Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 wrz 2015, 15:24
bonsai, waz tez na grzybki przyszedl ;)
A grzybki nazbierales pieeekne!

O jak ja lubie sosik grzybowy i do tego nalesniki z farszem ruskim ... :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez bonsai 23 wrz 2015, 15:37
platek rozy, zaraz zabieram się za robienie sosu. Dawno nie nazbierałem takich ładnych grzybów. Do identyfikacji tego węża przydałby się mój serdeczny kolega, detektywmonk, on chyba ma te wszystkie gatunki i rodzaje w jednym palcu!

A czemu czujesz się nieciekawie, skoro kupiłaś ładny kubraczek i generalnie wszystko idzie do przodu? To przeziębienie odbiera siły witalne?
bonsai

Spamowa wyspa

przez ego 23 wrz 2015, 15:40
bonsai, kurde, ale bym poszła na grzyby. Narobiłeś mi smaka.:)

A to coś, co sfotografowałeś to na 99% zaskroniec.https://pl.wikipedia.org/wiki/Zaskroniec_zwyczajny
ego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 wrz 2015, 15:42
bonsai, o to podrzuc mi sosiku chochle a ja zrobie nalesniorki ;)
Wiesz chyba przerazam sie ze nie dam rady :hide: i boje sie wejcs w taka duza grupe ludzi , w dodatku zle znosze faceta przelozonego po moim wspanialym szefie z ostatniej pracy mam fobie i obym tam miala same kobiety nad soba bo moze byc zle jak bedzie facet.... Chociaz jak juz faceta "oswoje" to mnie to nie przeraza . :bezradny: :bezradny:

I chyba stresy z ostatniego tygodnia wychodza ze mnie tez.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 23 wrz 2015, 15:54
bonsai, FONSZ!

platek rozy, KOSMOSTRADA , dziewczyny nie odpuszczacie, tak że czasem przychodzi kryzys.

Kurde, od kiedy na zajęciach z psychologii pojawiło się słowo "kryzys", to jedna koleżanka go nadużywa i jeszcze twierdzi, że to jej powiedzenie, a pamiętam, że kiedyś mówiła "masakra" albo "dramat".

Poszłam do uczennicy i nikogo nie było w domu, nawet dziadka staruszka :bezradny: Powinnam zadzwonić i zapytać o co beta, ale się boję, że będą mieć pretensje albo co, bo miałam fon rozładowany :hide:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Sigrun 23 wrz 2015, 16:21
Jol 8)

bonsai, piekne grzybki ;) ja wczorsj kolejne dwa sloiczki zrobilam a reszta poszla do suszenia :)
A waz to zaskroniec :yeah:

platek rozy, hej kochana :*
Sliczna narzutka:)

Teafilismy dzisiaj na piekna bransoletke z Apartu. Mam nadzieje ze sie spodoba :) niedlugo wychodzimy :)

Obrazek
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 wrz 2015, 16:31
platek rozy, Aurora88, Zosia_89, Dziękuję Kochane za wsparcie!!! Rzuciłam okiem w pracy i tak raźniej mi się zrobiło...
Mam nadzieję, że Wam też troszku się polepszyło z upływem dnia.

cyklopka, Nie lubię kryzysów... :evil:

platek rozy, Platuś fajna narzutka!

bonsai, Udało Ci się na grzybki wyskoczyc szczęściarzu... :great: Ja wczoraj prawdziwkowy sosik miałam, ale to nie to samo co z własnoręcznie zebranych...
Pienkny wonsz... ;)

Sigrun, bransolka powinna się spodobac. Bawcie się dobrze!

Przeziębienie mi się rozhulało na dobre, a muszę jeszcze dziś iśc do szkoły na zebranie.
Rano monsz mnie zawiózł do ginki, a potem wróciłam na piechtę i jakoś poszło. Tak jak pisałyście, drobnymi kroczkami się pozbierałam.
Lekarka zapisała mi hormony, coby @ wywołac. Kolejna chemia. :bezradny:
Położę się teraz na chwileczkę...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Aurora88 23 wrz 2015, 17:27
Hej hej, w tym tygodniu sobie nie popracowałam za bardzo, już mam wolne, wszystkie dzieci pochorowane.
Ominęła mnie grypa żołądkowa, hurra!

