawiną :105:

A ja dzisiaj po drodze do biblioteki zahaczyłam o Empik i nabyłam drogą kupna takie oto coś:

Obrazek :mrgreen:

I teraz dylemat: czytać książkę czy kolorować :twisted:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 wrz 2015, 19:07
kosmostrada, bardzo mi sie podoba Twoja interpretacja mojego snu :mrgreen: :great: :uklon: :brawo: Ja te zombiaki musze pokonac wszystkie , chociaz one stale sie beda pojawialy jak to zombiaki --- nowe.

Siedze slucham muzyki , upralam swoja kurteczke zakupiona wczoraj , moze we czwarek w niej pojde juz?

Moja T chora i nie mialam dzis terapii.

Spamowa wyspa

przez Davin 29 wrz 2015, 19:10
Bry dzień.

ja dzisiaj mam kopa którego czerpie z wkurwienia. O!

acherontia-styx, zobaczyłem obrazek to pierwsze co mi przyszło na myśl to kawałek Akurat i sobie póściłem. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 wrz 2015, 19:11
acherontia-styx, widzialam te esy floresy :D i tez bym je chetnie nabyla tylko musze poczekac na to az zarobie . Termin mam , mam nadzieje ze niezmienny bo jak szlam na neurologie to mi zmieniali dwa razy az pojechalam tam rano i powedzialam ze musza juz mnie przyjac bo ja czekam ponad trzy miesiace a czuje sie coraz gorzej . No i przyjeli. Ale nic nie pomogli wiec w sumie wylezalam sie tam 8 dni po darmo :bezradny:

Sortuj wg