Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Celice 24 wrz 2015, 03:17
Jakie macie powody by żyć?
Celice

Spamowa wyspa

przez cdn. 24 wrz 2015, 03:49
U mnie nie ma konkretnych powodów, jestem właściwie samotnym człowiekiem. Powody muszę sobie wypracować sama. To od nas zależy czy te nasze życie będzie miało jakiś sens czy nie. Trzyma mnie nadzieja, że jeszcze uda mi się coś zrobić w tej materii.

Tak mi się wydaje, choć co mogę wiedzieć na ten temat, że największą siłą podtrzymującą człowieka przy życiu są jego dzieci.

Właściwie wszystko można sprowadzić do tego, że największą siłą, która nas trzyma na tej ziemi jest instynkt samozachowawczy, nazywany przez co niektórych mylnie nadzieją i zakodowany w naszych genach obowiązek przedłużenia bytu swojego gatunku.

Spamowa wyspa

przez jetodik 24 wrz 2015, 03:58
myślę, że Źródło życia.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 wrz 2015, 08:07
Dzień dobry!!!

Znów mnie franca z łóżka wyrzuciła, ale ciut mniej brutalnie. W ogóle to niespecjalnie spałam, no bo gardło. Ogólnie rozbita jestem chorobowo. Snuję się , wypiłam herbatę rumiankową, kawkę sobie darowałam przy takim ataku francy.
No byle do popołudnia, wskoczę pod kołderkę się kurowac.

Jakie macie plany na dziś?
Miłego dzionka życzę!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Prisonbreak 24 wrz 2015, 08:24
Mam powodów całą masę.Ile razy ja musiałem sobie je wciskać do bani w ciężkiej depresji i tłumaczyć że tak jest naprawdę tylko teraz ciężko mi w to uwierzyć.Mnie jara pokonywanie swoich granic,pokonywanie lęku,spełnianie marzeń i wykonanie rzeczy które przed wydawały się nie możliwe.Po za tym młodszy brat i to że kochał bym życie nawet na stypie :)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 wrz 2015, 09:07
Dzien dobry Kochani:*********
Ja wstalam wylekniona , zdolowana i zaziebiona oczywiscie.
No kurde! Jak tak na mnie maja dzialac wyzwaznia i normalne zycie to ja dziekuje . To ja wole nie myslec jaki kryzys bede miala jak zaczne pracowac :hide: :hide:

W nocy mnie kaszlalo jak cholera , gardlo przestalo bolec po tym sprayu septolux .

Aurora88 :********* pierwsze koty za ploty! Super zakupy :great: A ile radochy prawda?
Ciesze sie ze Cie do tego w jakis sposob zmotywowalam :105: :angel:

Sigrun :********* bransoletka piekna :105: minimalistyczna i stylowa! Sama bym chetnie taka nosila , pasuje do wielu stylizacji .

kosmostrada, :********** Kochana ciesze sie ze dzis lepiej , moze juz z gorki bedzie za co trzymam kciukasy! :great:

mirunia:********* cudne skarpeciorki :mrgreen: ja w tamtym roku nabylam w reniferki :D tez z angory i bardzo dobrze mi sluza :D

W sumie nie mam planow na dzis , musze do Biedry skoczyc bo wczoraj zrobilam zakupy obiadowe a do chlebka na sniadania i na kolacje to nic nie mam juz.

Poza tym chlodno , mam ksiazke do odbioru w bibliotece ale chyba nie pojde.

Bojam sie zycia :hide:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 24 wrz 2015, 10:13
Witam :papa:

kosmostrada, co za franca wyrzuciła Cię z łóżka ... a po łbie jej daj i już :smile:

platek rozy, Ty wiesz co a jak ja się boję życia przyszłości masakra :hide: to jest chyba najgorsze :-|
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez woowoo 24 wrz 2015, 10:17
Dzindybry, motywacje do zycia trzeba sobie wypracować. Na razie najbardziej lubię podróże, chcę zabrać się za fotografię i może studia podyplomowe grafiki.

Spamowa wyspa

przez filip133 24 wrz 2015, 10:40
Hejo ;P
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez woowoo 24 wrz 2015, 10:58
ejo Filip :-)
Właśnie zjadłam pyszną zupę krem z dyni :-)

Spamowa wyspa

przez filip133 24 wrz 2015, 11:23
Nie próbowałem nigdy :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez JERZY62 24 wrz 2015, 11:25
woowoo, ja bardzo mile wspominam dżem z dyni, dawno nie jadłem takiego dżemu chyba będę musiał kupić :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez woowoo 24 wrz 2015, 11:31
Uwielbiam dzemiki, choć sa trochę za słodkie.

Spamowa wyspa

przez Aurora88 24 wrz 2015, 11:38
Ahooooj! :papa:

cyklopka, potrafisz szyć? woooow :o

acherontia-styx, ooo elegancka ta biała bluzka, ja sobie białych rzeczy nie kupuję bo zawsze muszę się czymś ubrudzić xD a potem mi się nie chce prać osobno białych rzeczy :3
Dobrze że dostaniesz podwyżkę, ta pensja jest faktycznie śmieszna... żenada :( (chociaż szczerze mówiąc, dla mnie to na razie nieosiągalne marzenie)

kosmostrada, to jeszcze dzisiaj pracujesz a potem sobie odpoczniesz w łóżku, tak? A jutro już wolne?

platek rozy, dużo radochy dużo :) i tak, możesz się jak najbardziej cieszyć, to Ty jesteś "winna" :D że poszłam i się zachwyciłam ;)

Ok, czas na kawkę i książkę :)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Sortuj wg