Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Aurora88 25 wrz 2015, 11:43
kosmostrada, chyba tak... do tej pory tylko raz w życiu zdarzyło mi się wsiąść w pociąg i nim jechać. A sny tego rodzaju mam średnio co tydzień.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez woowoo 25 wrz 2015, 12:38
Te sny to interesująca sprawa, ja mam mega podobnie. Zwykle nie zdążam na spotkanie lub środek lokomocji.
Oj, jakby nie patrzeć z 7,5, zostało 3,5 :-D.

Wczoraj cały dzień depresyjny, a dziś już lepiej, wieć jestem happy.
Dodatkowo oglądałam wczoraj prawie cały pierwszy sezon Wikingów, ale oni są sexi :lol:

Spamowa wyspa

przez filip133 25 wrz 2015, 13:35
woowoo napisał(a):Wczoraj cały dzień depresyjny, a dziś już lepiej, wieć jestem happy.

Super że happy :D Też ostatnio za często mam takie stany depresyjne, ale jak mijają to jest o wiele bardziej happy... :) Ja osobiście to mam ostatnio strasznie skrajne nastroje, albo kompletny dół w czasie którego nie umiem przywołać żadnej pozytywnej myśli, albo chce mi się ciągle wygłupiać i śpiewać... ;)

woowoo napisał(a):Dodatkowo oglądałam wczoraj prawie cały pierwszy sezon Wikingów, ale oni są sexi :lol:

Też lubię wikingów, ale nie dlatego że są sexi :lol: ;D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez filip133 25 wrz 2015, 13:38
Aurora88 napisał(a):kosmostrada, chyba tak... do tej pory tylko raz w życiu zdarzyło mi się wsiąść w pociąg i nim jechać. A sny tego rodzaju mam średnio co tydzień.

A mi się kiedyś kiedyś przez cały tydzień śniło jak popełniam samobójstwo i dlatego dostałem skierowanie do psychiatryka... (dlatego, że miałem już myśli samobójcze i pół roku wcześniej byłem w psychiatryku - więc żebym sobie nic nie zrobił...). Ah te moje skojarzenia dotyczące mojej przeszłości... Przydałoby się lepiej opanować nie wspominanie takich rzeczy :)

Spamowa wyspa

przez Davin 25 wrz 2015, 14:34
Dzień dobry. ;)

My dzisiaj znowu byliśmy na grzybach ale zdjęć nie wrzucam żeby u kosmo nie wzbudzać zazdrości. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Aurora88 25 wrz 2015, 14:40
Davin, i u mnie :P Może prześlecie mi słoiczek grzybków, co? <3

odwdzięczę się.... nie wiem czym :(

filip133, woowoo, tutaj fajny tekst o snach: http://pozaschematy.pl/2015/05/10/dlacz ... -oznaczac/
odkąd jestem na terapii bardziej się interesuję swoimi snami, często mówią mi różne rzeczy, ostatnio opowiadałam o nich terapeutce i potwierdziła moje podejrzenia.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 wrz 2015, 14:45
kosmostrada bylam w Lidlu , poncza jeszcze byly , kojarzy mi sie to kraciaste z typowo angielskim stylem ;)
Ladne do dzinsow i kaloszkow ewentualnie botkow :)

Witam niewitanych :papa: :papa: :papa: :***********

Znow leje a kolejki wszedzie kilometrowe.
W aptece bardzo sie zle czulam gdsy stalam za moim lekiem na blednik ... Esh. Humor mi siadl przez to.
Ostatnio edytowano 25 wrz 2015, 14:52 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Davin 25 wrz 2015, 14:45
Aurora88, przyjedź to Ci damy. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 wrz 2015, 14:53
mirunia gardziolko dzis lepiej???:******** ja staram sie nie stresowac ale jakos tak podswiadomie chyba ... :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Sigrun 25 wrz 2015, 15:00
Davin napisał(a):Dzień dobry. ;)

My dzisiaj znowu byliśmy na grzybach ale zdjęć nie wrzucam żeby u kosmo nie wzbudzać zazdrości. :mrgreen:

I znowu pol dnia roboty z nimi :)))

Ale warto :yeah:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 25 wrz 2015, 15:00
Elo elo 5 2 0 * 5,50

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 wrz 2015, 15:52
platek rozy, Więc mówisz zostawic to ponczo...Mi też się podoba, ale przez chwilę miałam wątpliwości.
Co wy z tą pogodą macie na południu, jak to możliwe że u nas cieplej i ładniej... :shock:

Davin, Sigrun, Kochani robotę z grzybkami macie, ale jaka frajda!
Dzięki Davin, że się zlitowałeś... :lol:

Nie powstrzymałam się i pojechałam realizowac mój plan, bo to nie wiadomo co z pogodą będzie jutro. I chyba miałam rację, bo teraz już się nie jest pięknie i ciepło.
Nafaszerowałam się przeciwgrypowym ( co nie było do końca najlepszym pomysłem, bo mnie mdli) i w drogę. O zesz jaki hardcore - pół godziny w autobusie... :hide: Tylko minęliśmy mój fyrtel, to jazdy na maksa. O mało z wrzaskiem nie wyskoczyłam. Ale udało się!
Połaziłam, pooglądałam różne pierdółki, kupiłam "Kuchnię" i "Zwierciadło" na starych gazetach. Poszłam na kawę dyniową. Kupiłam sobie w indyjskim sklepie za 3 zeta piękny kamulec, chyba agat, do ściskania w łapce w autobusie w drodze powrotnej, taki amulecik.
Jestem dumna, zadowolona i zmęczona. Teraz trochę posprzątam, a chorowac będę jutro. :mrgreen:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 wrz 2015, 16:09
A ja tak przy piątku jestem wcześniej w domu ;) nasmażyłam już stertę naleśników ze szpinakiem i serem fetą, doprawiłam czosnkiem i hu, hu zionę!
A jeszcze mam iść do apteki odebrać miksturę do płukania gardła... chyba szybko mnie załatwią. :mrgreen:

platek rozy, z gardziołkiem to trzeba czasu, żeby było lepiej, ale dzisiaj już mnie tak nie piecze dzięki tłustemu sprayowi.
Jak mi sucho, to ssę propolki miodowe.

kosmostrada , śmiało wkładaj to ponczo, kratki modne tej jesieni, a jeszcze w stylu angielsko-szkockim to szał!
Jak tam katarzysko Twoje, jeszcze męczy kichawka?

Sigrun, Davin, chyba wstydu nie macie, tak ograbiać las z grzybów i nas podkręcać :why: :D U mnie leje teraz ciurkiem, ciepło jest, więc będą rosły, aż będzie szumiało! :yeah:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 wrz 2015, 16:26
mirunia, No dobra wskakuję w to ponczo! :D Ale nie dziś, bo już nogi nie wystawiam, poza tym u mnie za ciepło.
Strasznie siurgam i kicham, aż mi głupio było w tym autobusie, że zarazki roznoszę ... Ludzie mi na ulicy "na zdrowie" mówili... :hide:
Pyszności zrobiłaś, a my dziś na kupnych pierogach, ale z dobrego źródła.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg