Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 26 wrz 2015, 11:26
platek rozy, oj, spokojnie Kochana, dasz sobie radę na pewno..... :) Będziemy tu ściskać za Ciebie kciuki mocno!

Spamowa wyspa

przez bonsai 26 wrz 2015, 11:31
Ech, optymistyczna sobota na spamowej! :roll:

Ja mam swoje sposoby na sen, ale raczej nie powinienem ich nikomu polecać.

Czy Was też atakują komarzyce ostatnio? Przez całe lato nic, a teraz codziennie przynajmniej jedną pindę zabijam. :time:
bonsai

Spamowa wyspa

przez Davin 26 wrz 2015, 11:36
bonsai, musiałeś wyhodować jakieś. :mrgreen: Jak większość ma do dupy pogodę to jaka ma być ta sobota? :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Aurora88 26 wrz 2015, 11:37
bonsai, nie wiem jak u Ciebie z komarzycami, ale ogólnie od kilku lat takie wypierdki niewyrostki latają że nawet jak mnie to ugryzie to zero reakcji.

widzę wszystkie dziewczyny dziś ciężko.
może to wpływ superksiężyca, którego zaćmienie będzie jutro?
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez mirunia 26 wrz 2015, 11:53
bonsai napisał(a):Czy Was też atakują komarzyce ostatnio? Przez całe lato nic, a teraz codziennie przynajmniej jedną pindę zabijam. :time:

Łomatko! I z młotkiem na komarzyce? :shock:

platek rozy, trzymaj się Kochana, to ta pogoda działa tak depresyjnie... no bo gdzie się człowiek ruszy, jak leje i zimno?
Ja już ogarnęłam bałagan w sypialni, ubrałam się ciepło i zrobiłam sobie 2 kawusię. Musiałam odczekać trochę po tych zabiegach gardłowych, żeby cokolwiek się napić.

Cześć Chłopaki :papa:

Spamowa wyspa

przez bonsai 26 wrz 2015, 12:05
Wbrew pozorom nie jest to problem trywialny! Nie zasnę, gdy mi coś bzyka, brzęczy, trzepocze. :silence:

Zaćmienie superksiężyca. <3 mirunia, gazetą, gazetą! Davin, ja lubię taką pogodę, można się dotlenić, zmoczyć, fajnie jest.
bonsai

Spamowa wyspa

przez filip133 26 wrz 2015, 12:28
Może ktoś ma jakieś ciekawe plany ma sobotę... ? :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Davin 26 wrz 2015, 13:02
filip133 napisał(a):Może ktoś ma jakieś ciekawe plany ma sobotę... ? :)

Granie cały dzień! :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 wrz 2015, 13:44
mirunia, Slonce:********* wiedzialam ze mnie chwyci bo tyle stresow ... no to gdzies musialo znaelzc ujscie i mam a depreche z lękami . I jak ja do tej pracy pojde? :bezradny: :bezradny: Dzis w swojej glowie umieram co chwile. :roll: :roll:

W dodatku brzuch boli na @ i nie mam na nic ochoty. chce se zaszyc w domu i nie wychodzic juz nigdzie.

filip133, Dzieki ! Dzis sadze ze to niemozliwe....

"W życiu jest tak, że czasami musisz się zderzyć ze ścianą. Musisz nabić sobie potwornego guza. I wtedy ktoś, prawdopodobnie, jebnie cię jeszcze prosto w brzuch. Wówczas sobie przypomnisz, jak fantastycznie jest mieć płuca. Jak cudowny jest każdy bezproblemowy oddech. Jak cudowny jest krzyk.

A później? Później musisz wstać, oprzytomnieć i rozwalić tę ścianę, albo ją obejść.

Wstań, więc. Ja próbuję."
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 wrz 2015, 14:16
Zmusilam sie do umycia garow. o ! A dalej mam odrealnienie jak cholera.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 26 wrz 2015, 14:29
platek rozy, Kochana :****, pozwól sobie dzisiaj na taki dzień, na słabość.... żeby jutro, pojutrze powoli powstać do życia i funkcjonowania. Wiem, że potrafisz wyjść z tych dołów i na nowo się odrodzić. A dzisiaj kocykuj, pokwękaj i ulżyj sobie.
Zanim pójdziesz do pracy, to pozbierasz się do kupy, zobaczysz! A jak nie, to w pierwszych dniach zapodasz sobie połówkę afka i pójdzie gładko! :D

Ja mam dzisiaj też taki dzień do kitu. Trochę przestało lać, więc przy kroplach deszczu poszłam do sklepu pod pretekstem dupereli (dosłownie: papier sralny, ręczniki papier. zapałki, zapalniczka) żeby wyjść i zobaczyć ludzkie twarze i usłyszeć swój głos w sklepie. :bezradny: Już mi trochę lepiej! :D

Spamowa wyspa

przez woowoo 26 wrz 2015, 15:12
Hej wszystkim,
Wróciłam z lasu i kosz grzybów przytargalam. Teraz 3 h relaksu i zacznę szykować się na clubbing z moimi ladies ( 3 z zaburzeniami i jedna nie zdiagnozowana) bombowy team.

Pozdrawiam ciepło.

Spamowa wyspa

przez Zebrec 26 wrz 2015, 15:13
woowoo, udanej imprezy! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 wrz 2015, 15:30
mirunia, Slonce no to chociaz na chwilke wyszlas :) U mnie leje i leje ale tez bylam w Lidlu po nic dentystyczna bo sie mi skonczyla , wzielam przy okazji salami z orzechami laskowymi :105:
Lęki mnie lapaly a do dupy to!
Nie wiem czy ja sie tak ladnie dozbieram :bezradny: zycie mnie wykancza , chociaz jak tak pomyslec to moze ne zyce a moj durny mozg?Co dzis Kochana gotujesz?

woowoo, Milej zabawy !

Zebrec, :papa:

Sortuj wg