Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Aurora88 18 wrz 2015, 15:49
Hej misiaki :)

platek rozy, bardzo szkoda że nie potrafisz się tak w pełni cieszyć sukcesem ale my tu wszyscy pewnie jesteśmy pod wrażeniem Twojej walki! ;) Naprawdę, byłaś niesamowita. Strasznie się cieszę że udało się dopiąć swego, oczywiście wkurza cała sytuacja i organizacja urzędu, no ale kurde, dałaś radę :) podpłynęłaś po prąd :) spróbuj poczuć radość chociaż przez chwilkę :)
kosmostrada, batatowe ciasto? a cóż to za wynalazek?
high, też nie znoszę pisać z komórki, współczuję :(

Ja już cieszę się weekendem, wciąż mi smutno, ale zdecydowanie lepiej sobie radzę z emocjami. Właśnie zrobiłam bogaty w warzywa obiad, jeszcze obgadam z kumpelą prezentację i można zacząć się obijać ^^
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 18 wrz 2015, 16:15
DarkMaster napisał(a):nieboszczyk, zostało Ci ostatnie ostrzeżenie... nudzi Ci się?

to chyba spamowa wyspa nie?mam dostać bana za spamowanie w tym wątku?mądry jesteś?

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 18 wrz 2015, 16:58
Witajcie
byłam w komisie odzieżowym i nabyłam dwa sweterki za 48zł
jeden jest firmy monnarii
sa śliczne
:D
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Relanium 2mg - doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 18 wrz 2015, 17:28
Cześć.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 18 wrz 2015, 17:38
ide leczyć gremlinka
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 wrz 2015, 17:48
Zosia_89, No poza sezonem jest najfajniej nad morzem, już dziś było nieźle - prawie pusto i romanticznie... ;)
Miłego wyjścia!

Aurora88, brownie z batatów i banana... Podam z domową konfiturą malinową. Taka sprytna kolacyjka. Ja dziś szaleję z kuchnią wegetariańską. Ciasto gotowe, a w piecu pasztet z cukinii. :D
A Tobie życzę miłego odpoczynku, jak już wszystko obgadasz. ;)

Miłego wieczoru, bo do mnie już goście przyszli.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 18 wrz 2015, 17:49
nieboszczyk, Tak, masz dostać, za bardzo bierzesz nazwę do siebie, wrzucasz 3 posty pod rząd które są wyłącznie linkami, bez żadnej dopiski z Twojej strony, więc sory ziomeczku :)
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 wrz 2015, 18:06
Aurora88, :******** teraz chyba musze odpoczac :) wyczerpalam sie do cna i poki co najchetniej schowalabym sie do skorupy.Jak Twoj brat zapatruje sie na terapie?

Zosia_89, :******** dalam rade ale po ilu trudach :hide: jak tak mam sie ciagle zmagac to ja nie dam rady.Paradoks.
tez dzis sprzatam :)

Odrealnienie dopiero zaczelo puszczac ale lęki mam....
Wyjde jeszcze do Biedry , a pozniej kapiel i pogapie sie na Taniec z Gwiazdami :P
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Davin 18 wrz 2015, 19:10
Dzień dobry. :D

My się dzisiaj przejechaliśmy zobaczyć na chwilę czy są grzyby. Jeszcze czuję pajęczyny na sobie. :mrgreen:

Obrazek

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 wrz 2015, 19:52
Davin, piekne grzybki :) szkoda ze ja sie nie znam na grzybach :bezradny: zaraz bym sie sama na tamten swiat wyprawila jakbym poszla na grzyby :D

Zosia_89, Zosienko bo ja dawniej taka bylam , przebojowa i uswiadomilam sobie ze gdzies tam jestem taka dawna ja , ktora mogla wszystko i nie godzila sie na porazke.
Choroba mi to zabrala.Chociaz moze cala chorobe jestem silna skoro staram sie walczyc o siebie i nie wycofalam sie mimo lękow , atakow paniki i calego tego wachlarzu przyjemnosci watpliwych.

Ide do wanny i na Taniec z Gwiazdami a pozniej Wolverina :105: obejrze :) Milego wieczoru dla Was!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Sigrun 18 wrz 2015, 20:03
Hej :)

Widze ze D. Juz pochwalil sie naszymi zbiorami :)
Zaraz zabieramy sie za sloiczkowanie ich :mrgreen:

platek rozy, kochana my tez sie nie bardzo znamy...zbieramy tylko te co do ktorych nie mamy zadnych watpliwosci
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 18 wrz 2015, 20:03
DarkMaster napisał(a):nieboszczyk, Tak, masz dostać, za bardzo bierzesz nazwę do siebie, wrzucasz 3 posty pod rząd które są wyłącznie linkami, bez żadnej dopiski z Twojej strony, więc sory ziomeczku :)

koleżko nie masz moda ani admina więc to co odpowiadasz na moje posty dobrze b y było abyś zachował dla siebie.widzisz osta w moim profilu i będziesz teraz wachlować uszami i robić wiatr?litości

Spamowa wyspa

przez Sigrun 18 wrz 2015, 20:07
DarkMaster napisał(a):nieboszczyk, Tak, masz dostać, za bardzo bierzesz nazwę do siebie, wrzucasz 3 posty pod rząd które są wyłącznie linkami, bez żadnej dopiski z Twojej strony, więc sory ziomeczku :)

No stres...ten typ tak ma;) dostal zakaz tworzenia watkow z durnymi linksmi to teraz rozrzuca je po forum
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 18 wrz 2015, 20:10
Sigrun napisał(a):

No stres...ten typ tak ma;) dostal zakaz tworzenia watkow z durnymi linksmi to teraz rozrzuca je po forum

skoro tu tyż nie można takowych rozrzucać to ten wątek powinien zniknąć a jak te linksy są durne nikt niema obowiązku ich otwierać i czytac

Sortuj wg