Spieszę pochwalić się Wam - poszłam na pierwsze swoje zakupy do second handu! Hurra! platek rozy, to dzięki Tobie, tyle się chwaliłaś swoimi ciuszkami że pozazdrościłam ;)
Jestem w ogóle w szoku ile ślicznych rzeczy tam widziałam! Trochę się bałam wejść, ale odważyłam się i nawet poszłam do przymierzalni ;) Mam ładny zielony szal, czarną bluzę z luźnym golfem, fioletową luźną bluzkę i bardzo przewiewną tunikę w kwiaty - na przyszłoroczne upały :mrgreen: Za tydzień ma być wyprzedaż, to tez się wybiorę :)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

kosmostrada u mnie trochę humorek lepszy, ten lumpek podziałał ożywczo.

bonsai Ty też z grzybami wyskakujesz? Kurcze zaczynam Wam zazdroscic :F Jakbym chciała grzyby to nawet nie wiem gdzie iść i szukać. Jakieś wycieczki za miasto się robi? ^^

filip133 co u Ciebie, ostatnio mało piszesz :)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez cyklopka 23 wrz 2015, 17:29
kosmostrada, ano, dzisiaj środa, dzień zebrań. Ja mam akurat wolne.

Ale boję się zadzwonić do pani mamy dziewczynki pytać, czemu ich nie było.

Pan od wf-u powiedział w świetlicy, żeby przyjść do niego do kantorka, gdyby był potrzebny. No ale nikt go nie wzywał i pretekstu do pójścia do kantorka nie było, a bardzo byłam ciekawa, gdzie ten kantorek.

Zmieniam struny, teraz już na serio. Przed zdjęciem starych Nagrałam dźwięki do audiobooka (tego o kotku, co zepsuł harfę).
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 23 wrz 2015, 18:09
Witam ;)
widzę, że dzisiaj ciuchowo zakupowe szaleństwo na Spamowej ;) to ja też się dołączę i się pochwale, że nabyłam bluzeczkę :yeah:

platek rozy, kosmostrada, mnie też jakieś choróbsko próbuje rozłożyć od paru dni, ale jak na razie się nie daje i nie mam zamiaru :twisted:

Aurora88, w którym s-h nabyłaś ciuszki? Może ja też podskoczę i coś wyszperam skoro w Poznaniu jestem co chwile ;)

W ogóle stwierdzam, że wolne dni za szybko lecą :( jutro znowu do roboty :( buuuuu
Jeszcze od rana pewnie będzie draka, bo zarząd się nie zorientował, że na jutro ustawił 2 pielęgniarki (zawsze jest jedna) i ciekawa jestem kogo spróbują odesłać do domu, bo za 2 osoby raczej nie zapłacą….. Na 99% odpadnie jutro B., bo ja nie mam zamiaru wstawać o 5 i telepać się 50km w jedną stronę, żeby wrócić do domu :nono:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 23 wrz 2015, 18:26
Pani mama uczennicy nie odbiera.

A że strunami to będzie długi wieczór, palce mam uwalone śmierdzącym siarczkiem srebra :/
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Aurora88 23 wrz 2015, 18:30
acherontia-styx, pokaz bluzeczkę! :) Byłam w second-handzie na Ogrodach, przy wydziale pedagogicznym UAMu. Jakiś nowy chyba otworzyli, bo nigdy go nie widziałam a za czasów moich studiów było tam coś innego... Podejrzewam, że jak się rok akademicki zacznie, to już nie będzie tak łatwo coś wyszperać ^^

Spamowa wyspa

przez Aurora88 23 wrz 2015, 18:31
cyklopka, może się pochorowali, skoro wszystkich bierze po kolei.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 23 wrz 2015, 18:37
Aurora88, ooo, wiem gdzie to, bo pracowałam na Szamarzewie jeszcze jakiś czas temu ;) nawet wczoraj byłam w tamtych rejonach ;) jutro po pracy jak będzie mi się chciało to może podskoczę :smile:
a zdjęcie zaraz wstawię tylko zrobię ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg