Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 wrz 2015, 13:32
Davin napisał(a):mirunia, hej. ;)

mirunia napisał(a):nasmarować piersi vicksem

Mąż niech smaruje. :mrgreen:

Jestem zaa, bardziej wygrzeje. :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 wrz 2015, 13:38
Davin, Nie, mam tylko naturalsy, tylko dwa rodzaje... Nie mam aż tylu odmian co Wy, kurczę, a jeszcze macie wrzoścce... :P
A co do smarowania, nie mam dziś kondycji na to, czym by się to smarowanie skończyło... :D

mirunia, Hej Kochana! Dopsze proszę pani, będę dziś się kurowac... :uklon: Wypiję kawkę w domu...
Bardzo się cieszę, że Ci słoneczko wylazło, to niedziela z humorkiem będzie.
Byłaś już na spacerku?

bonsai, Może łóżko przestawic jednak, co by na linii okna nie stało, a nie czekac na chmury? ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Davin 27 wrz 2015, 13:46
kosmostrada, ewentualnie grzaniec. :mrgreen: Masz wypisane przyprawy wcześniej. ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 wrz 2015, 13:55
kosmostrada, no, grzeczna Dziewczynka, posłuchała się :mrgreen:
Byłam na spacerze, połazikowałam trochę, ale mimo słońca jest chłodny wiatr i za długo nie da się pospacerować. Bardzo miło było w zaciszu, z gębusią w stronę słońca. :D
Może po obiedzie wybiorę się po raz drugi?

Spamowa wyspa

przez Davin 27 wrz 2015, 13:59
Ja za to teraz wybiorę się na spacer czyli po piwko bo dzisiaj żużlowa niedziela. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 wrz 2015, 15:03
Kosmostrada, jak to nie może iść na zwolnienie :bezradny:

Dziewczyny, ja chyba grzańca aż tak bardzo nie, bo w barach podają siki, a w domu nie zawsze mi wychodzi. Wolę wódkę ziołową, po której mam od razu piękne różowe poliki i ciepłe uszy.

Wróciłam z zajęć, zjadłam obiad i weszłam pod kocyg. Zobaczymy co dalej mi się będzie chciało. W nocy trochę zatoki, ale chyba przejdą... :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Aurora88 27 wrz 2015, 15:13
Cześć wszystkim.

Podaję przepis na ciastka fasolowe, bo pytały dziewczyny: http://ervegan.com/2015/03/ciastka-z-fasoli-wersja-fit/
Ciekawa jestem czy wam zasmakują, są bardzo specyficzne w smaku i mi osobiście niesamowicie wjeżdżają a mój chłopak za to się wzdrygnął i stwierdził że smakuje to jak przypalone mleko ;)
Ale nie wiedział, że to z fasoli.

kosmostrada, skąd wzięłaś swój wrzos? Widziałam dziś w Tesco i sobie pomyślałam, że też kupię, ale wolę gdzie indziej niż w supermarkecie :D Zastanawiam się, czy na rynku będą mieli, skoro to taka roślina na ten sezon ;)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez Davin 27 wrz 2015, 15:15
cyklopka, no niestety lepiej grzańca zrobić z sików niż np z debrego piwa bo szkoda. Co do trudności zrobienia to akurat banał. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 27 wrz 2015, 15:32
Witam wszystkich :papa:

Wyjdę na pole i do brata, fatalnie się dziś czuje a szum w uchu mi bardzo dokucza :-|
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Davin 27 wrz 2015, 15:34
Aurora88, JERZY62, hej. ;)

Aurora88 napisał(a):kosmostrada, skąd wzięłaś swój wrzos? Widziałam dziś w Tesco i sobie pomyślałam, że też kupię, ale wolę gdzie indziej niż w supermarkecie :D Zastanawiam się, czy na rynku będą mieli, skoro to taka roślina na ten sezon ;)

U nas w biedronie tydzień temu były fajne i różnokolorowe. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 wrz 2015, 16:09
Hey Kochani:**********
Ja dzis postanowilamz e nie bede siedziec w domu i pojechalam sobie sprawdzic gdzie sa te moje warsztaty , niestety kawal swiata ode mnie w dodatku musze tam jechac z przesiadkami .. Bede jechala do domu pol dnia.

Przy okazji zal;iczylam spacer bo akurat kolo budynku gdzie mnie beda szkolili jest cudna aleja kasztanowcow .I takie oto sobie nazbieralam cudenka .

Obrazek

Nastepnie poszlam na wystawe na ktora mialam isc ale zlapala mnie po drodze straszna migrena , wystawe zwiedzilam jednak do konca i ldwo juz doejhcjalam do domu bo tak mnie mydlilo...
Teraz odpoczne wymiotujac i oby jutro bylo lepiej. @ dostalam to stad wspaniale samopoczucie..

kosmostrada, Kochana nie wychodz juz dzis :******** :nono: :nono: :nono: ciotka tak lazila z przeziebieniem i kaszlem i dzis wyladowala na opiece medycznej z zapaleniem oskrzeli :nono: :nono: :nono: Wygrzewaj sie .

Aurora88, dziekuje za przepis , zapisalam i mam kolejne ciacha z drowe do wyprobowania :)
'
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Aurora88 27 wrz 2015, 16:13
Davin, no właśnie się tak napaliłam na te wrzosy że zaraz jadę do Castoramy kupić sobie kwietne bajery na balkon. A Wy te wrzosy jak i gdzie trzymacie? Jestem ogrodową dziewicą, właśnie czytam jak to jest zajmować się takimi kwiatami i mam nadzieję, że ich nie zabiję :mrgreen:
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez Davin 27 wrz 2015, 16:14
platek rozy, hej. Już się zastanawiałem gdzie przepadłaś. To dzisiaj ludziki robisz? :mrgreen:

Próbuję swoich sił w słodkościach i zabrałem się za kandyzowane pomarańcze. Jak nie wyjdą to zostanie chociaż ładny zapach w mieszkaniu. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 27 wrz 2015, 16:15
AAA tez sobie kupilam dwa wrzosy , w Lidlu w piatek :) zapomnialam se pochwalic :) w kuchni sa :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg