Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 wrz 2015, 15:52
cyklopka, mówisz miłosny herzklekot masz? ;) Będziesz kiedyś u lekarza, to weź sobie skierowanie na Ekg, o tak na wszelki wypadek.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 wrz 2015, 15:58
kosmostrada, no baaa! nawet nie mam wyrzutow sumienia ze zjadlam ta szarlote :)
A Ty jedz , jedz do kiosku z gazetkami tanimi , ja tylko w takich miejscach kupuje bo mam za male grosze to co mnie inbteresuje z prasy:)

cyklopka, tak chyba mam lepszy nastroj ale czuje sie zle jesli idzie o lęki i takie rozne bujania , derealki nerwicowe :bezradny: tyle ze sie nie dziwie bo tyle stresow to jak mam sie czuc?Moze zrob ekg dla pewnosci?

Sigrun, ja sobie kilka tygodni temu kupilam dwie ksiazki Raymonda Chandlrea --- kazda po 1 zl :mrgreen:

Garnek mi sie popsul :shock: ze stali nierdzewnej a ma rdze na dnie :shock:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 20 wrz 2015, 16:33
Hej :papa:

platek rozy, ja kupiłem trzy garnki ze stali nierdzewnej i wszystkie trzy się na dnie tak jakoś poobijały... dwa z nich udało się mi oddać do sklepu a trzeci został :bezradny: A wyglądały na takie solidne garnki.
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 wrz 2015, 16:46
kosmostrada, ni, ja nikogo nie Kocham :( Ale na herbatę bym się dała zaprosić...

platek rozy, kosmostrada, ale u jakiego lekarza skierowanie i kiedy? Tak żeby i czas mieć, i żeby rodziców nie przestraszyć :S
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 wrz 2015, 16:55
platek rozy, JERZY62, a ja nie przepadam za garnkami ze stali nierdzewnej, mam jeden i gotuję w nim jedynie makaron (bo szybko) lub większą ilość ziemniaków np. na kopytka. Próbowałam gotować w nim zupy na początku, ale na drugi dzień po odgrzaniu zupa miała metaliczny posmak. Więc nigdy więcej!
Gotuję większość potraw w emaliowanych garnkach i najchętniej białych wewnątrz. :D

Jak ja nie lubię niedzieli i takiej aury! :why:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 20 wrz 2015, 17:02
mirunia, sie ma :papa: Deszcz jest bardzo potrzebny bo brakuje wody i jest susza. Taki deszcz jak teraz pada to przydało by się żeby padał ze dwa tygodnie to by ten niedobór wody uzupełnił.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Davin 20 wrz 2015, 17:06
platek rozy, JERZY62, bo za porządny garnek trzeba trochę zapłacić. ;)

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 20 wrz 2015, 17:07
Wróciłem, cześć ponownie :)
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez Sigrun 20 wrz 2015, 17:12
DarkMaster, jol ;)

No tak jak napisal D. Za porzadny garnek trzeba troche wybulic... My mamy garnki Fisslera a kazdy z nich min 200 zl. Ale sa na lata
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 wrz 2015, 17:45
cyklopka, Najszybciej to chyba tak jak ja - dostałam od rodzinnego skierowanie na oddział kardiologiczny do szpitala, na izbie przyjęc ekg plus wszystkie sercowe badania krwi na na miejscu i od razu interpretacja wyników przez kardiologa ( potem dopiero sobie decydują czy wio do domu, czy zapraszają do siebie ;) ). Najlepiej rodzinnego podpytac jak to załatwic - powiedziec, co tam stwierdziła pani od pierwszej pomocy i że masz herzklekot, męczliwośc, osłabienia i bóle głowy. Nie może Cię z kwitkiem odesłac.
Przydałaby się acherontia, ona jest biegła w procedurach.

mirunia, ja też najbardziej lubię emaliowane. Mam jeden droższy z taką specjalną powłoką ( do potraw co lubią się przypalic), specjalny do mleka, a reszta właśnie klasyczne.

Sigrun, Niestety masz rację, dobrego garnka po taniości nie kupisz... Jeszcze da się znależc dobry emaliowany za rozsądną cenę. a taki absolutnie może byc do ziemniaków, makaronu, zupy itp....
No właśnie muszę kupic garnek, bo mój najczęściej używany średniak zaczyna już byc niewyjściowy...

Przed chwilą lało i czarno się zrobiło, teraz wyszło słońce, no nie dziwota że za zombiaka dziś robię... :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 wrz 2015, 18:01
cyklopka, ja bralam od ogolnej na badanie u kardiologa ale wczesniej ogolna zrobila mi ekg w osrodku...

Sigrun, Davin, kosmostrada, wlasnie kupilam firmowy taki sreniej wielkosci na zupki i wybulilamz a niego okolo 150 zl to ta stal 18/10 czy cos takiego i masz.... :bezradny:

mirunia, wiesz teraz strasznie ciezko kupic dobre emaliowane garnki bo jak wlasnie moj na zupe padl to sie ujezdzilam jak glupia i nawet te z fabryki w Olkuszu mialy w srodku malenkie dziurki .. dlatego kupilam jak mi sie wowczas wydawalo super garnek z e stali a tu voila i zardzewial.

:shock:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Davin 20 wrz 2015, 18:10
platek rozy, masz zmywarkę?

kosmostrada, i tak najlepsza różnica jest w patelniach. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 20 wrz 2015, 18:15
I miałam rację. Ojciec wziął sobie wolne i pije:(((
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 wrz 2015, 18:17
Davin, nie , recami zmywam :P

Lusesita Dolores, obydwie z mama macie syndrom ofiar i tak sie dzieje , ja bym dawno juz na policje zadzwonila i wniosla sprawe . Nie rozumiem jak mozna dac soba tak pomiatac. A moj ojciec tez pil i po prostu sie od niego uwolnilam i sama dalam sobe rade lepiej, nie umarlam a z nim ma kontakt znikomy czego wcale nie zaluje.

Sortuj wg