Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez WinterTea 12 wrz 2015, 13:49
filip133, Bywasz upierdliwy ;)
Zosia_89, Z filmem, jedzeniem, czy tylko w towarzystwie lenia? :D
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Spamowa wyspa

przez filip133 12 wrz 2015, 13:51
WinterTea, wydaje Ci się :D :P Dobra, to ja już się lepiej nie odzywam..

Spamowa wyspa

przez WinterTea 12 wrz 2015, 13:54
filip133, Odzywaj się, nie uciekaj. Spamowa też Cię potrzebuje!
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 wrz 2015, 13:59
Dopiero wróciłam, ale udany dzień! :great: Skorzystałam z nieobecności chłopaków, olałam wszystkie obowiązki i poszłam w kurs autoterapeutyczny. Poszłam ze sobą na randkę! :D
Zaliczyłam festyn ( ale to trochę tak służbowo), byłam na małej wystawie, poprzymierzałam ciuchy w Insomni, pooglądałam w sklepie notesy , zaliczyłam Rosska, gdzie pomalowałam usta :mrgreen: i uwaga - byłam sama na kawie! :shock: Wiem, że może to śmieszne, ale dla mnie to bardzo duże wyzwanie... Dziabnęłam nugatową z piankami. :105: Z tej okazji poszłam też kupic małe pianki, co by w domu sobie też zrobic taką pysznośc.

Dziewczynki Biowax jest na promocji w Rossku, jak potrzebujecie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 12 wrz 2015, 14:20
kosmostrada napisał(a):Dopiero wróciłam, ale udany dzień! :great: Skorzystałam z nieobecności chłopaków, olałam wszystkie obowiązki i poszłam w kurs autoterapeutyczny. Poszłam ze sobą na randkę! :D
Zaliczyłam festyn ( ale to trochę tak służbowo), byłam na małej wystawie, poprzymierzałam ciuchy w Insomni, pooglądałam w sklepie notesy , zaliczyłam Rosska, gdzie pomalowałam usta :mrgreen: i uwaga - byłam sama na kawie! :shock: Wiem, że może to śmieszne, ale dla mnie to bardzo duże wyzwanie... Dziabnęłam nugatową z piankami. :105: Z tej okazji poszłam też kupic małe pianki, co by w domu sobie też zrobic taką pysznośc.

Dziewczynki Biowax jest na promocji w Rossku, jak potrzebujecie.

i jak udało się? :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 wrz 2015, 14:27
Ferdynand k, No ba... Do powtórzenia... ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 wrz 2015, 14:55
I ja też niedawno wróciłam z łowów na buty. Byłam w galerii, zwiedziłam dwa duże salony i ....wielka figa! Nie ma zwykłych półbutów, są tylko botki typu sztyblety, bo taki trend obuwniczy, więc przymierzyłam 2 pary, które mi się jako tako podobały. Jedne z zameczkiem na pięcie, ale to bardzo niewygodne rozwiązanie i nie praktyczne, a drugie botki z szerokimi gumami na kostkach... i też niewygodnie się je wkłada, trzeba z łyżką. Ale te były chyba najlepsze, ładny granat, gładziutkie, bez żadnych udziwnień i ozdób - takie do wszystkiego. Cena tych botków 100-120zeta, więc jeszcze do przeżycia, bo te droższe Lasockiego, to omijałam z daleka, ceny kosmiczne. Chociaż wzięłam jedne do ręki i wydawały mi się ciężkie i sztywne... nie na moje nogi. :bezradny:

kosmostrada, oj, cieszę się, że zrobiłaś sobie frajdę tym wyjściem tu i tam! A kawka z pianką we własnym towarzystwie, to jest to, co lubię! :great: Można sobie spokojnie posiedzieć, poobserwować ludzi, porozmyślać i dopieścić podniebienie.

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 12 wrz 2015, 15:31
mirunia napisał(a):I ja też niedawno wróciłam z łowów na buty. Byłam w galerii, zwiedziłam dwa duże salony i ....wielka figa! Nie ma zwykłych półbutów, są tylko botki typu sztyblety, bo taki trend obuwniczy, więc przymierzyłam 2 pary, które mi się jako tako podobały. Jedne z zameczkiem na pięcie, ale to bardzo niewygodne rozwiązanie i nie praktyczne, a drugie botki z szerokimi gumami na kostkach... i też niewygodnie się je wkłada, trzeba z łyżką. Ale te były chyba najlepsze, ładny granat, gładziutkie, bez żadnych udziwnień i ozdób - takie do wszystkiego. Cena tych botków 100-120zeta, więc jeszcze do przeżycia, bo te droższe Lasockiego, to omijałam z daleka, ceny kosmiczne. Chociaż wzięłam jedne do ręki i wydawały mi się ciężkie i sztywne... nie na moje nogi. :bezradny:

kosmostrada, oj, cieszę się, że zrobiłaś sobie frajdę tym wyjściem tu i tam! A kawka z pianką we własnym towarzystwie, to jest to, co lubię! :great: Można sobie spokojnie posiedzieć, poobserwować ludzi, porozmyślać i dopieścić podniebienie.

ja tu jestem głównym drapieżcą :twisted:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 12 wrz 2015, 15:37
WinterTea, z czymkolwiek się da ;)

kosmostrada, kawa jak najbardziej Ci się należała!

mirunia, ja ostatnio obeszłam całe CCC i widziałam jesienną kolekcję, ale niestety jest drogo masz rację (jeśli to o niej była mowa). Może spróbuj w tańszych sklepach? W moim mieście są takie miejsca, gdzie za grosze można kupić bardzo fajne buty ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 wrz 2015, 16:36
mirunia, Też Ci się udało nogę wystawic! :great:
Bardzo lubię sztyblety, to jedne z moich ulubionych butów, tak ja bikersy. Pięknie do rurek wyglądają. Ja mam zamszowe zielone, da się je wsunąc bez łyżki.

Zosia_89, No w ogóle mi się należało przypomniec sobie, jak miło jest we własnym towarzystwie... ;)

U mnie się rozpadało...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 12 wrz 2015, 16:56
*_* powinien dostać bana za nick
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 wrz 2015, 17:38
Przepraszam, nie dam rady przekopać całej spamowej od przedwczoraj :hide:

1) Wyrzucili panią od chemii, jest pan od chemii. Jest mądry i wesoły, ale za kobrę nie rozumie, że myśmy nie robili wszystkiego co jest w programie napisane i pytał nas o różne rzeczy a my o tak :105: :105:

2) Przyjechali kuzyni zza granicy i chcą wyciągnąć mnie na koncert, w zasadzie się zaraz powinnam zbierać. Tak mi się nie chce, że ja pierniczę. Ledwie z zajęć wróciłam. Terapeutka nie będzie zadowolona :P Nie jestem asertywna.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez bonsai 12 wrz 2015, 17:40
Nadeszła odpowiednia pora na frytki, rybkę, surówkę i małą kawę "po". Przyjemna ta sobota!
bonsai

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 12 wrz 2015, 17:41
cyklopka napisał(a):Przyjechali kuzyni zza granicy i chcą wyciągnąć mnie na koncert

jaki rodzaj muzyki? :105:

bonsai, smacznego ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Sortuj wg