Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez ego 24 wrz 2015, 11:41
Purpurowy, ale jak to tak? psycholożka Cię zmusza do nauki? :nono:
Mi by się to przydało z dziesięć lat temu, może teraz moje życie wyglądało by inaczej.

Celice napisał(a):Jakie macie powody by żyć?
Ja to w zasadzie to "żyje" z powodu własnego tchórzostwa. Nie wiem czy to dobry powód, obawiam się, że niezbyt, ale zawsze jakiś. ;)
ego

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 wrz 2015, 12:03
platek rozy, ściskam cię Kochana, zobaczysz rozbujasz się i pójdzie ta praca, nie martw się na zapas. Przeszłam to i po pierwszych jazdach, wszystko się ułożyło i chodzenie do pracy jest najmniejszą bolączką.

Aurora88, Tak, popracuję dzielnie i wio do łóżeczka. Jutro wolne. :yeah: Muszę dojść do siebie do poniedziałku, bo mam ciężki dzień, mam ważne spotkanie wieczorem z roboty.
Też nie kupuję białych rzeczy, ostatecznie ecru.

JERZY62, Lubię jak więcej piszesz, bo to świadczy że humorek masz lepszy. ;) Jak widzisz francę opier... , bo oto jestem na posterunku. :D

Monsz podrzucił mnie do Lidla przed pracą i kupiłam to ponczo. (pozazdrościłam tych pięknych zakupów Dziewczynom ;) ). Wzięłam kraciakowe (szaro czerwone), bo czarne za ponure, a brązowe nie mój kolor. Platuś te spodnie oglądałam, ale były za cienkie jak dla mnie. Buty nie powiem, czy wygodne, bo mojego rozmiaru już nie było. Zastanawiałam się na szarym cienkim golfikiem, ale koniec miesiąca i kasy pożałowałam.

Nafaszerowałam się modafenem ( jednak trzeba niestety objawy przydusić, bo nie da się pracować), paczka chusteczek na biurku, wracam do roboty.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Davin 24 wrz 2015, 14:00
Dzień dobry. Co tu tak umarło? :P

Widzę że wszyscy mają ostatnio dołki. Od rana mnie coś trzymało ale na szczęście minęło jak zacząłem szaleć w kuchni. ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amaymon 24 wrz 2015, 15:02
Davin, ludzie chyba korzystają dzisiaj z ostatnich słonecznych dni. Co dobrego szykujesz? :D
Ostatnio edytowano 24 wrz 2015, 15:04 przez amaymon, łącznie edytowano 2 razy
amaymon

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 24 wrz 2015, 15:03
Cześć Wszystkim! Nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta ;-) Wpadłam na chwilkę odwiedzić stare śmieci :-)

Ostatnio doszłam do wniosku,że w moim życiu nie dzieje się nic ciekawego-tylko praca i dom.Dziękuję Bogu,że jako tako funkcjonuję.Mam czasem lęki,ale takie do opanowania.Ciągle szukam metody żeby pozbyć się ich raz na zawsze...
Mamy jesień-moja ulubiona pora roku.Uwielbiam jesienne spacery,tylko nie mam z kim spacerować.Samotność to mój największy problem,przez nią często się dołuję,za dużo myślę.Może niedługo mój los się odwróci?Chociaż póki co,nic na to nie wskazuje...

Trzymajcie się cieplutko :-) Za każdego z Was trzymam kciuki,żeby Wam się dobrze układało.Pozdrawiam! :-)
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez bonsai 24 wrz 2015, 15:04
Jesień to najlepsza pora roku! <3

"Zaćmienie Superksiężyca już w tę niedzielę! Takiego zjawiska nie było na nocnym niebie od 30 lat." - pamiętajcie!
bonsai

Spamowa wyspa

przez amaymon 24 wrz 2015, 15:08
Zgadzam się z Wami. Jesień jest piękna!
Ja też nie lubię spacerować sama. Ostatnio codziennie wychodzę z psem, ale zawsze idę gdzieś z dala od ludzi (socjofobia). ;)
amaymon

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 wrz 2015, 15:18
Cześć.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 wrz 2015, 15:22
ego napisał(a):Purpurowy, ale jak to tak? psycholożka Cię zmusza do nauki? :nono:

Nie to że zmusza, ale mówi że to będzie jakiś sposób na zajęcie czasu. No i się mnie zapytała czy się zapiszę, to powiedziałem tak na odwal że się zapiszę, żeby już nie drążyć tego bezsensownego tematu. To ona powiedziała żebym podpisał że się zapiszę, to podpisałem bez pomyślunku.

Spamowa wyspa

przez Davin 24 wrz 2015, 15:23
amaymon napisał(a):Davin, ludzie chyba korzystają dzisiaj z ostatnich słonecznych dni. Co dobrego szykujesz? :D

Pierś w ziołach. ;)

amaymon napisał(a):Zgadzam się z Wami. Jesień jest piękna!
Ja też nie lubię spacerować sama. Ostatnio codziennie wychodzę z psem, ale zawsze idę gdzieś z dala od ludzi (socjofobia). ;)

Na grzybach już byłaś? ;)

Spamowa wyspa

przez amaymon 24 wrz 2015, 15:29
Jeszcze nie, bo w moich lasach póki co nie ma. :P
amaymon

Spamowa wyspa

przez ego 24 wrz 2015, 16:15
Purpurowy, a jakieś konsekwencje za ewentualne niewywiązanie się z obietnicy też są przewidziane? :twisted:

amaymon napisał(a):Jeszcze nie, bo w moich lasach póki co nie ma. :P
W niektórych lasach wcale nie będzie grzybów. :bezradny:
ego

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 wrz 2015, 16:21
ego napisał(a):Purpurowy, a jakieś konsekwencje za ewentualne niewywiązanie się z obietnicy też są przewidziane? :twisted:

Jakieś tam bardzo wielkie konsekwencje to nie. Najwyżej się wkurzy że nie wykonuję jej zaleceń i rozwiąże współpracę i szukaj na tym zadupiu innego psychologa.

Spamowa wyspa

przez Sigrun 24 wrz 2015, 16:32
Ale tu dzisiaj spokojnie ;)

Czesc łobuzy :)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Sortuj wg