Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Zebrec 26 wrz 2015, 15:32
platek rozy, hej! :papa:
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 wrz 2015, 15:48
Oj Dziewuszki bidulki moje niepospane! Tulam mocno!

platek rozy, Platuś Słońce, minie, jak zawsze. Pozwól sobie na takie dni, tak jak pisze Mirunia. Słoneczko wyjdzie to i humorek będzie lepszy. Teraz Cię telepie przed nieznanym, to zupełnie normalne. Potem oswoisz się i pójdzie gładko.

mirunia, Widzę masz taki sposób, jak ja, jak sama gdzieś jadę. Pod byle pretekstem wchodzę gdzieś, żeby do kogoś się odezwac, pogadac i jest od razu lepiej. Ostatnio w piątek w Starbucksie dopytywałam się o dyniową kawę, choc potykacz stał przed wejściem i wielki plakat w środku walił po oczach... :mrgreen:

woowoo, Kolejna osoba z grzybami. A ja nadal bez grzybobrania, ech. :( Dobrej zabawy!

A ja wróciłam bardzo zadowolona, pogoda mnie rozpieszcza. Popróbowałam różnych miodzików na tych "Darach Ziemi". Monsz mi kupił w prezencie świeżo wyciśnięty olej z wiesiołka, na kolację mamy pyszną kiełbaskę. Sprawiłam sobie dwie wielkie przyjemności. Pierwsza - moje skrzynki mają jesienny outfit - przywlokłam piękne wrzosy. No i była pani z ziołami (wzięłabym wszystkie :bezradny: , ale kasę muszę liczyc), miała min.z 10 odmian mięty - wybrałam jagodową i czekoladową. :shock:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 26 wrz 2015, 15:57
Witajcie ;)
I ja dzisiaj dołączam do grona zamulaczy i marud :roll: jakaś taka do niczego dzisiaj jestem :roll: pomimo, że pogoda u mnie całkiem, całkiem i nawet słońce świeci. Miałam posprzątać, ale tylko odkurzyłam i zaległam z kawą i książką ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 26 wrz 2015, 16:19
platek rozy, Kochana dzisiaj nic wielkiego nie gotowałam, jedynie zupę jarzynową, a przed chwilą odgrzałam wczorajsze naleśniki ze szpinakiem.
Nie miałam weny na pichcenie, a poza tym te naleśniory trzeba zjeść. Jutro jakieś mięsko uduszę i wsio!

kosmostrada, Tobie to dobrze z tym słoneczkiem! :105: A miodziku nie kupiłaś Kosmo? Pięknie będziesz miała z tymi wrzosami, nastrój jesiennej radości. :105:
Kosmuniu, takie wyjścia są konieczne w chwilach marazmu lub lęków, żeby przerwać i nie dać im się rozbujać. A zmiana widoczków na inne niż chałupa też cuda czyni.

acherontia-styx, taki dzień też jest potrzebny, żeby pomarudać w dresach z kubasem w ręce. :D

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 wrz 2015, 17:24
kosmostrada, Gripex to dopalacze :mrgreen:

Lusesita Dolores, ktoś w temacie o lekach pisał, że prawdopodobnie twój organizm już je bardzo szybko metabolizuje, dlatego nie działają. Chyba musiałabyś spróbować czegoś nie-lekowego czyli najlepiej zmiany trybu życia, ale wiem, że tego się nie da na zawołanie mieć, bo chociażby stresujące sytuacje w domu...

filip133, miałam iść do kolegi ogarniać eventy fanklubowe, ale to chyba nie wypali, bo reszta osób jest dziś zajęta.

No i nie wiem co robić z tak ładnie rozpoczętym popołudniem. Bo z jednej strony chcę coś pożytecznego, na co nie miałam czas w tygodniu, z drugiej jednak nie po to mam chwilę wolnego, żeby się przepracowywać. Coś, żeby było więcej przyjemnego w pożytecznym...
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 26 wrz 2015, 17:27
cyklopka napisał(a):
Purpurowy napisał(a):Znalazłem fajny poradnik jak podrywać dziewczyny i myślę że zawarte w nim porady gwarantują naprawdę skuteczne poderwanie. :mrgreen:

To jak już się naumiesz, to się z nami podziel, bo to ciekawe :D

Proszę

Tym sposobem da się poderwać każdego.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 wrz 2015, 17:35
mirunia, No cieszę się jak dziecko z pogody, myślę, że dzięki temu wywlekam się z tych złych stanów porannych. Miodu nie kupiłam, bo mam jeszcze dwa słoiczki - wielokwiata i rzepakowego, a pensji jeszcze nie dostałam... Troszkę szkoda, bo były niektóre wyjątkowe i wielki wybór.
A ty już pelargonie zostawisz do końca, nie zmieniasz wystroju balkonu?

acherontia-styx, Zamulaj i marudź, niedługo będzie zmiana warty, mój czas przyjdzie... ;)

Zabieram się za przeflancowanie zawartości bieliźniarki do nowej szafy ( która nadal jest bez drzwi... :bezradny: )
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 wrz 2015, 17:42
cyklopka, Dopalacz, czy nie dopalacz, ale działa... :D
Rozumiem twój dylemat, bo ja ostatnio programowo staram się w weekend coś innego, przyjemnego zrobic, żeby jednak trochę odróżnic go od dnia powszedniego. Dziś ze sobą wyciągnęłam mensza, przez co temat szafy wciąż jest aktualny. Ale trudno.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 wrz 2015, 17:44
woowoo, zazdroszczę i grzybów i zgranej paczki koleżanek :papa:

platek rozy, fajny cytat :great:

mirunia, kończę herbatę ziołową i chyba kawusia mi się zaraz należy :angel:

No, dalej nie wiem, za co się brać. Bo i pisanie recenzji/artykułów, i sprzedawanie na allegro, i pisanie konspektu stażu, i szycie to wszystko ciężka praca, ech. Mam atak niechcemisia :P
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 26 wrz 2015, 18:00
kosmostrada, moje pelargonie jeszcze są w pełni kwitnienia, do tego jeszcze mam ogromniaste komarowce, które zwisają na zewnątrz poniżej balkonu... więc szkoda mi tego ruszać. Przyjdą pierwsze przymrozki i komarowce szlag trafi, czyli naturalny koniec dekoracji.

A oto fragment balkonowych, przed chwilą cyknęłam dla Ciebie. :D
A w domu też mam kwitnące cudeńko, już po raz 3 w tym roku! :yeah:

edit: grzeją u mnie kalafiory! :yeah:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 wrz 2015, 18:55
Przyszła "ciocia" gadać o pracy :(

Mam Becherovkę i chyba zrobię dzisiaj dzienniczek praktyk (to bym mogła w poniedziałek podjechać do kierowniczki) i może jakieś biżu, bo kupiłam koraliki w kolorze coli :105:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Aurora88 26 wrz 2015, 19:23
A ja się zmobilizowałam i zrobiłam fasolowe ciastka:

Obrazek
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez woowoo 26 wrz 2015, 19:26
Dzięki :D choć wiadomo zlapaly mnie lęki i smutki z nadmiaru emocji. Jednak chcę nie układać życia pod zaburzenia i ide.
Głowa do góry i jak ktos z warszawiaków na kawkę ma chęć to pisać na priv.

Spamowa wyspa

przez Sigrun 26 wrz 2015, 19:27
Czesc :)

Sloiczki z salatka sie pasteryzuja, racuchy juz prawie wszystkie usmazone, kanie zjedzone... Padam. :lol:

Aurora88, jsk to sie roni te placuszki?
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Sortuj wg