Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 wrz 2015, 14:48
Heyo
Kochani:*********
Ja mialam calkiem fajny weekend.Dzis na kawce bylam i pod hala , nabylam sobie gazetke "Good Food" za 4 zlocisze (normalna cena 12) sa obledne przepisy :105: weganskie i fitowe i bezglutenowe.... Przerozne .Skusze sie i bede chyba ja kupowala (oczywiscie pod hala)

Obrazek
Zlapal nas deszcz i wrocilam troche zmoknieta ale co tam.
Dzis z robilam odpust i zjadlam szarlote z lukrem!
Rozwali mi to pewnie moj metabolizm ale uznalam ze szarlota mi sie nalezy po takich ciezkich przejsciach w tygodniu.

Davin, pieeekne grzybki! :105:

mirunia
:******** w ktorym sklepie masz te botki upatrzone bo ja wccc tez upatrzylam takie granatowe :D moze to te same? Sztyblety to sa.

kosmostrada, :********* Kochana to moze domowe spa? skoro pogoda nie dopisuje?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 wrz 2015, 14:50
Sigrun, widzialam wlasnie zdjecie biedaka :? :? :*********
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Sigrun 20 wrz 2015, 15:01
platek rozy, no... Dzwonilam na policje. Mieli sie nim zajac. Ale jak wtacalusmy po ponsd 2h dalej tam lezal. Dzwonilam jyz do nadlesnictwa... I powiedzieli ze zaraz pidjada
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 wrz 2015, 15:04
platek rozy, super Kochana ****, że rozerwałaś się trochę i wtranżoliłaś szarlotę, a co!
Płatuś, tak te butki są w CCC - granat, gładziutkie, z gumami na kostkach. Mierzyłam je i wydawały się fajne po włożeniu, ale dość ciężko się je wkłada... może się nauczę z łyżką. Pójdę we wtorek, mam nadzieję, że będą... oby mój rozmiar był!

Sigrun, Davin , jakie fajniusie podgrzybki... znowu 2-3 słoiczki będą. Widać, że zaczynają się, bo mnóstwo małych pipków narwaliście. :D
A w wilgotny dzień dobrze je zbierać, bo błyszczą im się łebki.

kosmostrada, gorąca, domowa picka jest pyszna, z mnóstwem dobroci. :great:

Spamowa wyspa

przez Sigrun 20 wrz 2015, 15:06
mirunia, :)))
Dwa razy nas deszcz dopadl ;)

platek rozy, ech...pamietam niedzielne wypady na hale targowa :)))

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 wrz 2015, 15:15
mirunia, to te same butki upatrzylysmy :D :yeah: tez je mierzylam i bardzo mi sie podobaly . Maja fajna podeszwe :)Co Slonce porabiasz? Ja juz domowo , jutro do pani od aktywizacji jade.

Sigrun, oby sie zajeli bo az zal patrzec na takiego biedaka:( zawsze mnie na placz zbiera jak widze rozjechane zwierzatko.
U nas niedawno kolo Rossmana lezal kot sasiadki z klatki obok ale ja tylko podeszlam do niej i powiedzialam ze jej kot tam lezy :-|

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 wrz 2015, 15:16
Wróciłam z zajęć, kończę obiad.

Pani od pierwszej pomocy powiedziała mi, że mam nierówne tętno, tak że zaraz kładę się na katafalku z gromnicą, wbijajcie na stypę, będzie dobry barszcz.

Za pół godziny leci powtórka Twarzy, co Brzmi znajomo, wczoraj nie obejrzałam, bo zasnęłam dobrze przed 22-gą, po zajęciach i spotkaniu fanklubu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 wrz 2015, 15:16
Sigrun, tak hala jest the best i ile cudeniek tam mozna wyszperac :)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 wrz 2015, 15:19
cyklopka, :******** moja ciotka namietnie oglada ten program a ja nie widzialam ani raz.Natomiast taniec z Gwiazdami lubie i chetnie patrze :) :105:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 wrz 2015, 15:20
platek rozy, Należało ci się dzisiaj takie odprężenie na całym froncie! :D
Oj fajny pomysł mi poddałaś, wybiorę się w tygodniu do kiosku z tanimi gazetami! To kawał drogi, kolejką trzeba jechac, ale jest wyzwanie, jest przyjemnośc!
Ten tydzień mam luźniejszy, bo młody na zgrupowaniu, a w weekend w ogóle wyjeżdża, więc mniej zamieszania z obiadami (monsz coś przegryzie na mieście, ja dam sobie radę) i mogę po południu po pracy, po spacerze z futrzakiem coś pokombinowac. No od razu mi się humor polepszył, jak o tym pomyślałam.

Sigrun, Jak dzik był świeży, trzeba było zabrac i byłoby ekskluzywnego mięska na parę dni... ;) To D. by wracał jak rasowy męszczysna - z ubitym dzikiem na barkach. :lol:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 wrz 2015, 15:25
cyklopka, a miałaś kiedyś Ekg robione? Bo to może taka uroda i nici z ekstatycznych przygotowań do zalegania na katafalku... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 wrz 2015, 15:29
platek rozy, ja też ostatnio nieraz taniec z gwiazdami oglądam, a Twarz uwielbiam, bo można zobaczyć ludzi od innej strony, a w tej edycji jest Respondek, to już w ogóle fangirluję na potęgę :mrgreen:

Widzę, że trochę już twoje posty weselsze :smile:

Dobra, dzisiaj już założę nowe struny, tylko chciałam coś jeszcze nagrać na tych zepsutych, a nie mam za bardzo czym nagrać, tylko dyktafon, do którego muszę baterie naładować.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Sigrun 20 wrz 2015, 15:31
platek rozy, ja tez nie lubie takuch widokow... Wiesz jak ja kocham wszystkie zwierzaki...

platek rozy, no... Ja kiedys tam dorwalam ksiazke ktorej szukalam w cholere czadu... "Zapomniany jezyk psow"

Hala to czesc krakowa..jyz taka tradycja... :)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 wrz 2015, 15:33
kosmostrada, nigdy nie byłam badana na serce :( Raz tylko EEG w dzieciństwie, bo wykluczali padaczkę i autyzm. Jako nastolatka miałam mocno niskie ciśnienie. Tętno mi się zwiększa bardzo przy wysiłku fizycznym i z emocji nieraz.

Może mam palpitacje, bo kolega był dla mnie wczoraj milszy niż minimum ustawowe przewiduje :bezradny:
I Miss Forum

Sortuj wg