Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Davin 20 wrz 2015, 18:21
platek rozy, myślałem że może od wilgoci go złapało. U nas raz garnek zrobił się brązowy po smażeniu w nim na głębokim oleju ale doszło go domyć. Ten garnek do indukcji też się nadaje?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 wrz 2015, 18:22
Davin, tak ,do indukcji tez. I solilam zawsze jak potrawa byla goraca wiec nie wiem , chyba jakis dziadowski bubel mi sie trafil.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 wrz 2015, 18:24
platek rozy, o żesz, to faktycznie nie po taniości kupiłaś, a tu masz... Zezłościłabym się.

Davin, O tak, dobra patelnia to skarb.
Ja do zmywarki nie wkładam patelni i garnka z powłokami, bo pewnie nie nacieszyłabym się nimi długo...

Lusesita Dolores, Platek chyba ma rację, czas się uwolnic...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 wrz 2015, 18:25
kosmostrada, no wlasnie mi zal tego garnka bo teraz juz kasy na taki nie mam :bezradny: i garnka na zupe tez nie mam :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Davin 20 wrz 2015, 18:26
platek rozy, a mogę wiedzieć co to za firma?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 wrz 2015, 18:27
kosmostrada, platek rozy, ech, tak szybko się do lekarza nie wybiorę, ale dzięki za radę, będę mieć w miłej pamięci. Ta pani od pierwszej pomocy powiedziała, że to nie jest powód do zmartwień, a koleżanka, która ze mną ćwiczyła, powiedziała, że jej zdaniem mam równy puls. Ale wiecie jak jest, materiał do wkręcania dobry :roll:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Davin 20 wrz 2015, 18:28
kosmostrada, my dostaliśmy 3 garnki i patelnie od mojej mamy a ona używała ich na indukcji. Jedziemy ponad rok na gazie a one dalej tak samo wyglądają a często się zdarza że w wodzie leżą.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 wrz 2015, 18:31
Davin, tefal

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 wrz 2015, 18:32
cyklopka, To mozesz podejsc na zwykle ekg chociaz , to powinni zrobic na miejscu od reki :**********

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 wrz 2015, 18:36
cyklopka, badanie dobrze zrobic właśnie po to, żeby sobie tym główki nie zawracac.

Ja myślę nad tym garnkiem, brałam go do ręki to taki w miarę porządny się wydawał, oczywiście tak jak pisałam tylko na "wodniste" rzeczy, typu makaron czy zupa. Jeszcze się może do auchan przejadę i do sklepu z rzeczami do kuchni. A tak to nie wiem gdzie szukac za rozsądną kasę, bo przez neta nie kupię, bo muszę obejrzec i zważyc w dłoni.

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80232954/
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Davin 20 wrz 2015, 18:36
platek rozy napisał(a):Davin, tefal

I to może być ten problem.

Spamowa wyspa

przez Sigrun 20 wrz 2015, 18:40
platek rozy napisał(a):

Lusesita Dolores, obydwie z mama macie syndrom ofiar i tak sie dzieje , ja bym dawno juz na policje zadzwonila i wniosla sprawe . Nie rozumiem jak mozna dac soba tak pomiatac. A moj ojciec tez pil i po prostu sie od niego uwolnilam i sama dalam sobe rade lepiej, nie umarlam a z nim ma kontakt znikomy czego wcale nie zaluje.

AMEN
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 wrz 2015, 18:41
Davin, a tefala dziadostwo? Patelnie mialam to sluzylo bardzo dlugo.

kosmostrada, mam patelnie z Ikei i jest super a wok szybko mi sie popsul , jakies te produkty maja nierowne :bezradny:

Spamowa wyspa

przez Aurora88 20 wrz 2015, 18:46
Cześć misie :)

Ale miałam wczoraj przyjemny wieczór, graliśmy sobie z przyjaciółmi w gry (planszowe i karcianki), przyjaciółka zrobiła ciasta dwa, jedno specjalnie dla mnie, bez laktozy. Ociekające czekoladą - więc na razie brownie z batatów poczeka, bo muszę to zjeść ^^ Rewelka :D

mirunia, też będę szukać butów i pewnie w CCC albo w Deichmannie. Ciekawe czy nie skończymy z takimi samymi ;)

platek rozy, widzę że chyba humor masz lepszy :) cieszy mnie Twój udany weekend.

platek rozy, kosmostrada, ja z Ikei mam ten zestaw: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30101168/ używam już kilka lat, na różnych kuchenkach, bo to zestaw z czasów studenckich jeszcze (często się przeprowadzałam). Najmniejszy garnek już ma trochę zjechany dół i raczej nie używam, bo często przypala niektóre rzeczy, ale ogólnie są dużo lepsze niż kupowane wcześniej zestawy Tefala...
Poza tym mam jakiś kosmiczny zestaw garnków, który dostałam w prezencie od bogatej rodziny. Zacznę używać, jak te z Ikei się rozwalą.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Sortuj wg