Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez bonsai 04 wrz 2015, 10:58
ObrazekObrazekObrazek

Nieuchronnie zbliżamy się do momentu, gdy będzie można pojechać na owocne grzybobranie. :105: A potem pyszny, wybornie pachnący sos ze świeżych grzybów, książka i...

ObrazekObrazekObrazek
bonsai

Spamowa wyspa

przez Infinity 04 wrz 2015, 11:09
bonsai, u mnie w tym roku nici, susza :why:

Spamowa wyspa

przez filip133 04 wrz 2015, 11:18
Hejo. Ehhh co za dzień...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 wrz 2015, 11:24
bonsai, To tak ostro musiałoby popadac, bo póki co za sucho, grzybków niet. :( Też mi się marzy pójście w las z koszyczkiem. :105:

Infinity, :papa: Ale dawno Cię tu nie było!

mirunia, Już jutro wolne Kochana, to jak aura nie dopisze - pokocykujesz sobie. ;) W ten deszcz pójdziesz na swoje piątkowe zakupasy?

Jestem tak rozmemłana, że nie mogę nawet podjąc decyzji, jaką zupę dziś ugotowac.
Zauważyłam prawidłowośc, że po intensywnym dniu następny mam na zwolnionych obrotach. A ja kcę miec śrubkę na stałe!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Mag14 04 wrz 2015, 11:26
Cześć Nerwuski ;) :smile:
Infinity to się gdzieś przejdź/przejedź, jak możesz w sąsiedni las :P ;)

Spamowa wyspa

przez Mag14 04 wrz 2015, 12:00
Kosmostrada zupa z trupa :mrgreen:
Poważnie, to Richtich Ślunski Żur :D ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 wrz 2015, 12:14
kosmostrada, niee Kochana, nigdzie nie pójdę w taką pogodę. Wczoraj zrobiłam część zakupów w markecie i dobrze, jakbym wyczuła. W osiedlowym spożywczaku i na ryneczku jutro zrobię najpotrzebniejsze zaopatrzenie i... finito!
Ja wczoraj miałam taki "dylemat" jaką zupę ugotować i w końcu wyszedł mi krupnik w garnku... ale za to na mini goloneczce!
Kosmuniu, też tak mam, że po intensywnym dniu, na drugi dzień kapeć, widocznie śrubka musi odpocząć. :D

Też bym chciała polatać po lesie z nosem skierowanym w poszukiwaniu grzybów... ale w tym roku chyba będzie jałowy las. :bezradny:
Być może dopiero później opieńki wyskoczą jak popada. Ale nie przepadam za nimi. Dobre są jedynie na krokiety z kapustą.

Spamowa wyspa

przez filip133 04 wrz 2015, 12:16
Ah jakie marzenia o grzybobraniach.... :D
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Mag14 04 wrz 2015, 12:23
Mirunia ;) opieńki do gorzoły mniam :mrgreen:
Tylko, ze teraz raczej jej nie piję :P

Spamowa wyspa

przez Infinity 04 wrz 2015, 13:14
kosmostrada, cześć

Mag14, chyba ze 200 km dalej :/

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 04 wrz 2015, 14:00
kosmostrada napisał(a):platek rozy, Wzięłam 38. Pozastanawiałam się chwilę, ale za tą cenę taki ciuch, który będę nosic na okrągło...Dziś idę na wernisaż i włożę je do zamszowych szpilasów peep toe. :yeah:
Taaa oganęłam się, ale jestem tak zmęczona, jakbym conajmniej ze zmiany na budowie wróciła...
Cieszę się, że wracasz do formy! :great:

Ferdynand k, :D

detektywmonk, Ja mam letnią koszulkę nocną z Kubusiem Puchatkiem i co, nie zaaresztowali... ;)

Do gulaszyku gotuję komosę ryżową. :105:

Musisz wyglądać super w tej koszulce :D

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 wrz 2015, 14:40
Infinity napisał(a):bonsai, u mnie w tym roku nici, susza :why:

A z czego nici są przez suszę? Aaa z grzybów... nie doczytałem ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez cyklopka 04 wrz 2015, 15:38
Zła wiadomość, podnieśli nam czesne, bo nie ma nowej klasy.
Dobra, zaczynamy dopiero za tydzień, więc jutro spędzę dzień z przyjaciółką.
Zła wiadomość, popierniczyłam trochę w pracy z pakowaniem i przeprowadzaniem klas do świetlic i stołówki.
Dobra wiadomość, były grupowe uściski.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 wrz 2015, 16:04
Hey :******** Kochani wrocilam wlasnie.
Jestem zmeczona jak nie powiem kto , ale zyje .
mirunia, kosmostrada, Kochane nie nie , dzis ani staz ani warsztaty , bylam u pani od aktywizacji zawodowej na profilowaniu i na wypelnianiu calej papierologii, spedzilysmy nad tym kawal czasu a mam jeszcze torche zalatwien bo musi mi UP wydac pozwolenie na udzial w tych warsztatach i skierowanie wydac do UM.
W Poniedzialek jade do UP i musze ich przekonac ze jestem na tyle zdrowa zeby mi dali drugi profil i zarejestrowali mnie w programie. Obym nie wpadla w lęki i nie zaczela tam odlatywac :D bo beda jaja . Z tym papierem w piatek ide do pani od aktywizacji i dzialamy czyli zaczynam warsztaty szkoleniowe ---miesiac u zaraz po nich ide do UM do pracy, jeszcze dzis mi sie pani pytala czy chce UM czy latwiejsza prace w caritasie w biurze ale odparlam ze nie , wole UM bo to ciekawsze i ze juz sie na niego nastawilam i musze dac rade bo chce!
Powiedziala mi ze po ostatnim naszym spotkaniu myslala ze zrezygnuje z tego ale sie cieszy ze chce brac udzial w tym programie i wrocic na rynek pracy.

Nie wiem czy dzielna jestem czy glupia ale nie chce latwiejszej pracy , chce ta trudniejsza i ciekawsza.Zwlaszcza ze tu mam mozliwosc ewentualnie zostac a w caritasie nie.

Dziekuje za kciukasy.

Jechalam dzis nawet tramwajem !!!!!!! :lol: :lol: nie jakos daleko ale zawsze cos.

No i juz mam rozpiske warsztatow na caly rok . Beda sie zmienialy co kilka miesecy , i beda inne grupy ludzi i inni opiekunowie.
Teraz tylko w pon zeby mi sie udalo ten drugi profil dostac w UP :uklon: :uklon: :uklon:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg