Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Davin 14 wrz 2015, 18:04
acherontia-styx, śmierdzący nałóg. :P Mam pytanko do Ciebie ale to pw poleci. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 wrz 2015, 18:07
kosmostrada, trochę kicham, dzieci kichają, ale nos podsechł, gardło nie boli, gorączki nie ma.

Davin, topinambur, dziwne słowo.

Hue, hue, dalej mi te fantazje przychodzą, bo jednakowoż trzeba przełamać monotonię miejsca pracy. A dawno nie miałam, jakoś mi wyobraźni czasami brakowało :mhm:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Davin 14 wrz 2015, 18:08
cyklopka napisał(a):Davin, topinambur, dziwne słowo.

Słowo dziwne ale bulwa dobra. :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 14 wrz 2015, 18:12
Davin, odpisałam ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 wrz 2015, 18:13
acherontia-styx, O to to, też staram się miec takie podejście - tak miało byc i obróci się na dobre!
Ale rozumiem Plateczkową, bo to jak się człowiek nastawi, przygotuje, a cały plan się wali ( i to na kilku poziomach bo nie o wszystkim Platek tutaj pisze), to też ciężko przechodzę... Zwłaszcza jak się zobaczyło światełko w tunelu i już się z tego cieszyło, przemogło lęki, a tu koopa.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Davin 14 wrz 2015, 18:20
kosmostrada napisał(a):Ale rozumiem Plateczkową, bo to jak się człowiek nastawi, przygotuje, a cały plan się wali

Bo kuźwa tak jest. Co się na coś nastawiam od 3 lat to wszystko kończy się porażką.

kosmostrada napisał(a): i to na kilku poziomach bo nie o wszystkim Platek tutaj pisze

My komentowaliśmy tylko to o czym ona pisze więc nie widzę powodu do focha. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 wrz 2015, 18:21
cyklopka, :great: No to może paskuda Cię nie pokona. Cały sezon sobie będziesz uroczo kichac i jakoś będzie.

Davin, Jaki macie pomysł na bulwy? :105:

Wypatrzyłam w sobotę powiedzmy notes - na sprężynie, grube kartonowe czarne kartki, niby do scrapbookingu. Cały czas myślę, żeby go zakupic, ale nie mam pomysłu jak go wykorzystac twórczo... Chodzi za mną... :zonk:
A propos twórczości - w moim programie na kreatywnośc , mam w tygodniu zadanie - abstynencja od czytania... Jak to przetrwac? :why:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Sigrun 14 wrz 2015, 18:21
cyklopka, no...strasznie smierdzi ;)

A dzisiaj ja łamie przepisy... Halibut pieczony z boczkiem z sosem z kaparami na bialym winie a do tego fryteczki i fasolka no i oczywiscie pietrucha :mrgreen:

Obrazek
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Davin 14 wrz 2015, 18:23
kosmostrada, to nie będzie pomysł a raczej testy. :mrgreen: A bazgroły to nie twórczość? Ja już jeden zeszyt zapisałem głupotami. ;)
kosmostrada napisał(a):A propos twórczości - w moim programie na kreatywnośc , mam w tygodniu zadanie - abstynencja od czytania... Jak to przetrwac? :why:

Czyli forum też nie będziesz czytać? :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 wrz 2015, 18:25
Davin, ja właśnie się uczę funkcjonowania bez planu. Nie kontrolowac wszystkiego. Takie zadanie terapeutyczne... a jak mam plan, to zakładac, że wszystko się może zdarzyc, a jego zmiany przyjmowac na klatę... Kuźwa ciężko...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 wrz 2015, 18:29
Davin napisał(a):kosmostrada, to nie będzie pomysł a raczej testy. :mrgreen: A bazgroły to nie twórczość? Ja już jeden zeszyt zapisałem głupotami. ;)
kosmostrada napisał(a):A propos twórczości - w moim programie na kreatywnośc , mam w tygodniu zadanie - abstynencja od czytania... Jak to przetrwac? :why:

Czyli forum też nie będziesz czytać? :mrgreen:

A do pisania głupot to już zeszycik jest... Nie jeden... :mrgreen:
No bez przesady, forum to nie czytanie, to życie towarzyskie... :lol: Mogę ewentualnie nie czytac innych wątków, ale spamowa? ;)
Koniecznie napiszcie jak Wam testy topinamburowe wyszły, strasznie ciekawam.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 14 wrz 2015, 18:32
kosmostrada, ja nie mówię, że ja nie rozumiem płatka, ale nie widzę powodów do strojenia fochów, bo to nie my ustalamy zasady przyznawania stażu w UP, ani nie jesteśmy twórcami Ustawy o Pomocy Społecznej.
Każdy z nas ma lepsze i gorsze okresy, każdemu się pewnie chociaż raz życie zawaliło i musiał sobie ten swój świat powoli odbudować, żeby poczuć stabilizację i bezpieczeństwo i nikt tu fochów o to na innych nie stroił ;)
ja akurat może nie jestem wylewna na forum odnośnie swojego życia osobistego, bo od tego mam terapię i na niej nauczyłam się radzić sobie z kryzysowymi sytuacjami. Życie nie zawsze układa się tak jak sobie zaplanujemy :bezradny: i nie zawsze mamy na to wpływ.

A co do życia pod plan, też nie lubię jak mi ktoś/coś psuje plany :bezradny: :evil:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Davin 14 wrz 2015, 18:33
kosmostrada, mnie ciekawi on usmażony, upieczony bądź ugotowany. W tym roku miałem pierwszy raz z nim styczność ale wciągałem tylko na surowo. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 wrz 2015, 18:36
acherontia-styx, nie fochalam sie ale nie lubie jak osoby ktore nie maja pojecia o tym co bylo zalatwianie i na co tyle czekalam i ile mnie to kosztowalo energii i przelamywania swoich barieir w zwazku ze stanami lękowymi wypowiadaja sie jakby wszystko wiedzieli.Dla mnie to byla wazna sprawa i tyle. A praca byle jaka jest owszem ale ja tez sie nie do kazdej nadaje chocby ze wzgledu na kregoslup przy ktorym wielu rzeczy robic nie moge. W dodatku mialam pilnowanie Madzi na przeczekanie z czego musialam zrezygnowac bo mial byc UM , teraz zostalam calkiem na lodzie a nie mam jak Ty rodzicow ktorzy mnie nakarmia.

I nie rozumiem najazdu na mnie bo co? bo mialam plany i staralam sie je zrealizowac?

A ta sytuacja przekonala mnie tylko do tego ze nie warto pisac o sobie czegokolwiek .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg