Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 wrz 2015, 17:44
Dzień dobry!

Davin, uwaga atak zazdrości za topinambura!!! ;) Oj chyba przejdę się na opuszczone działki, może tam uświadczę...

Zosia_89, Zmieniasz skórę jak wonsz? ;) Miałam kiedyś taką maśc złuszczającą, rany, musiałam tak chodzic do pracy... :hide:

cyklopka, Jak przeziębienie?

Purpurowy, Trzyma się Ciebie poczucie humoru... :great:

high, Miło Cię znów widziec!

Dark Master - napisz jak poszło na rozmowie.

Aurora88, Odpowiadam na Twoje wczorajsze pytanie - u mnie bez zmian - raz na górze raz na dole. :bezradny:
mirunia - i jak się czujesz po południu?

platek rozy, Platuś powalcz o swoje, może się uda!

Kupiłam w Biedrze fikuśne ściereczki, no już naprawdę staram się cieszyc z wszystkiego... ;) Lecę gotowac jakąś leciutką warzywną zupę, bo mensza brzuch boli bidulka... :(
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Davin 14 wrz 2015, 17:48
kosmostrada napisał(a):Davin, uwaga atak zazdrości za topinambura!!! ;) Oj chyba przejdę się na opuszczone działki, może tam uświadczę...

Z ciekawości się zatrzymaliśmy tam gdzie rósł i zaczęliśmy rwać. Jeszcze bulwy małe i trzeba się nakopać. ;) Muszę kupić szpadel bo małą łopatką za wolno się kopie. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 14 wrz 2015, 17:50
A ja wróciłam z roboty i stwierdzam, że nie pracuje w normalnym miejscu :bezradny:
pięć osób pokonał dozownik do mydła - no nikt nie umiał go otworzyć, żeby napełnić :lol:
pani doktor kichająca 12 razy, raz za razem :lol:
i robili zakłady ile ważę :lol: no to już jest chamstwo w państwie :lol:

aaaa no i na dywaniku u prezes wylądowałam za fajki, bo akurat zczaiła jak wychodziłam z naszej "palarni" - jej mina i tekst "czy pani tam była w wiadomym celu?" były bezcenne :mrgreen:
stwierdziła, że nie dość, że ja i J. jesteśmy najszczuplejsze w tej firmie to jeszcze obie palą i że zorganizuje nam kampanie antynikotynową :mrgreen:

Co do pracy powiem tyle, że praca JEST, ale dla osób którym na prawdę na tej pracy zależy. A jak ktoś rzeczywiście potrzebuje kasy, to weźmie na początek nawet śmieciówkę, z której można zrezygnować z dnia na dzień, a w międzyczasie będzie szukał etatu.
Ja jestem aktualnie na śmieciówce i mi to odpowiada, zakład pracy jest skłonny mi odprowadzać ZUS, tylko, że ja na razie nie potrzebuję, bo mam inne źródło ubezpieczenia (zresztą od przyszłego roku zakłady pracy zatrudniając na umowę zlecenie będą miały obowiązek odprowadzać składki do ZUSu). Pracuje kiedy chce i kiedy mi pasuje, a nie kiedy zakład pracy ma kaprys. A finansowo się na tym wychodzi lepiej niż na etacie ze wszystkimi zobowiązaniami, składkami itp.
I nie rozumiem fochów na wszystkich po kolei, bo się nie dostało stażu. Sorry, ale dziecinne zachowanie. Jakbym miała obwiniać cały świat o to, że pół roku wstecz zmuszono mnie do rezygnacji z pracy gdzie teoretycznie miałam raj, bo umowa o pracę i premie i dodatki, urlopy szkoleniowe, za wszystkie szkolenia płacił zakład pracy itd.., to musiałabym się dzisiaj do nikogo nie odzywać.
Mówi się trudno, żyje się dalej. Widocznie los zgotował dla nas coś innego.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Davin 14 wrz 2015, 17:58
acherontia-styx, Ty palisz? :shock:

acherontia-styx napisał(a):Co do pracy powiem tyle, że praca JEST, ale dla osób którym na prawdę na tej pracy zależy. A jak ktoś rzeczywiście potrzebuje kasy, to weźmie na początek nawet śmieciówkę, z której można zrezygnować z dnia na dzień, a w międzyczasie będzie szukał etatu.

Takie coś chyba najlepsze bo wpada się w rytm pracy i nie szkoda jej rzucić. ;)

acherontia-styx napisał(a):Ja jestem aktualnie na śmieciówce i mi to odpowiada, zakład pracy jest skłonny mi odprowadzać ZUS, tylko, że ja na razie nie potrzebuję, bo mam inne źródło ubezpieczenia (zresztą od przyszłego roku zakłady pracy zatrudniając na umowę zlecenie będą miały obowiązek odprowadzać składki do ZUSu). Pracuje kiedy chce i kiedy mi pasuje, a nie kiedy zakład pracy ma kaprys. A finansowo się na tym wychodzi lepiej niż na etacie ze wszystkimi zobowiązaniami, składkami itp.

Ale pracodawca na umowę zlecenie płaci składki. :P

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 14 wrz 2015, 18:02
Davin, nie. Ja mam tylko podatek odprowadzany, nic poza tym ;)
ano palę ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Davin 14 wrz 2015, 18:04
acherontia-styx, śmierdzący nałóg. :P Mam pytanko do Ciebie ale to pw poleci. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 wrz 2015, 18:07
kosmostrada, trochę kicham, dzieci kichają, ale nos podsechł, gardło nie boli, gorączki nie ma.

Davin, topinambur, dziwne słowo.

Hue, hue, dalej mi te fantazje przychodzą, bo jednakowoż trzeba przełamać monotonię miejsca pracy. A dawno nie miałam, jakoś mi wyobraźni czasami brakowało :mhm:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez Davin 14 wrz 2015, 18:08
cyklopka napisał(a):Davin, topinambur, dziwne słowo.

Słowo dziwne ale bulwa dobra. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 14 wrz 2015, 18:12
Davin, odpisałam ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 wrz 2015, 18:13
acherontia-styx, O to to, też staram się miec takie podejście - tak miało byc i obróci się na dobre!
Ale rozumiem Plateczkową, bo to jak się człowiek nastawi, przygotuje, a cały plan się wali ( i to na kilku poziomach bo nie o wszystkim Platek tutaj pisze), to też ciężko przechodzę... Zwłaszcza jak się zobaczyło światełko w tunelu i już się z tego cieszyło, przemogło lęki, a tu koopa.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Davin 14 wrz 2015, 18:20
kosmostrada napisał(a):Ale rozumiem Plateczkową, bo to jak się człowiek nastawi, przygotuje, a cały plan się wali

Bo kuźwa tak jest. Co się na coś nastawiam od 3 lat to wszystko kończy się porażką.

kosmostrada napisał(a): i to na kilku poziomach bo nie o wszystkim Platek tutaj pisze

My komentowaliśmy tylko to o czym ona pisze więc nie widzę powodu do focha. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 wrz 2015, 18:21
cyklopka, :great: No to może paskuda Cię nie pokona. Cały sezon sobie będziesz uroczo kichac i jakoś będzie.

Davin, Jaki macie pomysł na bulwy? :105:

Wypatrzyłam w sobotę powiedzmy notes - na sprężynie, grube kartonowe czarne kartki, niby do scrapbookingu. Cały czas myślę, żeby go zakupic, ale nie mam pomysłu jak go wykorzystac twórczo... Chodzi za mną... :zonk:
A propos twórczości - w moim programie na kreatywnośc , mam w tygodniu zadanie - abstynencja od czytania... Jak to przetrwac? :why:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Sigrun 14 wrz 2015, 18:21
cyklopka, no...strasznie smierdzi ;)

A dzisiaj ja łamie przepisy... Halibut pieczony z boczkiem z sosem z kaparami na bialym winie a do tego fryteczki i fasolka no i oczywiscie pietrucha :mrgreen:

Obrazek
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Davin 14 wrz 2015, 18:23
kosmostrada, to nie będzie pomysł a raczej testy. :mrgreen: A bazgroły to nie twórczość? Ja już jeden zeszyt zapisałem głupotami. ;)
kosmostrada napisał(a):A propos twórczości - w moim programie na kreatywnośc , mam w tygodniu zadanie - abstynencja od czytania... Jak to przetrwac? :why:

Czyli forum też nie będziesz czytać? :mrgreen:

Sortuj wg